husamettin-kocan

Kültür Sanat

Bayburt'un Baksı Müzesi'nden sonra Kadın Eğitim Merkezi marka olmaya aday

Baksı Müzesi ve Baksı Kültür Sanat Vakfı, Bayburt'ta yaşayan kadınların, ekonomik, sosyal ve kültürel yaşama etkin biçimde katılımını ve kadın istihdamını desteklemesini amaçlayan Hüsame Köklü Kadın Eğitim Merkezinin...

Kültür Sanat

Geleneğin ve Geleceğin Şifreleri Kazlıçeşme Sanatta ziyaretçileri bekliyor

Baksı Kültür Sanat Vakfı ve Müzesi kurucusu ünlü ressam Prof. Dr. Hüsamettin Koçan'ın "Geleneğin Şifreleri-Geleceğin Şifreleri" sergisi, Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Sanat'ta 30 Temmuz'a kadar ziyarete...

Kültür Sanat

Hüsamettin Koçan’ın 70 yıllık birikimi: Ayağımdaki Diken

Ünlü Sanatçı Hüsamettin Koçan'ın kişisel geçmişine derinlikli bakış imkanı sunan “Ayağımdaki Diken” sergisi 28 Temmuz’a kadar AKM Galeri’de ziyaret edilebilir.

Kültür Sanat

7 Ünlü Sanatçıdan Kültürel Aktarımlar Sergisi

Brieflyart Sanat Galerisi, Nilgün Yüksel’in küratörlüğünde Ali Atmaca, Bubi, Horasan, Hüsamettin Koçan, Meriç Hızal, Onay Akbaş, Şenol Yorozlu eserlerinden oluşan Kültürel Aktarımlar sergisi ile kapılarını...

Kültür Sanat

Heritage İstanbul 2002'de neler var?

İstanbul Resim ve Heykel Müzesi’nde gerçekleştirilen toplantı ile 11-13 Mayıs tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek fuarın içeriği açıklandı.

Kültür Sanat

Anadolu Ödülleri'nin 2021 içeriği belli oldu

Baksı Kültür Sanat Vakfı’nın bu yıl ikincisini vereceği Anadolu Ödülleri, Geçmişi Selamlamak alt başlığı ile Edebiyat, Görsel Sanatlar, Müzik, Sinema ve Mimarlık alanlarında takdim edilecek.

Kültür Sanat

Kanyon AVM’de Hilal Vakti

Türk Kızılay; bir çok sanatçı ve ünlü isim tarafından tasarlanan 150. yılına özel Hilal-i Ahmer Koleksiyonunu 14-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kanyon’da sergiliyor.

Kültür Sanat

Bazaart Projesi 25 Martta The St. Regis Hotelde başlayacak

Her Eve Bir Sanat misyonu üstlenen Bazaart 2019, 25-28 Mart 2019 tarihleri arasında The St. Regis Hotel’de gerçekleşecek.

Kültür Sanat

F Sanat Galeri'de Temsil sergisi

Türk resim sanatının önemli sanatçılarının eserlerinden oluşan Temsil adlı karma sergi F Sanat Galeri'de sanatseverlerle buluştu.

Kültür Sanat

İstanbul Modern Bayramda sanata çağırıyor

Bayramda şehirde kalanlar ve İstanbul’u ziyaret edenler Türkiye’nin ilk modern ve çağdaş sanat müzesi İstanbul Modern’i ziyaret rotasına alabilir.