karsu

Yaşam

Karsu, depremzedeler için topladığı yardımları anlattı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023'teki depremlerde yakınlarını kaybeden ve memleketi Hatay'da yaraların sarılması için çalışan sanatçı Karsu, Hollanda'dan topladığı enstrüman bağışlarının ilginç öykülerini...

Kültür Sanat

Karsu, Hollanda'dan topladığı aletlerle Hatay'a müzik evi açtı

Depremde aile fertlerini kaybeden Karsu, 6 Şubat depremlerinin yıldönümünde de bölgeye yardımlarını sürdürdü. Karsu Vakfı ve Hollanda Büyükelçiliği desteği ile açılan müzik evinde ünlü sanatçı koroya eşlik...

Yaşam

Karsu: Bir köşede üzgün ağlarsan başkalarına destek veremezsin

Ünlü Müzisyen Karsu, en acılı günlerinde yaşama nasıl tutunduğunu ve insanlara yardım için nasıl çırpındığının sırlarını anlattı ve neden bir vakıf kurduğunu açıkladı.

Yaşam

Hollanda Büyükelçisi depremzedeler için İstanbul Boğazı'nı yüzerek geçecek

Sanatçı Karsu, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Hollanda Büyükelçisi Joep Wijnands’ın depremzedelere destek vermek için İstanbul Boğazı’nda yüzeceğini açıkladı.

Kültür Sanat

Karsu ile Antakya Medeniyetler Korosu'ndan Atatürk'ün sevdiği iki şarkı

19 Mayıs konserindeki şarkılar o kadar çok beğenildi ki sosyal medyada paylaşılır paylaşılmaz bir kaç saat içinde binlerce kişi tarafından izlendi.

Yaşam

Karsu 'nun Mutfağı en çok satanlar listesinde

Karsu, sesiyle olduğu gibi şimdi gelirini Türkiye’deki depremzedelere bağışladığı kitabı ile de zirvede. Kitap Hollanda’da blr haftadır en çok satan kitaplar arasında zirveye yerleşti.

Kültür Sanat

Akra Caz Festivali Karsu konseriyle başladı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Antalya Akra Caz Festivali'nin ilk konserini Karsu verdi.

Kültür Sanat

Aya İrini'de Karsu rüzgarı esti

Piyanist Karsu Dönmez, Aya İrini’nin mistik atmosferinde Turkcell Platinum İstanbul Night Flight konserleri kapsamında konser verdi.

Kültür Sanat

Mayıs'ta İstanbul Turkcell Platinum Night Flight ile coşacak

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserleri Mayıs’ta başlıyor