Sinema-TV

Sinema-TV

Sinemaya Gitmeyen Çocuk Bırakmayacak Proje

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın projesi yıl boyunca tüm yapılacak etkinliklerle sinemaya daha önce gitmemiş çocukları beyaz perde ile buluşturacak.

Sinema-TV

Crossroads 16. Uluslararası Kısa Film Festivalinin jürisi açıklandı

JCI İstanbul'un düzenlediği 16.CFF'nin jüri üyeleri belli oldu.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 3 Haziran - 9 Haziran

Sinema solanlarında bu hafta 4'ü yerli 7 film vizyona girecek. İşte vizyondakiler: Yakari, Adamlar, Karanlık Madde, Şimdi Yandık, Arınma Seansı – Tarot, Semur 3: Kıyamet-i Cin ve Yola Devam

Sinema-TV

Türk sinemasının dünü ve bugünü konuşuldu

Alin Taşçıyan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Türk Sinemasının Dünyadaki Yeri panelinde yönetmen Derviş Zaim, yapımcı Gülin Üstün, İKSV Film Festivali Direktörü Kerem Ayan’ın

Sinema-TV

İstanbul Sinema Müzesi’nde Kamera Arkası Sergisi

Reis Çelik küratörlüğünde hazırlanan Kamera Arkası sergisi, Türk sinemasının usta yönetmenlerinin çektiği filmlerin set görüntülerini içeriyor.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 27 Mayıs - 2 Haziran

Bu hafta gösterime girecek filmler: Top Gun: Maverick, İkinci Seans: AEEP, Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera, Rüzgârgülü, Dijital Esaret, Müsfer: Cin Kabilesi, İçimdeki Kahraman, Payidar: Gazi'nin Büyük Tablosu...

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 20 - 26 Mayıs filmleri

Süper Yetenek 2, After Ayrılık, Cesur Balık Sihirli Dünyada, Demonic, Domuz (Pig), Sivaslıyıh Gardaş, El Zebir ve Hayvan bu hafta vizyondakiler olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulacak filmler.

Sinema-TV

MTV Film ve TV Ödülleri 2022 adayları açıklandı

2022 MTV Film ve TV Ödülleri ve Film ve TV Ödülleri: Doğaçlama adayları açıkladı. Ödüller için oylama, 19 Mayıs 01:00’e kadar 26 kategoride vote.mtv.com adresinden sürecek.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 13 - 19 Mayıs

Sinema salonlarında bu hafta vizyondakiler arasında; Kurtuluş Hattı, Ejderham ve Ben, Jujutsu Kaisen 0: The Movie, Firestarter, Allah Yazdıysa Bozsun, Korku Takvimi, Zehirli Tohumlar yer alıyor.

Sinema-TV

Erşan Kuneri dizisinin galası yapıldı

Netflix'te yayınlanacak Cem Yılmaz imzalı fenomen karakterine odaklanan Erşan Kuneri’nin galası dün gerçekleştirdi.