Sinema-TV

Sinema-TV

Sinemalarda bu hafta 8 yeni film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 8 film vizyona girecek.

Sinema-TV

Kalbimdeki Deniz dizisi ekrana veda ediyor

Başrollerini Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik'in paylaştığı ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisinin final bölümü yayınlanacak.

Sinema-TV

Yeşilçam Film Günleri 9 Mart'ta başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ tarafından düzenlenen "Yeşilçam Film Günleri", 9 Mart'ta sunulacak "Neşeli Günler" ve "Tosun Paşa" ile başlayacak.

Sinema-TV

14. Akbank Kısa Film Festivali 19 Martta

Akbank Kısa Film Festivali, sinema sanatı için kısa filmin öncü rolünün bilinciyle, bu alanda bir platform oluşturmak üzere 19 - 29 Mart 2018 tarihleri arasında 14. kez düzenlenecek.

Sinema-TV

Sinemada kadınların sesini yükselttiği filmler

Başrollerinde tüm zorluklara rağmen ayakta kalan, özgüvenli, renkli, akıllı ve güzel kadınlar yer alan filmlerden bazıları:

Sinema-TV

Şubat ayının en popüler dizileri

Geçtiğimiz ayın en çok konuşulan dizisi 358 habere konu olan Diriliş Ertuğrul oldu. Diriliş Ertuğrul’u 297 habere konu olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz takip etti.

Sinema-TV

Direniş Karatay filmi 9 Mart'ta vizyona girecek

Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın üstlendiği "Direniş Karatay- Son Selçuklu Kahramanı" adlı film, 9 Mart'ta sinemaseverlerle buluşacak

Sinema-TV

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu.İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi.

Sinema-TV

Akbank Kısa Film Festivali ödül adayları

14. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenen “Ulusal ve Uluslararası Kısa Film Yarışması” ön eleme sonuçları açıklandı.

Sinema-TV

Altın Ayı ödüllerini kazananlar belli oldu

Almanya'nın başkenti Berlin'de, festivalde dağıtılan ödüller Berlinale Palast sinemasında düzenlenen törende sahiplerini buldu.