Astroloji

Yengeç Burcunda dolunay burçları nasıl etkileyecek?

2018 Yılının İlk Dolunayı Yengeç Burcunda Sahne'de. 2018 yılının daha 2. gününde Dolunay yaşayacağız. Üstelik Süper Ay olarak. Yengeç burcundaki dolunayın burçlara astrolojik etkisi nedir? Astrolog Havvnur İncekara yorumluyor

 Yengeç Burcunda dolunay burçları nasıl etkileyecek?

Merhaba Zodyağın Temsilcileri

Yeni yıla Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Yeni yılın ilk ayında bizleri iki Dolunay bir Yeni ay bekliyor. Dolunaylar bitmesi gerekenlerin bittiği zamanları gösterir. Dolunay bir sonraki Yeni Ay’ın hazırlığıdır; üzüldüğünüz kayıpların veya köhnediği halde bitiremediğiniz konuların sistem tarafından yavaş bazen ise keskin bir şekilde hayatınızdan çıkışlarını gösterir.

2018 yılının ilk Dolunay’ı 2 Ocakta Yengeç Burcu’nda gerçekleşirken Güneş’e karşıt olması bu Dolunay oldukça özel kılıyor.

Siz ve duygularınız sınanmaya hazır mısınız?

Koç Burcu: Uzun süredir çok çalışan Koç’lar bu ay göstermiş oldukları performansın ödülünü terfi, pirim veya kar olarak almaya hak kazandılar. Bu süreçte kıskançlık ve öfke duygularına karşı Peridot taşını yanından ayırmamaları faydalı olacaktır.

Boğa Burcu: Oldukça sosyal bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı seyahatler, geziler tamda bu dönemde değerlendirmek istediğiniz fırsatlar olarak görünüyor. Aynı zamanda yeni eğitimler için yeni kararlar almanızda mümkün. Bu karalarınızı uygulamakta gösterebileceğiniz netlik için Labradorit taşı dostunuz olacaktır.

İkizler Burcu: İkizlerin bu dönemde sezgileri ve rüyaları artacak ve mistik bir dönem geçirecekler. Hatta iş konularında kullanacakları sezgilerinden oldukça fayda sağlayabilirler. Ani çıkışlar ve kırıcı olmamaya özen göstermenizde fayda var. Bu dönemde Oniks taşını yanınızdan ayırmayın dengede kalın.

Yengeç Burcu: Aynı zamanda Dolunay’ında gerçekleştiği Yengeç Burçları artık zihinlerini toplamalı. Kendi kişilikleri ile duyguları arasında kararsızlar. Fiziksel olarak değişim isteği duyabilirler. Arkadaşları ile bolca vakit geçirecekleri aktif bir zamana da giriyorlar. Çeşitli organizasyonlarda güzel vakit geçirebilirler. Duygularının dönüştüğü bir ay geçirecekler. Bu süreçte mücadele enerjileri için Mercan taşını yanınızdan ayırmayın.

Aslan Burcu: Bu ay bir yerlerde kalmış alacaklarını tahsil edebilirler. Yeni işler için başlangıçlar yapabilirler. Maddi konularda oldukça desteklenecekleri bir dönem, bu süreçte gizli düşmanlarına ve dedikodulara karşı dikkatli olmalarında fayda vardır. Obsidyen taşı ile negatif enerjilere karşı korunabilirsiniz.

Başak  Burcu: Hayalci olmaktan uzaklaşmaları iyi olur. Yakın çevresi tarafından aldatılabilir veya uzun zamandır kendisinden saklanmış bazı şeylerin farkına varabilir. Her şeyin üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. Kalsedon taşı kullanarak durumu lehinize çevirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Evlerinde ufak tefek tamirat işleriyle uğraşmak zorunda kalabilirler. Bazıları ise ev değiştirme kararı alabilirler. Hesapta olmayan giderler canınızı sıkabilir. Motivasyonunuzu kaybetmemek için Safir kullanın.

Akrep Burcu: Yeni bir bebek ailelerine katılabilir; ani gerçekleşecek bu durumla alışma süreçleri zorlu olabilir. Yeni kısa süreli ilişkiler yaşayabilirler. Bu ay daha çok eğlence ve haz odaklı eylemlerle geçirmek isteyebilirler. Kendimizi kontrol altında tutmak için Leopar Jasper’ı yanınızdan ayırmayın.

Yay Burcu : Bu dönemde ebeveynleri ile ilgilenmek zorunda kalabilirler. Genel sağlıkla ilgili rutin kontrolleri varsa takip etmeli yok ise sağlıklarına dikkat etmelidirler. Daha güçlü bir bağışıklık için Firuze takmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu: Uzun süredir devam eden ilişkilerinde evlilik kararı alabilirle. İlişkide bulundukları kişiden beklentilerini netleştirecekler. Yeni ilişkiye başlayan Oğlaklar sevgilileriyle güzel zaman geçirecekleri küçük kaçamaklar yapabilirler. Bu dönemde duygularını ifade edebilmek için Pirit kullanmaları desteklenmelerini sağlayacaktır.

Kova Burcu: Çalışan Kovalar şimdiye kadar duygusal karar verdikleri konulardan dolayı uğradıkları maddi kayıpların gelir olarak kendilerine beklenmedik şekilde dönüşüne tanık olacaklar. Kova burçları bu ay çalış çalış mottosuyla karşı karşıyalar. Akik kullanarak sürece uyum sağlayabilirler.

Balık Burcu: Uzun zamandır karşılaşmadıkları akrabaları ile karşılaşabilirler. Ortaklıkları olan Balıklar ise yeni fikirler ile işlerini değiştirme yada geliştirme yoluna gidebilirler. Havlit taşı kullanarak süreci sakin geçirebilirler.

Havvanur İncekara - Mistikalem.com

                                                                                                          Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                                             Oğuzhan Ceyhan Akademisi

                                                                                                            incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                                              twitter : @havvanurincekara

                                                                                              instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar/

2018 burç yorumlarınız ve şifalı taşlarınız2017 yılında burçları neler bekliyor? Hangi şifalı taşlar burçlara daha pozitif bir yıl geçirmelerini sağlayacak. Astrolog ve şifalı taşlar uzmanı Havvanur İncekara mistikalem okurları için 2018 arkeoloji haritasını yorumladı.
Astrolojik verilere göre 2018'de Türkiye'yi neler bekliyor?Astrolog Havvanur İncekara, Türkiye'nin 2018 astroloji haritasını yorumladı. Mevcut yönetim içerisinde sürpriz gelişmeler ön plana çıkan haritada ülke gündemini yeni davalar, gizli gerçekler, gizli anlaşmalar meşgul edecek görünüyor.

 

 

Yorumlar