Sinema-TV

Popstar Alaturka hangi kanalda, ne zaman başlıyor?

Bir dönemin fenomen yarışma programlarından Popstar Alaturka’nın kanalı ve yayın tarihi belli oldu. Popstar Alaturka hangi kanalda yayınlanacak?

Popstar Alaturka hangi kanalda, ne zaman başlıyor?

Popstar Alaturka ne zaman ekranlara merhaba diyecek? Eski dönemlerde Osmantan Erkır’ın sunduğu Popstar Alaturka’da bu yıl jüri koltuğunda kimler oturacak? İşte çok konuşulan o isimler…

YENİ İSİM POPSTAR ALATURKA 2018 OLDU

Popstar Alaturka, Kanal D ile ekranlara geri dönüyor. Popstar Alaturka 2018 ismi ile yayınlanacak olan yarışma programı, 15 Şubat 2018 Perşembe günü ilk elemelere başlıyor. Popstar Alaturka’nın yayın tarihi ise 7 Mart.

JÜRİDE HANGİ ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK?

Geçen dönemlerde sunuculuğunu Osmantan Erkır’ın yaptığı ve jüri koltuğunda Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş’in yer almıştı. Bu yıl başlayacak Popstar Alaturka 2018’de ise Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Deniz Seki ve Can Bonomo’nun yer alacağı iddia ediliyor. Ancak kanaldan henüz resmi bir açıklama yapıldı.

POPSTAR ALATURKA YARIŞMASINDA KİMLER JÜRİ OLMUŞTU?

2006’dan 2009’a kadar 3 sezon boyunca ekrana gelen ilk Popstar Alaturka’nın ilk jürileri Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Ebru Gündeş olmuştu. Bülent Ersoy’un kadrodan hiç ayrılmadığı Popstar Alaturka’da bir dönem Gülben Ergen ve Metin Akpınar; son olarak 2013’de Orhan Gencebay ve Bülent Ersoy’un yanındaki jürileri Serdar Ortaç ve Demet Akalın jüri görevini üstlenmişti

Yorumlar