Astroloji

Mine Ayman'a göre haftanın şanslı burçları (4 – 10 Şubat )

Astrolog Mine Ayman, astroloji verilerine göre 4 – 10 Şubat haftasında burçların olası hallerini yorumladı.

 Mine Aymana göre haftanın şanslı burçları (4 – 10 Şubat )

Merhaba, haftaya Ay’ın Kova burcundaki etkisi ile hareketli bir başlangıç yapabilir ve orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Teknolojiyle ilgili konulara yoğunlaşabilir ve bu alanlarda girişimlerde bulunabiliriz.

Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 00:05’de gerçekleşecek Kova burcundaki Yeni Ay etkisiyle birlikte bu hafta hayatımızın bir alanında yenilenme ve yeni başlangıç yaşayabiliriz. Bu etkiler Salı günü de devam edecek, Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 4 Şubat Pazartesi günü itibariyle artık aşk gezegeni Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, 1 Mart’a kadar sürecek olan bu dönemde hayatımızın bir alanında çok kararlı ve hırslı olabilir, kalıcı bir başarıya imza atabiliriz.

Yine bu dönemde geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve sağlam adımlar atabiliriz. Paramızı doğru kullanabileceğimiz bu dönemde aynı zamanda kalıcı ve ciddi bir ilişkiye de başlayabiliriz. Burcu ya da yükseleni Oğlak, Başak ve Boğa olanlar bu dönemde daha şanslı ve çekici olabilirler. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Ay Balık burcunda olacak ve duygularımız daha ön planda olacak. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz. Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir. Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. Bu hafta sonu ise Ay Koç burcunda ilerleyecek, enerjimiz artabilir ve yeni girişimlerde bulunabiliriz. Çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışma ve kavgalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Açık havada yürüyüş yapmak sinirlerimize iyi gelebilir ve böylece fazla enerjiyi iyi bir şekilde atabiliriz. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

OĞLAK, BAŞAK, BOĞA, AKREP, YENGEÇ, BALIK

 Posta.com

Yorumlar