Tansiyonu dengelemenizi sağlayacak kür

Böbrek üstü bezlerini çalıştıran kür

Tansiyonu dengelemenizi sağlayacak kür
İlginizi çekebilir

Steroid ve adrenalin hormonlarının salgılanması, bağışıklık ve sindirim sisteminin güçlü olması, tansiyon değerlerinin düzenli olması gibi birçok unsur üzerinde etkili olan böbrek üstü bezleri, cevizle hazırlanan kür ile daha doğru biçimde çalışmaktadır.

Böbrek üstünde bulunan bezler, saç, deri ve tırnak sağlığı için oldukça önemlidir. Saçlarınız gerektiğinden fazla dökülüyor ve tırnaklarınız sürekli olarak kırılıyor veya soyuluyorsa, bu belirtiler böbrek üstü bezlerinin yeterince çalışmadığını göstermektedir. Alternatif tıpta yer alan sağlık kürleri ve önemli besin değerlerine sahip olan gıdalar, bu bezlerin doğru biçimde çalışmasını sağlamaktadır.

Kür İçin Gereken Malzemeler;

1 çay bardağı doğal bal
bir kaç dal kurutulmuş maydanoz
2 yemek kaşığı öğütülmüş zencefil
2 yemek kaşığı çekilmiş ceviz
Yarım çay bardağı kuru üzüm

Kür Hazırlanışı;

Doğal bir tarif olan bu kür için öncelikle kuru maydanoz yaprakları ve cevizi karıştırarak blender ile iyice çekin. Zencefil, üzüm ve balı da ekleyerek iyice karıştırın.

Kullanımı;

Hazırlamış olduğunuz kür, bittikçe yenisini hazırlayın. Hafta içerisinde tüketeceğiniz bu kürü, 3 gün ara ile sabah kahvaltılarından önce 2 yemek kaşığı alarak tüketin. Düzenli olarak yediğiniz bu kür, saç, tırnak ve sindirim sisteminizde fark edeceğiniz etkiler yaratacaktır. Kürün tadı, tatlı ve aromalı olduğu için sorun yaratmayacak ve enerji ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kadınca Tarifler

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ