Şirket

Şirket

Albaraka Türk 3 ödül kazandı

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, Dünya İslami Finans Ödülleri’nde "Albaraka Garaj" ve "insha" ile 3 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Şirket

Vakıf Katılım İnegöl Şubesi açıldı

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım'ın dünya genelindeki olumsuz konjonktüre rağmen büyüdüğünü söyledi.

Şirket

Albaraka Mobil yenilendi

Albaraka Mobil, yüz tanıma teknolojisi, mobil asistan ve QR kodla para çekme gibi özelliklerle yenilenerek müşterilerinin hizmetine sunuldu.

Şirket

Fenerbahçeli Frey haftanın 11'inde yer aldı

Fenerbahçeli Frey, UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki üçüncü hafta maçlarının 11'ine seçildi.

Şirket

BMW 1 milyondan fazla aracı geri çağırıyor

Alman lüks otomobil üreticisi , bazı dizel araçların “egzoz sisteminde yangın çıkarabilecek bir riskten" dolayı gönüllü olarak geri çağırdı.

Şirket

Dergilik okuyucuları hediye kazanıyor

Dergilik, okuyucularına sürpriz hediyelerle teşekkür ediyor ve 35 okuyucusunu çeşitli hediyelerle ödüllendiriyor.

Şirket

Setur Ar-Ge Merkezi'nin hedefleri büyük

24 Eylül’de onaylanarak çalışmalarına başlayan Setur Ar-Ge Merkezi’nde, 21 tam zamanlı ve 11 yarı zamanlı Ar-Ge uzmanı aynı anda pek çok projeyi bir arada yürütüyor

Şirket

Arçelik Kristal Elma'da 4 ödül kazandı

Arçelik ve Reklam Ajansı Y&R-İstanbul, 30. Kristal Elma 2018 Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması'nda 4 ödüle layık görüldü.

Şirket

İş Bankası'nın yeni genel müdür yardımcısı Cahit Çınar

İş Bankası'na yeni genel müdür yardımcısı atandı. İşbank AG Genel Müdürü Cahit Çınar, İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Şirket

Teknosa üst yönetimine iki yeni atama yapıldı

Teknosa'nın yeni Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran, yeni Perakende & Bayi Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı ise Tansu Öztorun oldu.