Yaşam Doktoru'nuz raflarda

Ruhsal Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Şafak Nakajima'nın ilaç niyetine yazdığı Yaşam Doktoru raflarda okurlarını bekliyor…

Yaşam Doktoru'nuz raflarda
İlginizi çekebilir

'YAŞAM DOKTORU'' YAYINLANDI

Alternatif TIP yöntemleri, insancıl bakış açısı ve akıcı üslubu ile kaleme aldığı yazılarını; gerek http://safaknakajima.com adresinde gerek facebook sayfasında binlerce kişinin hayranlıkla takip ettiği Bütüncül Ruhsal Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Şafak Nakajima'nın Yaşam Doktoru adlı kitabı yayınlandı. 

Kitabı hakkında ''Bütüncül bir hekim olarak bu kitapta yer alan makaleleri; kendimi tanıma, hayatı doğru yorumlama, ve anlamlı yaşam arayışı içinde olan okurlar için, ilaç niyetine yazdım'' yorumunu yapan ünlü doktor, Yaşam Doktoru adlı kitabının arka kapak yazısında şu ifadelere yer verdi.  

''Beyinlerimiz, sanal dünyanın sunduğu yüzeysel bilgiler ve eğlencelerle dolup taşarken, yaşamak, çoğunluk için her geçen gün biraz daha anlamsızlaşıyor! Benliğini bulamamak, hayatı sahiplenememek, boşlukta asılı kalmak, insanları güvensiz kılıyor, korkutuyor, kederlendiriyor, hastalandırıyor.
Bu gün artık hepimizin, hayatlarımızı anlamak ve anlamlandırmak için, bilim, felsefe ve sanat arasında köprüler kuran, az sözle çok şey anlatan, diliyle yormayan çağdaş bir bilgeliğe ihtiyacı var. Bilgelik bilincini kazanmak, anlayarak değişmek, öğrenerek iyileşmek mümkün!
Kitaptaki makaleler, bir doktor tarafından, ilaç niyetine yazıldı.
İhtiyacı olanlara, iyi gelmeleri dileğiyle!
Makalelerimin toplanıp, bir kitaba dönüşmesinde büyük emeği olan Özgür Okuryazar’a çok teşekkür ediyorum''
Doç. Dr. Şafak Nakajima''

Yazıları verdiği özel izinle mistikalem.com sitesinde de yayınlanan ve büyük ilgi gören Bütüncül Ruhsal Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Şafak Nakajima, kitabını ilk olarak İzmir Kitap fuarında okurlarına imzalama fırsatı buldu. 

mistikalem.com

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ