cuneyt-arkin

Yaşam

Yeşilçam'ın süper kahramanı ölüm yıldönümünde anılıyor

Türk Sineması'nda Battalgazi, Kara Murat ve Malkaçoğlu rolleri ile gönüllere taht kuran usta oyuncu Cüneyt Arkın vefatının birinci yılında anılıyor

Medya ve Sinema-TV

Selda Alkor: Cüneyt Arkın yüz tane Brad Pitt ederdi

Bu yıl kaybettiğimiz, Türk Sineması’nın usta isimleri Fatma Girik ve Cüneyt Arkın, 29. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde anıldı

Yaşam

Cüneyt Arkın sevgi ile toprağa verildi

Usta oyuncu Cüneyt Arkın son yolculuğuna uğurlandı. Teşvikiye Camii'nde öğle vaktine müteakip kılınan cenaze namazına usta sanatçının ailesi, dostları ve sevenleri katıldı.

Medya ve Sinema-TV

Ünlü Yıldız Cüneyt Arkın vefat etti

Türk sinemasının ünlü Yeşilçam çınarlarından Cüneyt Arkın ismi ile tanınan Fahrettin Cüreklibatur, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Medya ve Sinema-TV

Efsaneler Belgeseli efsaneleri buluşturdu

Yönetmen Tuluhan Tekelioğlu imzalı Efsaneler Belgeselinin Feriye Sarayı’nda gerçekleşen galasında Ayşe Kulin, Cüneyt Arkın, Nevra Serezli, Ömer Özkan ve Süleyman Saim Tekcan bir araya geldi.

Medya ve Sinema-TV

Cüneyt Arkın'ın Türkan Şoray'ın gözleri hatırası

Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından 'Türk sinemasının sultanı' Türkan Şoray ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, Şoray'ın gözleri hakkında bir anısını anlattı.

Yaşam

Cüneyt Arkın hastaneden taburcu edildi

Akciğer ödemine bağlı solunum güçlüğü nedeniyle tedavi altına alınan Cüneyt Arkın, taburcu edildi.

Yaşam

Cüneyt Arkın hayranlarını üzen sağlık haberi

Cüneyt Arkın'ın solunum sıkıntısı nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı haberleri asılsız çıkarken sanatçının durumunun iyi olduğu açıklandı.

Yaşam

Cüneyt Arkın çok film çektiğine pişman

Ünlü Yeşilçam yıldızı , yoğun çalışmaktan mevsim geçişlerini bile farketmediğinisöyledi: Keşke daha az film çekseydim de dörtnala koşsaydım özgürlüğe, baharlara, çiçeklere...

Medya ve Sinema-TV

Yeşilçam yıldızları Türker İnanoğlu'nun kitabında buluştu

Türker İnanoğlu’nun “Afişlerle Türk Sineması” kitabının tanıtımı Yeşilçam'ın yıldızlarını D&R'da buluşturdu