Medya ve Sinema-TV

Pelin Öztekin de Yuvamdaki Düşman kadrosunda

‘Yuvamdaki Düşman’da Pelin Öztekin, ‘Çifthanlı’ ailesinin tek kızı, gözbebeği “Nil Çifthanlı” karakterine hayat verecek.

Pelin Öztekin de Yuvamdaki Düşman kadrosunda

Oyuncu Pelin Öztekin, 25 Ocak Perşembe günü Show TV’de ilk bölümüyle ekrana gelecek yeni dizinin oyuncu kadrosunda. Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin yaptığı, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu ‘Yuvamdaki Düşman’da Pelin Öztekin, ‘Çifthanlı’ ailesinin tek kızı, gözbebeği “Nil Çifthanlı” karakterine hayat verecek.

PELİN ÖZTEKİN YENİ DİZİ YUVAMDAKİ DÜŞMAN’LA DÖNÜYOR

Yirmili yaşların başında, iyi bir eğitime sahip Nil Çifthanlı başarılı ve zekidir. Alışveriş yapmayı, kitap okumayı seven Nil el bebek gül bebek büyütüldüğü için sevgi konusunda şımarıktır. Küçükken köşkte yaşadığı talihsiz olay Nil’de onarılamaz yaralar açıp hayatını tamamen değiştirmiştir. Abisi Murat’ın (Pamir Pekin) arkadaşı Alper’e (Hakan Dinçkol) ilk gördüğü andan itibaren aşıktır. İş hayatında yükselmeyi de hedefleyen Nil uçarı davranışları nedeniyle annesi ve abisinin tam güvenini kazanamamaktadır. Peki Nil hem işte hem de aşkta hayallerini gerçekleştirebilecek midir? Eve yeni gelen bakıcı onun hayatını nasıl etkileyecektir

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan’ın olduğu ‘Yuvamdaki Düşman’da ayrıca Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi isimler yer alıyor.

Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk’ün sürpriz isimler olarak katıldığı Yuvamdaki Düşman, psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle ekranlara sıra dışı bir soluk getirecek. Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

Yuvamdaki Düşman 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Yorumlar