Kültür Sanat

AKS Ocak ayı etkinlikleri

Müzik, tiyatro, sanat ve eğlencenin etkinlikleriyle dikkat çeken mekanlardan Akasya Kültür Sanat (AKS), 2018’in ilk ayındaki etkinlikleri ile kültür sanatseverleri mest etmeye hazırlanıyor.

AKS Ocak ayı etkinlikleri

 AKS Ocak Ayı Programı;

  • 19 Ocak Cuma 20.30 “Demir”
  • 20 Ocak Cumartesi 13.00 “Sevmek Zamanı”
  • 26 Ocak Cuma 20.30 “Dışarıda Hiçbir Şey Var”
  • 27 Ocak Cumartesi 20.30 “Kırmızı Başlıklı Kaz”
  • 31 Ocak Çarşamba 20.30 "Mahşer-i Cümbüş"

19 Ocak Cuma; Dünyanın en önemli sahnelerinde seyirciyle buluşan, bir kadın ve kızının bir cinayet etrafında şekillenen hayatlarının anlatıldığı "Demir " oyununda ilk defa gerçek anne kız olan Güzin Özyağcılar ve Zeynep Özyağcılar'ı ağırlayacak.

20 Ocak Cumartesi; Çocukların sevgilisi Pepee yepyeni müzikli sahne gösterisi "Sevmek Zamanı" ile karşınızda. Pepe tüm minik izleyicilerini harika müzikler, eğlence ve sevgi dolu bir gösteriye bekliyor.

26 Ocak Cuma; Betül Arım, "Dışarıda Hiçbir Şey Var!" oyunuyla hepimizin tek ve biricik olduğunu, bize armağan ve emanet edilen bu muhteşem varlığın farkına varmamızı, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi, daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle anlatacak.

27 Ocak Cumartesi; Dersu Yavuz Altun'un yazıp yönettiği, müzikli, danslı ve çok eğlenceli ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’ tiyatro oyunu minik izleyicileri ile buluşacak.

31 Ocak Çarşamba; Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan ‘Mahşer-i Cümbüş’ tiyatro severler ile AKS’de bir araya geliyor.

Biletler AKS Gişe ve Biletix'te...

AKASYA KÜLTÜR SANAT

Akasya 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı

Akasya, Çeçen Sok. No: 25. Acıbadem – Üsküdar / 34660 İstanbul

Tel: 0216 339 9599

www.akasyakultursanat.com

Yorumlar