Medya ve Sinema-TV

Ghostbusters serisinin yeni filmi Hayalet Avcıları: Ürperti’nin fragmanı ve posteri

Evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buzul Çağı’ndan kurtarmak için güçlerini birleştiren yeni ve eski Hayalet Avcıları’nı buluşturan filmde, doğaüstü varlıklarla yeni mücadele yöntemleri serinin hayranlarını sinemaya çağırıyor.

Ghostbusters serisinin yeni filmi Hayalet Avcıları: Ürperti’nin fragmanı ve posteri

Yeni ve eski Hayalet Avcıları’nı buluşturan “Hayalet Avcıları: Ürperti” (Ghostbusters: Frozen Empire) beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Spengler ailesi, hayaletleri bir sonraki seviyeye taşımak için çok gizli bir araştırma laboratuvarı geliştiren asıl Hayalet Avcıları ile ekip oluşturmak için her şeyin başladığı yere, ikonik New York City itfaiyesine geri döner. Ancak eski bir eserin keşfi şeytani bir gücü serbest bıraktığında evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buzul Çağı’ndan kurtarmak için yeni ve eski Hayalet Avcıları güçlerini birleştirmelidir. 

Hayalet Avcıları hayranları tarafından heyecanla beklenen “Hayalet Avcıları: Ürperti” filminin yönetmen koltuğunda Gil Kenan oturuyor. Senaristliğini Gil Kenan ile birlikte Jason Reitman’in kaleme aldığı filmin uygulayıcı yapımcılığını Dan Aykroyd, JoAnn Perritano, Amie Karpg, Eric Reich ve Erica Mills üstleniyor.

 

Filmin oyunu kadrosunda yer alan isimler;  Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt , Celeste O’Connor, Logan Kim, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts

Hayalet Avcıları: Ürperti”, 29 Mart 2024 vizyonda olacak.

 

Yorumlar