instagram

Teknoloji

Türkiye'de Threads uygulaması mahkeme kararı ile yasaklandı

Meta şirketinin X'e (Twitter) rakip olarak piyasaya sürdüğü Threads uygulaması, Rekabet Kurumunun kararı sonrası bu geceden itibaren Türkiye'de erişime kapanıyor.

Teknoloji

Meta'nın mesajları Netflix'le paylaştığı iddia edildi

Meta'nın kullanıcılarının mesajlarını Netflix'le paylaştığı iddia edildi. İddia sosyal medyada tepki çekti

Teknoloji

Instagram’da geçmişe dönük paylaşım yapılabilecek

Instagram’ın yeni özelliği geçmişe dönük paylaşım olanağı...

Teknoloji

Facebook ve Instagram küresel sorun yaşarken x bakın ne yaptı?

Facebook ve Instagram çöktü paylaşımları birbirini izlerken, her iki sosyal medya yazılımında küresel bazda erişim sıkıntısı yaşadığı anlaşıldı. x ise resmi hesabından "Hepinizin neden burada olduğunu biliyoruz"...

Güncel

Dört Büyüklerin Sosyal Medya rekabetleri de kıyasıya sürüyor

Türk Futbolunun 4 Büyüklerinin sosyal medyada takipçi sayıları artıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un üç sosyal medya platformundaki toplam takipçi sayısı geçen 3 yılda 49 milyondan 74 milyona...

Teknoloji

Elon Musk'la batacağı iddia edilen X, Instagram ve Facebook'u solladı

Elon Musk, X üzerinden yaptığı son paylaşımda platformun rekor ziyaretçiye ulaşarak Instagram ve Facebook'u geride bıraktığını söyledi. Elon Musk, X sanırım henüz ölmedi dedi.

Güncel

Süper Lig'in 4 Büyüklerinin sosyal medya hesaplarını kaç kişi izliyor?

Türk Futbolu'nun Dört Büyüklerinin rekabeti, sadece yeşil sahalarda değil hemen her alanda sürüyor. Rekabetin kıran kırana sürdüğü bir alan da sosyal medya hesapları:

Teknoloji

Twitter'ın yeni rakibi Threads

Instagram ve Facebook'un sahibi teknoloji şirketi Meta, Twitter'a rakip olacak yeni sosyal medya platformu Threads'i 6 Temmuz'da kullanıma sunacak.

Teknoloji

Facebook ve Instagram'ın 'mavi tik' fiyatı açıklandı

Facebook ve Instagram kullanıcılarının hesaplarını ücret karşılığında doğrulamalarına olanak tanıyan abonelik hizmeti olan Onaylı Hesap, web için ayda 11,99 dolar, iPhone kullanıcıları için 14,99 dolar....

Teknoloji

Instagram'da 'Sarı Yumurta'yı 'kıran' tek kişi Messi oldu

2022 FIFA Dünya Kupası'nda kırılmadık rekor bırakmayan Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, turnuva sonrası da rekor kırmaya devam ediyor.

Teknoloji

GOOINN 2023 Yeni Nesil Medya Raporu

Yeni nesil medya, dijitalleşme ve bilgisayar teknolojisindeki yenilikler ile beraber akla gelebilecek çeşitli elektronik iletişim türleri için kullanılan kapsayıcı bir terim.

Teknoloji

Meta'nın büyüme hızı durdu, geliri ilk kez düşüş gösterdi.

Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibi Meta'nın bu yılın ikinci çeyreğinde elde ettiği gelir, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 1 azalarak ilk kez düşüş gösterdi.