Astroloji

Yengeç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Şans, 2018 yılında Yengeç burcu ile birlikte oalcak. 2018 yılı yengeçlerin sürekli gelişim göstermeye devam edeceği yıl olarak dikkat çekiyor

Yengeç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumu

Yengeç Burcunun 2018 Astrolojisine genel bakış

2018 yılında kötümser yaklaşımlarınızı geride bırakacak ve kendinizi toparlamaya başlayacağınız için imkanlar ve fırsatları daha iyi değerlendirme şansı elde edeceksiniz. Sizin için belki de bu yıl hayatınızın düzene girecek olmasından daha değerli bir şey olmayabilir.

Yıl içerisinde hayata karşı olan bakış açınızı değiştirebileceksiniz. Kafanız daha rahat olacak ve en önemlisi yaşınız kaç olursa olsun olgunluk sergileyeceksiniz.

Pozitif yaklaşımlarınız sayesinde hem aşk hem de iş veya eğitim hayatınızda yüzünüzü gülebilir. İnsanlarla olan diyaloğunuzu artıracaksınız. Gözleri üzerinize çekme ihtimaliniz var ve bu da üzerinizde tatlı bir baskı oluşturacağı anlamına gelmekte.

2018 yılı sizin sürekli gelişim göstermeye devam edeceğiniz yıl olarak dikkat çekiyor ancak unutmayın, hayatınızın her bölümünde mutlaka sizi rahatsız edecek bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Yıl içerisinde tam bir profesyonel gibi davranacaksınız. Rahat olacaksınız ancak bu dikkatsiz davranacağınız anlamına gelmiyor. Kendinize olan güveniniz uzun süredir hiç bu kadar iyi olmamıştı Yengeç burcu. Aile, aşk ve sosyal yaşantınızda aradığınız huzuru bulabileceksiniz.

Şans, 2018 yılında sizinle olacak Yengeç burcu. Güzel günlere ulaşmak için mücadele edeceksiniz ancak buna değeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

2018'de İş Hayatı

2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda sizi bekleyen değişiklik var. Uzun süredir iş değiştirmeyi düşünenlerin veya iş arayanların yüzü bu yıl içerisinde gülecek gibi duruyor. Fırsatların artacağı bu uzunca süreci en iyi şekilde değerlendirebilirseniz yükselecek ve kazancınızı artırabileceksiniz.

Maddi anlamda hali hazırda şu an devam eden eksiklikleriniz bulunmakta ancak üstesinden geleceksiniz. Amacınız zengin olmak ve işinizi büyütmek iken sahip olduklarınızı kaybetmek zannediyorum istemezsiniz. Bu nedenle herhangi bir işe girmeden önce şu an sahip olduklarınızı mutlaka koruma altına almalısınız. Emekleriniz ve ortaya koyduğunuz çabalarınızın sonuçsuz kalmayacağını bilmelisiniz ancak çaba harcamadan da bir adım dahi ileri gidemeyeceğinizi siz de iyi biliyorsunuz

2018 yılında satış ile ilgili iş yapanlar biraz şikayetçi olabilir. Esnafsanız, gelir düzeyinizin artması için biraz bekleyeceksiniz gibi görünüyor. Ödemelerde sıkıntı olabilir. Yeteneklisiniz ve 2018 yılında performansınız da artış gösterecek.

Maddi konularda elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Yıl sonlarına doğru ise iş ve kariyer hayatınızda büyük atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

2018'de Aşk Hayatı

2018 yılında hayatınızın diğer alanlarında gösterecek olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı aşk ve ilişki hayatınızda eksiklik yaşanabilir. Aşk hayatınızda herhangi bir sorunla karşılaşmadığınız sürece tüm ilginizi yöneltmiyorsunuz. Mutluluğu ve huzuru da istiyorsunuz ancak ilgisizliğinizi devam ettirdiğiniz sürece bunun imkansız olduğunu siz de sanırım çok iyi biliyorsunuz. Duygusal yönünüze ihtiyaç duyacaksınız.

Yalnız olan Yengeç burcu insanları, 2018 yılında sosyal hayatınızda veya eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, eğitim yaşantınızda aradığınız aşkı bulacaksınız. Bu kişiyle ilk başlarda birbirinize itici gelme ihtimaliniz var. Hem siz hem de karşınızdaki kişi güven problemi yaşıyor. Birbirinize karşı ters davranmanızın da en büyük nedeni bu olabilir. Ayrıca, uzun süredir flört döneminde olduğunuz kişinin hislerinde değişiklik olmayacağını ve boşuna zaman harcadığınızı da bilin.

Birlikteliğiniz olsun veya olmasın, 2018 yılının ikinci yarısında tanışacağınız kişiden siz ne kadar uzak durmak isteseniz de başarılı olamayacak, içten içe bağlanmaya başlayacaksınız. Yalnız olanlar için bu durum herhangi bir sorun teşkil etmeyecek ancak birlikteliği olan kişileri fırtınalı bir süreç beklemekte. Aşk hayatınızda bu düzeyde sıkıntı yaşamak istemiyor ve mutsuz olmak istemiyorsanız hali hazırda devam eden birlikteliğinizin kıymetini bilmelisiniz.

2018'de Sağlık

2018 yılında fiziksel olarak sizi bekleyen ufak tefek kısıtlamalarınız olacak. Enerjiniz yüksek olacağı için sürekli olarak hareket halinde olacaksınız ve yılın genelinde ayak ağlarınız olabilir. Kas yapınız zayıf olduğu için mutlaka güçlendirmeye ihtiyacınız var.

Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmanız şart. Bu konuda ne kadar acele ederseniz sizin için o kadar iyi olacaktır ,

2018 yılının ilk yarısından sonra zihinsel olarak kendinizi kötü hissedecek ve iç dünyanıza kapamaya meyilli olacaksınız. Üzerinizde bulunan gerginliği atlatmanız lazım. Olumsuzlukları hayatınızdan çıkartabilirseniz sağlığınızla ilgili gelişmeleri de yakından takip etme şansı elde edersiniz.

2018 yılının sonlarında rüzgarlı havalardan uzak kalmaya çalışın. Baş ağrılarınız biraz can sıkıcı olabilir.

Yorumlar