restoran

Yurt

Ticari yemek artıkları yem olarak kullanılabilecek

Restoran ve yemekhane artıkları yem olarak kullanılabilecek

Medya ve Sinema-TV

İlker Ayrık FOX TV’de Kazanan Restoran yarışmasını sunacak

Son olarak Yaparsın Aşkım adlı yarışma programıyla ekranda olan ünlü oyuncu İlker Ayrık, FOX TV’de yayınlanacak “Kazanan Restoran” adlı yarışmayı sunacak.

Sağlık

Yemek yerken maske nerede durmalı?

Normalleşme sürecinde dışarda yenilen yemeğin mümkünse açık havada yenmesini tavsiye eden uzmanlar, masalar arasında 2 metre mesafe olması gerektiğini hatırlatıyor.

Yaşam

Restoranda yemek Koronavirüs bulaşma ihtimalini artırıyor

Araştırmalara göre bir restoranda yemek yiyenlerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkma ihtimali iki kat daha fazla.

Yurt

Pandemi sürecinde yemek mekanı nasıl seçilmeli?

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Songül Özer, yemek için doğru mekanı arayanlara önerilerde bulundu.

Yurt

Lokanta, restoran, kafe, pastane, kahvehane, çay bahçeleri için genelge yayınlandı

1 Haziran'da açılmaya hazırlanan lokanta, restoran, kafe gibi iş yerleri ile park, piknik alanları, mesire yerleri ve giyim pazarlarıyla ilgili İçişleri Bakanlığı genelgesi yayımladı.

Yurt

Restoranlar yeniden açılma sevinci yaşıyor

1 Haziran itibarıyla açılacak restoran, kafe, pastane, kıraathane, çay bahçeleri, dernek lokali, yüzme havuzu, kaplıca türü işletmeler,müşteri gelecek günü iple çekiyor.

Ekonomi

Restoran nasıl işletilir, nasıl büyütülür?

Yemeksepeti Satış Direktörü Korhan Erçin, restoran açtıktan sonra uzun süre hayatta kalma ve işini büyütme tüyolarını paylaştı. İşte meraklıları için Yemeksepeti’nden restoran açma hayali kuranlara...

Dünya

Restoranın ortasına doldurulmuş inek astılar!

Avustralya'nın Adelaide kentinde bir restoranın ortasına doldurulmuş inek asılması tartışma yarattı.