ziraat-bankasi

Yurt

Ölen çiftçilerin mazot ve gübre destekleri mirasçılarına aktarılabilecek

Çiftçilerin Ziraat Bankasında bulunan hesaplarına mazot ve gübre alımında kullanılmak üzere tanımlanan destekleme tutarları, istedikleri takdirde mirasçılarına ödenecek.

Yurt

Kamu bankalarının kredi destek paketleri neler içeriyor

Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank'ın açıkladığı kredi paketlerinde neler var? Kaç Lira kredi alan kaç Lira faiz ödeyecek? İşte faiz oranları ve geri ödeme miktarları:

Kültür Sanat

Kanyon AVM’de Hilal Vakti

Türk Kızılay; bir çok sanatçı ve ünlü isim tarafından tasarlanan 150. yılına özel Hilal-i Ahmer Koleksiyonunu 14-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kanyon’da sergiliyor.

Ekonomi

Ziraat Bankası kredi kartı borçlarını nasıl yapılandıracak?

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlusuna 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faizle bireysel ihtiyaç kredisi kullandıracak.

Ekonomi

Sığır yetiştiren çiftçiye 100 bin lira faizsiz kredi

Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğince (Tarım Kredi), tarımsal üretime yönelik düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılacak.

Şirket

Ziraat Bank-Özbekistan açıldı

Ziraat Bankası ortağı olduğu UTBANK'ın Özbek Agro Bankasına ait hisselerinin tamamını satın aldı.

Ekonomi

Kredi kartında biriken puanlar 2018'de kullanılabilecek mi?

Uygulamanın bankadan bankaya değişiklik gösterebileceğine işaret eden yetkililer, kart sahiplerine, puanları konusunda bankalarını arayarak bilgi almalarını tavsiye ediyor. İşte puanları 2018'e devrettireceğini...

Şirket

Ziraat Bankası iki ödül daha kazandı

Ziraat Bankası, Financial Innovation Awards'tan "En İyi Banka", Global Banking & Finance Awards'tan da "En İyi Operasyon Merkezi İnovasyon Projesi Türkiye 2017" ödülüne layık görüldü

Ekonomi

Ekonomide 6 yıl sonra çift haneli büyüme bekleniyor

İlk çeyrekteki yüzde 5,2 ve ikinci çeyrekteki yüzde 5,1'lik büyümenin ardından gözler, 11 Aralık Pazartesi günü açıklanacak 3'üncü çeyrek verisine çevrildi.

Güncel

Altın tahvili ihracında en çok merak edilen konular

Altınlar hangi hesapta takip edilecek? Vade sonunda anapara ödemesini nasıl alınacak?