Cengiz Kurdoğlu: Eşim beni kıskanmaya başladı.

45 kilogram vererek formuna kavuşan Cengiz Kurtoğlu, mutluluktan uçuyor.

Cengiz Kurdoğlu:  Eşim beni kıskanmaya başladı.
İlginizi çekebilir

45 kilogram vererek formuna kavuşan ve eski halinden eser kalmayan Cengiz Kurtoğlu, zayıfladığı için eşinin kendisini çok kıskandığını söyleyip ekledi: Neredeyse beni evden çıkarmayacak

‘Eşim beni evden çıkarmıyor’

45 kilogram vererek formuna kavuşan ve eski halinden eser kalmayan Cengiz Kurtoğlu, zayıfladığı için eşinin kendisini çok kıskandığını söyleyip ekledi: "Neredeyse beni evden çıkarmayacak"

Cengiz Kurtoğlu önceki akşam Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne aldı. Yaklaşık iki bin hayranına unutulmaz bir gece yaşatan Kurtoğlu, konseri öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

Konuşmasına, “Yaşanan üzücü olaylara rağmen müziğin durmasını istemiyoruz” diyerek başlayan Cengiz Kurtoğlu, geçirdiği mide ameliyatı sonrası yaklaşık 45 kilo verdiğini gururla anlattı. Kurtoğlu, “Eskiden beğendiğim bir ceket veya takım elbiseyi sipariş verip diktirirdim. Ancak şimdi istediğim mağazaya gidip elbisemi alabiliyorum” dedi. Eşi Fadime Hanım’ın zayıfladığı kendisini kıskandığını söyleyen usta şarkıcı, “Kilo vermemden sonra eşim beni iyice kıskanmaya başladı. Neredeyse beni evden çıkarmayacak” diyerek espri yaptı.

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ