emekli-maasi

Yurt

Emekliye yüzde 5 ek zam yapılacak: İşte yeni SSK ve Bağ-Kur emeklisi maaşları

SSK ve Bağ-Kur emeklisine ek yüzde 5 zam verildi. Artış oranları, yüzde 42,6'ya yükselecek. En düşük emekli maaşı da 10 bin lira olacak

Yaşam

Cem Yılmaz ilk emekli maaşını aldı!

Emekli olduğunu sosyal medyadan takipçilerine müjdeleyen Komedyen Cem Yılmaz, alacağı maaşı da açıkladı.

Yurt

Emekli aylığı ve Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman alınacak?

Kurban Bayramı ikramiyeleri ve emekli aylıklarının ödeme tarihleri belli oldu. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamındaki emeklilerin aylıkları ile Kurban Bayramı ikramiyelerinin 17-23 Haziran'da...

Yurt

Emekli maaşları ve bayram ikramiyeleri bayramdan önce ödenecek

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamındaki emekli aylıkları ile emeklilerin bayram ikramiyelerinin 14-19 Nisan'da ödeneceği açıklandı.

Yurt

Emekli maaşı ve bayram ikramiyesi zammı ile Geçici işçiler Kadro resmileşti

En düşük emekli maaşı ve bayram ikramiyesindeki artış kararı Resmi Gazetede yayınlanarak yürülüğe girdi.

Yurt

Emeklilerin bayram harçlığı 2000 TL olacak

TBMM Başkanlığına sunulan kanun teklifine göre En düşük emekli maaşı 7 bin 500 liraya çıkarılırken, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı'nda ödenen 1100'er lira 2000 lira olacak..

Yurt

En düşük emekli maaşı 7 bin 500 lira olacak

NTV ve Star TV ortak canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, en düşük emekli aylığının 7 bin 500 lira olacağını söyledi.

Yurt

Düşük emekli aylığı ve bayram ikramiyesine zam hazırlığı başladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin emeklilere bayram ikramiylerine zam yapmak için hazırlıklara başladıklarını müjdeledi.

Yurt

Emekli aylıkları ve memur maaşları 2023 zam oranı yüzde 30'a çıkarıldı

Dün yüzde 25 olarak açıklanan memur, memur emeklileri, SSK ve Bağkur emeklilerinin maaşlarına 2023 yılında yapılacak zam oranını bugün yüzde 5 daha artırıldı

Yurt

Muhtemel memur maaşı ve emekli maaşı belli oldu

TÜKİ'in enflasyon verisini açıklanmasıyla, memur ve emeklilerin alacağı zam oranı belli olurken, muhtemel 2023 yılı memur maaşı ve 2023 yılı emekli maaşı da belirlenmiş oldu.

Yurt

Memur, SSK ve Bağkur Emeklisinin maaşı kaç TL olacak?

Temmuz zammı sonrası emekli ve memurun yeni maaşı ne olacak? SSK'lı emekli maaşı ve Bağkurlu Emekli maaşı ne kadar zam görecek?

Yurt

En düşük emekli maaşı ne kadar olabilir?

TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda 3600 ek gösterge ile ilgili torba kanun teklifi ile değiştirilen madde ile en düşük emekli maaşına dair ilk sinyal verildi.