Ömür Gedik kedisi için intiharı düşünmüş

Hayvanlara ilgisi ve sevgisi ile bilinen Ömür Gedik, kedisini kaybettikten sonra ölmeyi düşündüğü ve ölümden nasıl döndüğünü anlattı.

Ömür Gedik kedisi için intiharı düşünmüş
İlginizi çekebilir

Kanal D’nin fenomen programı Renkli Sayfaların bugünkü konuğu Ömür Gedik oldu. Hayvanlara ilgisi ve sevgisi ile bilinen Ömür Gedik, canlı yayında kedisini kaybettikten sonra ölmeyi düşündüğü ve ölümden nasıl döndüğünü anlattı.

Ölmek istemiş
Kendisine yöneltilen soru karşısında gözyaşlarına boğulan Ömür Gedik, "Kedim öldükten sonra ölmek istedim” itirafında bulundu. Hayvanları her seferinde çok sevdiğini dile getiren ünlü isim, "kedime araba çarptıktan sonra veterinere götürdüm ve iyileşmesi için dua ettim fakat kucağıma ölüsünü verdiler. Onu o an öyle kucağımda cansız yatarken gördüğüm zaman, canıma kıymak istedim" dedi.

Kampanya başlatacak
Ömür Gedik, kendisini yine hayvanlara sevgisini vererek terapi ettiğini dile getirerek, "Önümüzdeki günlerde bir kampanya başlatacağım. Onlar için de frene basın diye. Çünkü ölüm sadece insanlar için değil. Her canlı için ölüm var. Hayvanların da bir can taşıdığını unutmayalım" ifadelerinde bulundu.

“ÖLÜMSÜZ AŞK ŞARKISINI ONA YAZDIM”
 
Sanatçı Gedik, “Ölümsüz Aşk” isimli eserini ise yine kedisi Kaliko için yazdığını belirtti. Sunucular “Genellikle ölümle ilgili parçalar sevgili, erkek arkadaş için yazılır. Hatta senin şarkını da bir kişi için yazdığını düşünmüştük” dedi. Bunun üzerine Ömür Gedik ise şarkısını kedisi için yazdığını da tekrar belirtti.
 
TWİTTER’DEN TEPKİ YAĞDI
Programı takip edenler ise Ömür Gedik’in intihar söylemine twitter’den ve instagram’dan tepki yağdırdı. İşte Ömür Gedik hakkında yapılan yorumlardan bazıları..
 
• Bu kadar şehidimiz varken ömür gedikin kedisi için yas tutup şarkı yazması sizce uygunmu o zaman fethi sekin başta olmak üzere tüm şehitlerimizin arkasından da ölmek istesin şarkı yazsın!!!!
 
• Hayvan sevgisi çok güzel de onlar yalnızca karınlarını doyurduğunda yaşayabiliyorlar.Ömür hanım kaç tane çocuğa bakıyor acaba merak ettim bu kadar duyarlı biri
 
• böyle saçma sapan insanları konuşturmayın televzyonda, intihar etmeyi düşünmek nedir ya resmen çoluğa çocuğa kötü örnek .gitsin biraz da sokakta yaşayan insanlara kimsesiz aç susuz ölen insanlara üzülsün ağlasn. rezalet resmen
 
DESTEK OLANLARDA VAR
 
Ömür Gedik’e hayvanları koruma açısından gösterdiği çaba ve hayvan sevgisi için birçok destek mesajı da geldi. İnstagram’dan yayınlanan o mesajlardan bazıları da şu şekilde.
 
• Ömür gedik size yürekten katılıyorum. Hayvanları insanlardan önde tutmuyorum bütün canlıları bir tutuyorum kucağında sıcacık bir ceset her neyse…insan ya da hayvan bütün canlilar
 
• Lütfen okuyun kızlar ömür hanım çok tatlı bir insan ve böyle insandan korkulmaz hayvan seven insan kimseye zarar vermez çünki hayvanı bile incitemez..
 
• Ömür gediğin neler hissettiğini çok iyi anlıyorum hayvanlara değil insanlara üzülün diyen o insanlar tüm canlılar için aynı üzüntüyü ve hassasiyeti gösterse bugün dünya böyle olmaz idi sevgi ve saygıyı tüm canlı varlıklar hakediyor.Bu hayvan bu bitki bu şu diye ayrılmaz dünya yüzünde varlığını hisetiren herşeye saygı duyulmalıdır.Hayvanlara eziyet ve işkence yapan insanlardan her türlü kötülüğü bekleyin . 

Vatan

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ