kampanya

Teknoloji

Turkcell'den gençlere özel sinema kampanyası: 1 sinema biletine 1 sinema bileti hediye

Turkcell, 30. yılına özel olarak "1 sinema biletine 1 sinema bileti hediye" kampanyası başlattı.

Güncel

AnadoluJet'ten Ramazan'a özel ucuz bilet kampanyası

Ramazan ayı nedeniyle bilet fiyatlarında indirime giden AnadoluJet, yurt için uçuşları için biletleri 599 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Yaşam

İnsanların yarısı Sevgililer Gününe sevgilisiz ve hediyesiz giriyor!

Türkiye'nin popüler sitelerinden KızlarSoruyor'un 2024 yılı Sevgili Günü Anketi ilginç bir sonuç ortaya çıkardı. Ankete katılan 20 bini aşkın kişiden yüzde 47.6'sı sevgilim yok derken, yüzde 50.9'u hediye almayacağını...

Güncel

Beşiktaş'ın deprem kampanyası: Bırakmam Seni Türkiyem

Beşiktaş Kulübü, deprem bölgesindeki yaraların sarılması ve bölgeye okullar yapılması amacıyla "Bırakmam Seni Türkiyem" kampanyasını başlattı.

Yurt

Evim Yuvan Olsun kampanyasına 5 bini aşkın evsahibi destek verdi

Depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başlatılan "Evim Yuvan Olsun" kampanyasına katılmak isteyen hayırseverlerin sayısının bugün itibarıyla 5 bini aştığı açıklandı..

Turizm

Ucuz uçak bileti arayanlara AnadoluJet fırsatı

AnadoluJet, 1 Aralık 2022 ile 15 Ocak 2023 arasında tüm iç hat uçuşlarında 299 liradan başlayan fiyatlarla avantajlı biletleri satışa sundu.

Kültür Sanat

Suphi Usta'nın çalınan telkarileri için imza kampanyası

UNESCO tarafından Yaşayan İnsan Hazinesi listesine alınan Mardin’in önemli telkari ustalarından 78 yaşındaki Suphi Hindiyerli’nin dükkanından çalınan gümüş eserler için imza kampanyası...

Güncel

Zehirli kimyasallarla mücadele için belediyelere çağrı

Zehirsiz Kentler Kampanyası, insan ve çevre sağlığını tehdit eden zehirli kimyasalların belediyeler öncülüğünde kullanımının sonlandırılmasını amaçlıyor.

Teknoloji

Yılbaşı için E-ticaret kampanyası yapmanın püf noktaları

E-ticarette yılbaşı kampanyası nasıl hazırlanır diyenler için işte e-ticaret siteleri ve internet satıcılarının yılbaşında satışlarını artıracak 7 maddelik kampanya rehberi

Güncel

Avrupa ülkeleri plastik atıklarını Türkiye'ye satıyor

İngiltere, Belçika ve Almanya başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesi, plastik atıklarını Türkiye'ye gönderiyor.

Güncel

Migros'un gıda israfı ile savaşan kampanyası

Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık Kampanyası ile Migros farkındalık çalışmalarına ve müşterilerinin bilgilendirilmesine yardımcı oluyor.

Yurt

Türkiye Bitcoin benzeri Kripto Paraları resmen tanımış oldu

Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik, elektronik paraların ve kripto varlıkların tanımının yapılmasına ilişkin önemli bir düzenleme.