Samsung'un katlanabilir cep telefonları sızdırıldı!

Samsung'un üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefonları hakkında ilk detaylar sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus modelleri ortaya çıktı.

Samsung'un katlanabilir cep telefonları sızdırıldı!
İlginizi çekebilir

Yeni yılda kullanıcıların karşına yepyeni  modellerle çıkmaya hazırlanan Samsung, katlanabilir telefon Teknolojisi ile kullanıcıların karşısına farklı bir tarzda çıkmaya hazırlanıyor.

Galaxy X adını verdiği serisinin X1 ve X1 Plus modelleri sızdırıldı. Weibo üzerinde sızdırılan  Samsung SM-X9000 ve SM-X9050 model numaralarına sahip olan Galaxy X1 ve X1 Plus gün yüzüne çıktı.

Samsung Galaxy X1 ve X1 Plus hakkında ilk detaylar!

Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da Weibo üzerinden gözüken Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus'ın teknik özelliklerini görmekteyiz.

Sızdırılan bilgilere göre SamsungSamsung SM-X9000 numaralı modelini Android 6.0.1 işletim sistemi ile kullanıcıların huzuruna çıkacak. Bu modelin ise Galaxy X1 olduğu tahmin ediliyor.

SM-X9050 numaralı modelinde ise Android 7.1.1 ile geleceği Weibo üzerinden sızan bilgilerde kullanıcılara paylaşılmış durumda. Android 7.1.1 sürümüne sahip olan modelinse Galaxy X1 Plus olarak ifade ediliyor.

Hatırlayacağınız üzere Samsung, Galaxy X olarak adlandırdığı katlanabilir telefonları hakkında ipucular vermişti. Verilen ipucular ve çıkan söylentiler eğer  doğruysa Samsung önümüzdeki zaman diliminde kullanıcıların karışına katlanabilir akıllı telefon teknolojisi ile çıkabilir. 

Şimdilik her şeyin söylenti olduğunu belirtelim. Samsung bu konu hakkına gereken açıklamayı ilerleyen günlerde resmi kaynakları üzerinden yapacaktır.

SDN - ShiftDelete.Net

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ