Sinema-TV

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 11 - 17 Kasım

Sinemalarda bu hafta vizyondakiler; Black Panther: Yaşasın Wakanda, Niloya, Tamirhane, Müstakbel Damat, Karlar Kraliçesi ve Prenses (The Snow Queen& The Princess) ve Klondike filmleri.

Sinema-TV

İkinci Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali ödülleri verildi

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde sinema dünyasını buluşturan törende, Vefa Ödülleri ünlü oyuncu Türkan Şoray ve yönetmen Osman Sınav’a verildi.

Sinema-TV

Netflix Türkiye’deki altıncı yılını kutladı

Türkiye’deki altıncı yılını geride bırakan Dijital film platformu Netflix, bugüne dek imza attığı yapımları ve yeni sezonda yer alacak içeriklerini özel bir gece ile tanıttı.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 4 - 11 Kasım 2022

Bi hafta vizyondakiler: Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, Mahalleden Arkadaşlar, Hazine, Astronot Köpekler: Tropikal Macera, Kabus Gecesi: Diriliş, İlgi Manyağı ve Kestik!

Sinema-TV

Ankara Film Festivali, onur ödülleri töreni ile başladı

33. Ankara Film Festivali'nin açılış töreninde Aziz Nesin Emek Ödülü Zülfü Livaneli'ye, Sanat Çınarı ÖdülüRengim Gökmen'e, Kitle İletişim Ödülü Sevin Okyay'a verildi.

Sinema-TV

Alemlere Rahmet Kısa Film Festivali Programı açıklandı

24-30 Kasım tarihlerinde sinemaseverlerle buluşacak 8’inci Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali’nin jüri üyeleri ve programında yer vereceği filmler açıkladı

Sinema-TV

2. Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali'nde neler var?

Bu yıl 1-5 Kasım tarihleri arasında 2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti Bursa’da düzenlenecek Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali'ni. tanıtım toplantısı yapıldı.

Sinema-TV

Ünlü spor spikeri ve efsane sunucu Halit Kıvanç vefat etti

Türkiye radyo ve televizyonlarının en ünlü spor spikeri usta gazeteci ve sunucu Halit Kıvanç, 97 yaşında hayta

Sinema-TV

Engelsiz Filmler Festivali 2022 Ödülleri verildi

10. Engelsiz Filmler Festivali ödüllerin açıklandığı gece ile sona erdi. Ulusal Uzun Film Yarışması ve Kısa Film Yarışması kategorilerinde ödüle layık görülen isimler ödül sevinci yaşadı.

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta: 21 Ekim Cuma

Bu hafta vizyondakiler 5 yeni film içeriyor. Haftanın yeni filmleri: Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Black Adam, Bandırma Füze Kulübü, Utanç, Mihrez 2: Cin Padişahı ve İyi Şanslar Leo Grande