Ferda Ercan Uyulan tüm yazıları

Okültizm Uzmanı

Kozmik Axiotonal Uyum

AXIOTONAL UYUM.

Kozmik Axiotonal Uyum, üst ruh ile bağlantıyı ve kendini gerçekleştirmenin bütünselliğini ifade edebilen en uyumlu hali içerir. Axiotonal hatlar ise; yenilenme ve uyumlama için uygun enerjileri transfer ettiği düşünülen ve akupunktur meridyenleri boyunca uzanan yüksek boyutlu hatlardır.

Bu sisteme, axiotonal enerjiyi gönderebilen her hücre, aslında bir vuruş noktasına sahiptir ve sistem,vücudun elde ettiği vuruş noktalarını üstünruh düzeyine bağlayarak uyumlandırıldığında, tüm olumsuz duygusal ve zihinsel kalıpları temizler.

Axiotonal yapı eterik eksenel bir oluşum halinde, ışık bedene programlanabilir.Yenilenme için en uygun ışık,ses ve titreşim frekanslarının aktarımına aracılık eder. Bütünlüğe yönelerek kendini biliş, kısacası dönüşüm; içsel ve derin Axiatonal Hatlar aracılığı ile ve onların frekansını arttırma yöntemleri içinde yapılanmaktadır.

Axial sistem, elektromanyetik biçimde, üst benliğin gönderdiği enerjiyi, ışık bedeni yeniden hizalamak için harekete geçirmektedir. Hücresel spin noktalarına enerji transferini sağlar.

Kısacası; aydınlanma için gereken iç şuuru olgunlaştırma çabası içindeki bir insana, bu yüksek boyutlu hatlar aracılığı ile iletimde bulunulmaktadır.

Ferda Ercan Uyulan -  Okültizmveenerji Kitap.

www.facebook.com/okultizmveenerji

Yazarın diğer yazıları
Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ