Şirket

Şirket

Starbucks artık plastik pipet kullanmayacak

Dünyaca ünlü ABD merkezli kahve zinciri Starbucks'ın, plastiklerin çevreye verdiği zararı önlemek amacıyla 2020 yılına kadar şubelerinde plastik pipet kullanımına son vereceği bildirildi.

Şirket

Wyndham Grand İzmir Özdilek ödülünü kutladı

2017 yılındaki başarılarına bu yıl yenilerini ekleyen Wyndham Grand İzmir Özdilek, aldığı son ödülü tüm personelin katıldığı gösterişli kokteyl ile kutladı.

Şirket

Koçtaş'ın Fiyat Çizen Ürünler’i Cannes Lions’dan ödül aldı

Dijitalleşme, sosyal medya ve marka çalışmalarıyla birçok ödüle layık görülen Koçtaş’a bir ödül de binlerce kreatif fikrin yarıştığı Cannes Lions’dan geldi.

Şirket

OPET, Tevfikiye'yi Troya Turizmine hazırlıyor

Tevfikiye köyünde OPET ve Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliğiyle köy halkına yönelik 12 farklı konuda düzenlenen kursların ilk etabı tamamlandı

Şirket

Intel'in CEO'su Brian Krzanich istifa etti

Dünyanın en büyük çip üreticilerinden olan ABD'li Intel'in Üst Yöneticisi (CEO) Brian Krzanich'in istifa etti.

Şirket

Sivaslı patron 20 çalışanına ev hediye etti

Sivas'ta çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir firma, çalışanlarına çekilişle 20 daire hediye ederek çifte bayram yaşattı.

Şirket

Pegasus Hava Yolları'nın Erzincan-İzmir uçak seferleri başladı

Erzincan-İzmir arasında haftada 3 gün yapılması planlanan Pegasus'un tarifeli uçak seferleri başladı.

Şirket

KARDEMİR işçi alacak

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, bir taraftan hizmetini doldurarak emekli olanlar ve devreye alınacak yeni yatırımlarla yaşanan...

Şirket

Katmerciler ile MSB arasında 24,4 milyon liralık anlaşma

Katmerciler Araç üstü Ekipman ve Sanayi ve Ticaret AŞ (Katmerciler) ile Milli Savunma Bakanlığı arasında 24,4 milyon liralık sözleşme imzalanarak yürürlüğe girdi.

Şirket

IKEA tek kullanımlık plastik ürünleri yasakladı

İsveç'in mobilya devi IKEA, 2020'den itibaren tek kullanımlık plastik ürünleri dünya genelindeki tüm mağazalarında yasaklama kararı aldı.