Brad Pitt ve Angelina Jolie davası gerildikçe geriliyor

Jolie boşanma davanın son celsesinde çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.

Brad Pitt ve Angelina Jolie davası gerildikçe geriliyor
İlginizi çekebilir

Angelina Jolie: Gerçeklerin öğrenileceğinden korkuyor.

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanma davası devam ediyor. Jolie davanın son celsesinde çok konuşulacak bir açıklamada bulundu.

Bir önceki celsede çiftin sahibi olduğu ve velayetlerinin annede kalmasına karar verilen çocuklarının medya baskısından etkilenmemesi için boşanma sürecine dair ayrıntıların gizli tutulmasına karar verilmişti.

Brad Pitt'in isteği ve Angelina Jolie'nin onaylaması ile 'mühürlenen' mahkeme dosyalarına rağmen çift arasında devam eden sürtüşmeler zaman zaman medyaya yansımaya devam ediyor.

TMZ'nin ulaşmayı başardığı mahkeme detaylarından birine göre son olarak Angelina Jolie'nin mahkemede yargıca Brad Pitt'in boşanmanın arkasındaki gerçeklerin halk tarafından öğrenilmesinden çok korktuğunu söylediği belirtiliyor.

Aynı celsede Jolie'nin avukatı Laura Wasser ise Pitt'in gizlilik kararına rağmen medya önünde sessizliğini koruyamayacağını söyledi. Wasser, "Özellikle FBI ile 'Çocuk ve Aile Hizmetleri'nin son araştırması göz önüne alındığında sessiz kalmakta zorlanacağı anlaşılıyor" dedi.

Angelina Jolie'nin geçen eylül ayından önce ailecek yaptıkları bir yurtdışı seyahati sırasında Brad Pitt'in uçakta taşkın hareketlerde bulunmasının ardından boşanma kararı aldığı medyaya yansımıştı.
Ekim ayında ise yaşları 8 ile 15 arasında değişen 6 çocuğun velayetlerinin tümüyle Jolie'de kalmasına, Pitt'in ise belirli aralıklarla çocukları ziyaret edebileceğine karar verilmişti.

Bu gelişmelerin arkasından geçen ay ise Pitt'in avukatları Jolie'yi velayet anlaşmasının ayrıntılarını basına sızdırmakla suçlamış, Jolie'nin kendi çıkarlarını çocuklarınkinden yukarıda tutarak onların gizlilik haklarına müdahale ettiğini belirtmişlerdi. Bunun üzerine Jolie'nin avukatları ise bunun doğru olmadığını, Jolie'nin uçakta yaşanan her şeyle ilgili sessizliğini tam anlamıyla koruduğunu ifade etmişlerdi.

 

 

 

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ