Spor

Galatasaray taraftarları Acun Ilıcalı'ya kızdı ve boykot çağrısı yaptı

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan'dan Acun Ilıcalı'ya sen misin Fenerbahçe Kongresine video hazırlayan öfkesi

Galatasaray taraftarları Acun Ilıcalıya kızdı ve boykot çağrısı yaptı

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe Genel Kurulu için hazırladığı videoyu Galatasaray aleyhine yorumlayarak, ünl medya patronu için boykot çağrısı yaptı.

Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, Fenerbahçe Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı'yla ilgili bir açıklama yaptı: 

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

"TARAFTAR TEPKİSİNİ GÖSTERECEKTİR"

"Dün suyun karşı yakasında yaşanan 'ligden çekilme ambalajlı' seçim yatırımı şovunda; Takımları, Başkanları, Yönetimleri, Yönetilişleri, Sistemi ve Teknik Direktörleri dışında herkesi suçlayarak, camiasının beceriksizlik travmalarını tetikleyecek görüntüleri yayınlayarak yalı çocuğunun kazlarını yolma keyfini Acun da yaşadı.

Kurgu yarışmalar ve kurgu şampiyonlar çıkartan TV şovlarıyla bir anda ne hikmetse medya devi ve kulüp patronu olan Adnan Oktar’ın müridi, futbol dünyasını da bu kurgulardan ibaret sanıyor olacak ki kurgu yaptıkları senelerde nasıl şampiyon olamadıklarını, ilahi adaletin nasıl suratlarında patladığını idrak edemediğini hazırladığı sarı lacivert travmalar belgeselinde göstermiştir.

Türk futboluna adaleti getireceğiz diye kürsüde kendini paralayan bu mürid önce Hollanda’da bir kulübe yatırım yapmış daha sonra İngiltere’den bir takım satın almıştır.

Ülke futbolunun zerre umurunda olmadığı ama maşalığa soyunma konusunda yetenekli olduğunu dün spor kamuoyuna kanıtlamıştır.

Galatasaray taraftarı; sahibi olduğu kanalları ve ucuz reyting kurgulu içerikleri izlemeyerek, dijital yayın platformu aboneliklerini iptal ettirerek en hızlı şekilde tepkisini gösterecektir."

Yorumlar