Şirket

Şirket

Multinet Up, eğitime desteğe devam ediyor

Multinet Up, AÇEV'e desteğini sürdürüyor. Multinet Up, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın eğitim programlarına destek olmaya devam ediyor.

Şirket

Arzum Okka ile Frankfurt Türk kahvesi tattı

Züccaciye, ev dekorasyonu ve hediyelik eşya fuarı Ambiente'ye bu yıl 15'inci kez katılan Arzum ziyaretçilere Arzum Okka ve Okka Minio'yla Türk kahvesi deneyimi yaşattı

Şirket

Beko, Barcelona'nın global baş sponsoru oldu

Beko ile Barcelona arasında dev anlaşma. Beko, Barcelona ile 2014'ten beri yürüttüğü sponsorluğu 3 yıl daha uzatarak kulübün global baş sponsoru oldu.

Şirket

Turkcell Dergilik’te gazete sayısı artıyor

Sadece Turkcell değil, tüm operatör kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik’te çok sayıda kategoride dergi, ulusal ve yerel gazeteler okunabiliyor.

Şirket

Emirates Skywards'a Yönetimde Mükemmeliyet ödülü

Emirates Havayolu’nun sadakat programı Emirates Skywards, 10. yıllık Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Şirket

Epik Holding, Karaçi Projesi'ni tamamladı

Proje, yeni konut ve geçici ofis binaları, yemekhane tesisi, spor tesisleri, peyzaj ve saha işlerinin, yanı sıra mevcut bina yenilemelerini de içeriyor.

Şirket

Halk Gayrimenkul 2017'de 252 milyon TL kar etti

İSTANBUL (Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 2017'de bir önceki yıla göre yüzde 134 artışla 252 milyon TL net kar elde etti.

Şirket

Yapı Kredi Private Banking, 3 Euromoney ödülü aldı

Serkan Ülgen, Yapı Kredi Private Banking'in, Türkiye'de ilk kez gayrimenkul, miras, vergi, eğitim, filantropi ve sanat danışmanlığı hizmetlerini hayata geçirdiğini belirtti.

Şirket

Citroen takımı İsveç Rallisi'ne hazır

Citroen'i İsveç’te 15-18 Şubat'ta düzenlenecek olan Dünya Ralli Şampiyonası'nın ikinci ayağı Rally Sweden'da 3 ekip temsil edecek

Şirket

Toyota, Marmaris Rallisi'nde yarışacak

Toyota'nın yarış takımı "Toyota Gazoo" Racing 2018'de, Dünya Ralli Şampiyonası'nda (WRC) 8 yıl aradan sonra yeniden takvime giren Marmaris Rallisi'nde yarışacak