Şirket

Şirket

Sanofi Türkiye'de Senem Korol'a yeni görev

Sanofi Türkiye’nin Ülke İnsan Kaynakları Direktörü Senem Korol oldu.

Şirket

Rafet Yılmaz Kilim'in Kurumsal Satış Müdürü oldu

Kilm Mobilya, çeşitli sektörlerin kurumsal taleplerini karşılamak üzere kurduğu "Kurumsal Satış Müdürlüğü" biriminin başına Rafet Yılmaz'ı getirdi.

Şirket

Novartis Türkiye Kalite Direktörü Dilek Limboz oldu

Dilek Limboz, Novartis Türkiye Kalite Direktörü görevine atandı.

Şirket

Fiat Chrysler yeni üst yönetici atadı

İtalyan otomotiv devi Fiat Chrysler, üst yöneticisi Sergio Marchionne'nin bozulan sağlığı nedeniyle şirket bünyesinde Jeep markasını yöneten Mike Manley'nin onun yerine...

Şirket

Michelin, Camso’yu satın aldı

Michelin, yol dışı, endüstriyel ve tarım araç lastikleri üreticisi Camso’yu satın alarak her iki kuruluşun ARGE ve inovasyon alanlarındaki çalışmalarını stratejik ortaklığa dönüştürdü.

Şirket

Tofaş şirketi 50. yılını kutladı

Tofaş, 50. yılını İstanbul'da düzenlenen bir davet ile kutladı.

Şirket

Starbucks artık plastik pipet kullanmayacak

Dünyaca ünlü ABD merkezli kahve zinciri Starbucks'ın, plastiklerin çevreye verdiği zararı önlemek amacıyla 2020 yılına kadar şubelerinde plastik pipet kullanımına son vereceği bildirildi.

Şirket

Wyndham Grand İzmir Özdilek ödülünü kutladı

2017 yılındaki başarılarına bu yıl yenilerini ekleyen Wyndham Grand İzmir Özdilek, aldığı son ödülü tüm personelin katıldığı gösterişli kokteyl ile kutladı.

Şirket

Koçtaş'ın Fiyat Çizen Ürünler’i Cannes Lions’dan ödül aldı

Dijitalleşme, sosyal medya ve marka çalışmalarıyla birçok ödüle layık görülen Koçtaş’a bir ödül de binlerce kreatif fikrin yarıştığı Cannes Lions’dan geldi.

Şirket

OPET, Tevfikiye'yi Troya Turizmine hazırlıyor

Tevfikiye köyünde OPET ve Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliğiyle köy halkına yönelik 12 farklı konuda düzenlenen kursların ilk etabı tamamlandı