fragman

Medya ve Sinema-TV

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık 10 Mayısta vizyona girecek

‘Maymunlar Cehennemi serisinin son filmi ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ta seyirciler bu kez uygarlaşan maymunların kendi aralarındaki savaşa tanıklık edecekler

Medya ve Sinema-TV

Beetlejuice Beetlejuice filminin ilk fragmanı yayınlandı

Ünlü Yönetmen Tim Burton’ın 36 yıl sonra geri dönmesine karar verdiği kahramanı Beterböcek'in devam filmi Beterböcek Beterböcek'in ilk fragmanı yayınlandı ve vizyon tarihi açıklandı..

Medya ve Sinema-TV

Korku sinemasının yeni kozu: Tarot

Bir grup gencin Tarot kartlarını okuma kurallarını ihlal etmesiyle lanetli kartlarda hapsolmuş kötülüğü serbest bırakmasını konu alan Tarot filminin fragmanı yayınlandı.

Medya ve Sinema-TV

Deadpool ile Wolverine filminin fragmanı yayınlandı

Marvel ürünü süper kahramanlardan Deadpool ile Wolverine'in bir araya geldiği ‘Deadpool & Wolverine’ filminin ilk fragman yayınlandı

Medya ve Sinema-TV

Drakula: Son Yolculuk filminin gösterim tarihi 25 Ağustos

Bram Stoker'ın klasikleşmiş romanı Dracula’nın Kaptanın Seyir Defteri adlı bölümünden uyarlanan Drakula: Son Yolculuk filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Medya ve Sinema-TV

The Flash filmi 16 Haziran’da vizyona giriyor

DC Super Heroes evreninin popüler karakterlerinden olan The Flash, 16 Haziran’da beyazperdede seyirci ile buluşacak. Bilimkurgu ve aksiyon severleri sinemaya çekmeyi amaçlayan The Flash'ta Batman da yer...

Medya ve Sinema-TV

Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş 2 Haziran’da vizyonda!

Örümcek Adam, Örümcek Evreni serisinin yeni filmiyle geri dönüyor. Merakla beklenen “Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş” (Spider-Man: Across the Spider-Verse), 2 Haziran’da vizyona giriyor.

Medya ve Sinema-TV

Haziran'da vizyonda girecek The Flash'ın fragmanı yayınlandı

Film, annesinin ölümünü engellemek için gücünü kullanarak zamanda geriye giden Barry Allen'ın, zamanın lineer akışında istenmeyen sonuçlara yol açmasını konu alıyor.

Medya ve Sinema-TV

Oyuncularının gözünden Doctor Who Flux

Yayınlanan yeni fragmanla birlikte açıklanan Doctor Who dizisinin 13. sezonunda yer alacak oyuncular, dizi hakkındaki görüşlerini açıkladı.

Medya ve Sinema-TV

The Batman filminin yeni fragmanı yayınlandı

Robert Pattinson'ın Batman karakterine hayat verdiği The Batman filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Medya ve Sinema-TV

Doctor Who dizisinin 13. Sezonuna ait ilk fragman yayınlandı

BBC'nin uzun soluklu dizisi Doctor Who’nun 13. Sezonunda hayranları Jodie Whittaker’ı son kez Doktor Kim rolüyle izleyecek.

Medya ve Sinema-TV

Çekimleri biten Stranger Things 4'ün yeni fragmanı bekleniyor

Stranger Things 4. sezon çekimleri tamamlandı. Netflix’in sevilen dizisinin yeni sezonu için fragman kısa süre içerisinde yayınlanacak.