Astroloji

Ünlü astrologların 2017 Kasım ayı burç yorumları

Ünlü astrologlar Kasım ayında astrolojide burçları etkileyecek gökyüzü hareketlerini yorumladı. İşte Kasım ayında astrolojik yorumları:

 Ünlü astrologların 2017 Kasım ayı burç yorumları

Yaz mevsimini acısıyla tatlısıyla, anılarıyla uğurladık. Kasım ayında burçları neler bekliyor? 2017 Kasım ayında hangi burç neler yaşayabilir? Burçlar gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek?

KASIM AYI GÖKYÜZÜ HAREKETLERİ – 2017

6 Kasım Ay ve Mars gökyüzünde yakın izlenecek.6 Kasım Ay ve Mars gökyüzünde yakın izlenecek.
4 Kasım Ay dolunay evresinde.
10 Kasım Ay son dördün evresinde.
13 Kasım Venüs – Jüpiter yakınlaşması (0.3°).
17 – 18 Kasım 15 – 20 Kasım aralığında gözlenebilecek olan Aslan (Leonid) Meteor Yağmuru (yaklaşık olarak saatte 15 tane izlenebilecek) maksimum seviyesinde.
18 Kasım Ay yeniay evresinde.
24 Kasım Merkür en büyük doğu uzanımında (22°).
25 Kasım Ay ve Jüpiter gökyüzünde yakın izlenecek.
26 Kasım Ay ilkdördün evresinde.
26 Kasım Merkür ile Satürn gökyüzünde yakın konumda izlenecektir.
28 Kasım Merkür – Satürn yakınlaşması (3°).

KASIM’DA MERKÜR
Kasım ayının ilk haftasına Terazi takımyıldızı sınırlarında başlayıp, ay sonunda Akrep takımyıldızının sınırlarına ulaşmış olacaktır. Ay sonunda Güneş’e açısal olarak yeterli uzaklıkta olmasına ragmen, Güneş’in battığı saat aralıklarında yeterli ufuk yüksekliğinde bulunamaması sebebiyle gözlenemeyecektir.

KASIM’DA VENÜS
Kasım ayında Başak ve Terazi takımyıldızıları üzerinde gezinecektir. Güneş doğmadan önce doğu ufkunda kısa bir süre gözlenebilecektir.

KASIM’DA UYDUMUZ AY 

Ay; 4 Kasım’da dolunay evresinde olan ay, 10 Kasım’da sondördün evresinde, 18 Kasım’da yeniay evresinde ve 26 Kasım’da ilkdördün evresinde olacaktır. 6 Kasım’da enberi konumunda olacak olan Ay, Yer’den yaklaşık 361400 km uzakta olacaktır. 21 Kasım’da enöte konumunda ise Yer’den yaklaşık 405502 km uzaklıkta olacaktır.

HANDE KAZANOVA 2017 KASIM AYI BURÇ YORUMLARI 

Koç Burcu: Kasım ayına hem parasal konular, hem de geleceğinize etki eden konularda alacağınız önemli sorumluluklarla giriş yapacaksınız. Toplumsal konular, ön planda olmak, gelecek projeleri tüm ay boyunca sizi canlı kılacak.

Boğa Burcu: Kasım ayına, Ekim ayının sonunda aldığınız, özel hayatınızla ilgili yeni kararlarla giriş yapacaksınız sevgili Boğalar. 01-03-05-07 Kasım, olumlu tarihleriniz. Özellikle hem özel hayatınızda hem de iş alanlarınızda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız faydayı görebileceksiniz.

İkizler Burcu: Hemen Ekim sonunda oluşan Yeniay ile birlikte Kasım ayına “merhaba” diyeceksiniz sevgili İkizler. İş hayatınızın oluşumları bu ay çok etkili olacak, çok fazla koşturacaksınız, çok fazla başkalarına hizmet edeceksiniz ve işinizde kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Kasım ayı olumlu etkilerle başlıyor. Bu ay, bir yandan iş hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenirken bir yandan da iş ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi korumak durumunda kalacaksınız.

Aslan Burcu: Kasım ayı ev, aile ve yuva konularına odaklandığınız bir ay olacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar.
05 Kasım’da özellikle sevdiğiniz insanla yapacağınız bir seyahat, eğitimsel konulara yönelik birtakım adımlar ya da tatil planları keyfinizi yerine getirecek.

Başak Burcu: Kasım ayında iletişimsel konularınız fazla olacak, düşüncelerinizi daha fazla yakın çevrenizle paylaşacaksınız sevgili Başaklar. 03 Kasım’da sanatsal işlerinizde iletişiminizi istediğiniz gibi ortaya koyacaksınız ve güçlü iletişimle çevrenizi, yaptığınız işte etrafınızdaki insanları etkilememeniz mümkün değil.

Terazi Burcu: Parayla ve özellikle de yakın çevrenizle ilgili önemli sorumluluklar, bu ay devrede. Kasım ayının ilk haftasındaki güzel ve olumlu etkiler sizi daha yukarıya taşıyabilir.
07 Kasım’da, aile hayatınızda maddi konularda kazanımlarınızın artması, kendinizi onlara karşı güçlü hissetmenize neden olabilir. Onlardan da istediğiniz destekleri görüyor olacaksınız.

krep Burcu: Kasım ayı kişisel girişimlerinizle ve bu alanda alacağınız yeni kararları uygulamaya koymakla başlıyor sevgili Akrepler. Başınızda çok iş olacak ve bütün bu işlerle teker teker uğraşacaksınız.

Yay Burcu: Kasım ayı biraz geri planda durmanız gereken ve sağlığınızı hiçbir şekilde ihmal etmemeniz gereken bir ay sevgili Yaylar. 05 Kasım’da özel hayatınızda ve aşk hayatınızda keyifli, esnek, canlı, iyimser, farklı, güzel bir gün sizi bekliyor. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantınız da sandığınızdan daha esnek, daha keyifli ve daha rahat akabilir.

Oğlak Burcu: Kasım ayı, soysal çevre konularının aktif olduğu bir ay olacak. Ekim ayının sonunda sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda oluşan Yeniay ile beraber, Kasım ayında da geleceğinize yönelik her tür planı ve programı devreye sokmanız mümkün. Kasım başı çok güzel etkilere sahip olacaksınız..

Kova Burcu: Kasım ayı iş hayatınızda ve kariyerinize yönelik adımlarınızda çok güzel başlangıçlar ve kararlarla başlıyor sevgili Kovalar. 03 Kasım’da etkili bir görüşme devreye girebilir. Beklenmedik yerlerden gizli yardımlar almanız söz konusu. Fikirleriniz desteklenecek ve siz de bu fikirlerinizi uygulamaktan geri kalmayacaksınız.

Balık Burcu: Kasım ayı eğitim konularınız, yabancılarla yapılacak işler, seyahat, iş görüşmeleri, toplumsal konular anlamında çok şanslı bir ay. 03 Kasım, sosyal ortamlarda etkili insanlarla konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir gün. Bu konuşma ve görüşmeler gelecekle ilgili planlarınızı destekliyor olacak.

Hande Kazanova’nın detaylı burç yorumları için tıklayınız

ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar