Gökhan İnler: Fenerbahçe'ye imza atmıştım

Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden Gökhan İnler, Antalya kampında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İsviçreli futbolcu Daum döneminde Fenerbahçe'ye imza attığı gerçeğini detaylarıyla birlikte anlattı.

Gökhan İnler: Fenerbahçe'ye imza atmıştım
İlginizi çekebilir

Leicester City'de yaşadığı şampiyonluğun ardından Siyah-Beyazlılar'a transfer olan Gökhan İnler, Beşiktaş'ın Antalya kampında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

2004'te Fenerbahçe'ye denemeye geldiği günlerden bahseden İnler, Fanatik'e verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı;
 

  • "Bir dönem Fenerbahçe'ye denenmeye çağrıldım. O zamanlar teknik direktör Christoph Daum'du. Almanya'da Mannheim kampına gittik Önder Çengel ile... Daum beğendi, 4 yıllık anlaşmaya imza attırdılar. Sonra İstanbul'a geçtik. Transferin son gününe kadar lisans gelmedi. Son gün sözleşmemi fesh ettiler. Böylece yolda kaldık... Futbol kariyerimde ilk kez ağladığım gündür... Transferin son günü, iki gencecik oyuncuya bunu yaptılar. Üzüldüm, ailem yoktu yanımda bir başıma denemiştim. Ardından taksi ile Samandıra'dan aldığım bavullarım ile Florya'ya geçtik"


Forma için her dönem hazır olduğunun altını çizen Gökhan İnler, "Daha önce üç şampiyonluk ve 3 kupa kazandım. İnşallah bu sene de aynı mutlu sonu yakalamak istiyorum. Buralara çok zorlu anlardan geçip kendi yolumdan geldim. Sadece çalıştım sadece. Her zaman pozitiftim." ifadelerini kullandı.

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ