Minibüse bağlanarak taşınan kadın yuh artık dedirtti

Bir minibüsün arkasına bağlanarak taşınan kadını görenler insanlığın nerede kaldığını sorguladı. İple Arabanın Arkasına Bağladılar: Görüntülerde İstanbul plakalı lüks bir minibüsün arkasında yük gibi bağlanmış bir kadın taşınıyor.

İplerle sıkı sıkı bağlanan kadın, bu halde kilometrelerce yol gidiyor.

Videoyu Sitene Ekle

<iframe src="http://www.mistikalem.com/video-embed/9676" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Doğa İçin Çal: Allı Turnam

Çukurova Deltası ile İstanbul ve İzmit’te çekimleri gerçekleştirilen video-klip, nesli tehlike altındaki turnaların doğal ve kültürel değer olarak tanıtımına hizmet edecek.

Çağın Nasreddin Hoca'sı

Yıllarca Konya başta olmak üzere Türkiye’nin değişik illerinde tiyatro oyunları sahneleyen 84 yaşındaki Ömer Kaan Bozkır, son dönemlerde Nasreddin Hoca kıyafetiyle gezerek, çevresindekilere kıssalar...

20 kişi aynı anda aynı piyanoyu çaldı

Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki Bale ve Müzik Okulu öğrencisi 20 kişilik grup, aynı anda bir piyanoyu çalarak bu alanda Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandı.

Kapalıçarşı'nın son Gramofon ustası

Kapalıçarşı'da "Gramofon Baba" olarak bilinen 73 yaşındaki tek gramafon ustası Mehmet Öztekin, 6 yaşında tanıştığı mesleğini halen büyük bir heyecanla sürdürüyor.

80 yıllık çınarın hüzün günlüğü

Ona Evliya Mehmet diyorlar. Konya'nın Hadim ilçesinde yaşayan 80 yaşındaki Mehmet Tarçın, 10 yıl önce kaybettiği 41 yıllık hayat arkadaşı Hatun Tarçın'ı unutamıyor.

2017'de yetişen en büyük balkabağı

Amerika'nın New York Botanik Bahçesi'nde "Cadılar Bayramı" sebebiyle dünyanın en büyük balkabakları sergilendi. 2017 yılında yetişen en büyük bal kabağı 1 ton 71 kilo ağırlığında....