Şenol Güneş, Mehmet Ekici'yi istemedi!

Beşiktaş’ta; Trabzonspor yönetiminden gelen, Olcay Şahan’ı verin, Mehmet Ekici’yi alın, önerisi teknik direktör Şenol Güneş tarafından olumlu karşılanmadı.

Şenol Güneş, Mehmet Ekici'yi istemedi!
İlginizi çekebilir

Beşiktaş'ta; Trabzonspor yönetiminden gelen “Olcay Şahan'ı verin, Mehmet Ekici'yi alın” önerisi teknik direktör Şenol Güneş tarafından olumlu karşılanmadı.

Siyah-Beyazlılar, F.Bahçe ile görüşmelerine devam eden Mehmet Ekici için Trabzon'dan gelen teklifi masaya yatırdı. Habertürk'ün haberine göre; Başkan Fikret Orman, Güneş ile yaptığı görüşmede, “Hocam, Trabzonspor, Mehmet Ekici'ye karşılık bizden Olcay'ı istiyor. Para vermeyeceğiz” dedi. Tecrübeli teknik adam ise “Mehmet çok kaliteli bir futbolcu ama o bölgede çok oyuncum var. Oynayamazsa yazık olur. Açıkçası Ekici'yi ne yapacağım? Gerek yok” yanıtını verdiği aktarıldı.

Hatırlanacağı üzere Trabzonspor yöneticisi Önder Bülbüloğlu, dün yaptığı açıklamada Aatıf'ın Trabzonspor'a gelmeyi kabul etmediğini ve Beşiktaş'tan Olcay Şahan'ı istediğini ifade etmişti. Olcay için Mehmet Ekici takasının gündeme geldiğini ifade eden Bülbüloğlu görüşmelerin sürdüğünü ise belirtmişti.

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ