Sinema-TV

Sinema-TV

Antakya Film Festival'nde Altın Defne Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ödül töreni ile sona eren Antakya 10. Uluslararası Film Festivali, Antakya Belediyesi ev sahipliğiyle, Ansam Kültür Derneği ve FotoFilm organizasyonu ve gerçekleşti.

Sinema-TV

Doctor Who – The Power of The Doctor ile Joidie Whittaker uğurlanıyor

Başrollerinde Jodie Whittaker, Mandip Gill, John Bishop, Sophie Aldred, Janet Fielding ve Sacha Dhawan’ın oynadığı bu özel, uzun metraj çekilen bölümde serinin 13’üncü Doktor’u Joidie Whittaker’ın hikayesi sona...

Sinema-TV

Eurovision'un efsane sunucusu Bülent Özveren vefat etti

TRT'nin ünlü seslerinden, Eurovision Şarkı Yarışması'nın uzun yıllar rakipsiz sunucusu ünlü ses sanatçısı Bülent Özveren, tedai gördüğü hastanede dünya hayatına gözlerini yumdu.

Sinema-TV

Sinemalar Zinciri Cinemaximum’un yeni adı: Paribu Cineverse

Mars Group bünyesinde hizmet veren Cinemaximum Sinemaları ismini ve logosunu değiştirerek, Paribu Cineverse adını aldı. Kripto para platformu, dev sinema salonu markasının isim sponsoru oldu.

Sinema-TV

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan vefat etti

Akciğer kanseri nedeniyle uzun süredir tedavi gören oyuncu Billur Kalkavan, hastanede hayata gözlerini yumdu.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 14 - 20 Ekim

Sinema salonlarında bu hafta 8 yeni film gösterime giriyor. Vizyondaki yeni filmler; Kadın Kral, Kurtarıcı, Shin Ultramani, Hara, Sevmedim Deme, Cadılar Bayramı Sona Eriyor, Gulliver Dönüyor ve Etkileyici.

Sinema-TV

Sinemalarda Bu Hafta: 7 - 13 Ekim filmleri

Sinema salonlarından bu hafta 5'i yerli, 7 film gösterime girecek. İşte vizyondakiler: Kim Bu Aile, Komutan, Amsterdam, Efsane Takım: Bilim Kahramanları, Evrenler Savaşı (Alienoid), Yasaklı Köy ve İçimdeki Varlık.......

Sinema-TV

Usta oyuncu İsmail İncekara kalp krizi sonucu vefat etti

Ünlü tiyatro sanatçısı, dizi ve film oyuncusu İsmail İncekara, 72 yaşında geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Sinema-TV

Bodrum'un sualtı envanteri çıkarılıyor, doğal ve arkeolojik güzellikleri belgesel oluyor

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, sualtı envanterinin çıkarılması, doğal ve arkeolojik güzelliklerinin tanıtılması amacıyla belgesel çekiliyor.

Sinema-TV

Kırmızı Lale Film Festivali programı açıklandı

8. Kırmızı Lale Film Festivali 7 – 15 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak.