Medya ve Sinema-TV

Medya ve Sinema-TV

Drakula: Son Yolculuk filminin gösterim tarihi 25 Ağustos

Bram Stoker'ın klasikleşmiş romanı Dracula’nın Kaptanın Seyir Defteri adlı bölümünden uyarlanan Drakula: Son Yolculuk filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 16 Haziran 2023

Bu hafta vizyondakiler: The Flash, Elemental: Doğanın Güçleri (Elemental), Benim Babam Bir Kahraman, Asteroit Şehir (Asteroid City), Hüddam 3: Lamia, Obsesyon ve Joyland filmleri...

Medya ve Sinema-TV

Disney ve Pixar’dan çocuklara özel bir bilimkurgu animasyonu: Elio

Disney ve Pixar'ın 1 Mart 2024’te vizyona girmesi beklenen yeni filmi ‘Elio’dan seyircileri galaksiler arasında sürprizi bol bir yolculuğa çağırıyor. Elio filmimin ilk fragmanı yayınlandı.

Medya ve Sinema-TV

MasterChef Türkiye All Star'ın ilk finalisti Güzide oldu

MasterChef'te 'All Star' ana kadrosuna giren ilk isim belli oldu! Somer Şef, programa Avustralya'dan bağlandı ve MasterChef'in ilk bölümlerinde neden yer almadığını açıkladı.

Medya ve Sinema-TV

The Flash filmi 16 Haziran’da vizyona giriyor

DC Super Heroes evreninin popüler karakterlerinden olan The Flash, 16 Haziran’da beyazperdede seyirci ile buluşacak. Bilimkurgu ve aksiyon severleri sinemaya çekmeyi amaçlayan The Flash'ta Batman da yer...

Medya ve Sinema-TV

Avengers, Star Wars ve Avatar filmlerinin gösterim tarihi ertelendi

Disney aralarında Avatar, Star Wars ve Avengers'ın devam filmlerinin de bulunduğu birçok yapımın vizyon tarihini ertelediğini açıkladı.

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 9 Haziran 2023

Sinema salonlarında bu hafta biri yerli, 7 yeni film gösterime girecek. İşte vizyondakiler:

Medya ve Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 2 Haziran Cuma

Haftanın filmleri: Prestij Meselesi, Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş (Spider-Man: Across the Spider-Verse), Hypnotic: Zihin Avı (Hypnotic), The Boogeyman, Eyvah Babam (About My Father), Dali Diyarı (Daliland)...

Medya ve Sinema-TV

Black Mirror dizisi 5 yeni bölümle geri dönüyor

Netflix'in sıra dışı dizisi Black Mirror'ın altıncı sezonu 5 yeni bölümden oluşuyor.

Medya ve Sinema-TV

Cannes Film Festivali 2023 Altın Palmiye Ödülleri

Fransa'da düzenlenen 76. Cannes Film Festivali ödülleri açıklandı. Altın Palmiye Ödülü'nü Anatomy of a Fall filmiyle Fransız yönetmen Justine Triet aldı.