Astroloji

Mart Ayı Burç Yorumları

Astrolog ve şifalı taşlar uzmanı Havvanur İncekara hem Mart Ayında zodyak hareketlerinin burçlara etkilerini yorumladı hem de hangi burca hangi taşın bu ay iyi geleceğini açıkladı.

Mart Ayı Burç Yorumları

KOÇ BURCU MART AYI YORUMU: Koç burçları kendi yeteneklerinin farkına varmalıdır. Kendisine yapıcı eleştiriler yapmasının zamanı geldi. Bu ay gezegenlerin olumlu etkisi altında bulunan Koç'lar hayatın her alanında başarılı olabilirler. Kuruntularınıza boşa zaman harcamayın. Planlarınızı yapın ve hedefinize ilerleyin. Bu süreçte Yeşim taşı kullanabilirsiniz. 

BOĞA BURCU MART AYI YORUMU : Astrolojik olarak olumlu etkisi altında bulunan Boğa'lar  İlkbaharın gelişi ile oldukça enerjik olacaklar. Hayallerini gerçekleştirecek potansiyellerini ortaya çıkaracaklar. Detayları geçin ve önemli konulara odaklanın, olaylara gerçekçi bir bakış açısı ile yaklaşın. Acil durum planlarınız bulunsun. Bu süreçte Turkuvaz kullanabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU MART AYI YORUMU : Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlarınızı hızlı birşekilde çözebilirsiniz. Yeni fikirler üreterek, mali durumunuzu dahada güçlendirebilirsiniz. Kendi fikirlerinize güvenin. Bu şekilde çevrenizinde güvenini kazanabilirsiniz. Bu süreçte Sugulit kullanabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU MART AYI YORUMU :  Yengeç'ler sorunlarının üstesinde sabır ve çaba ile gelebilirler. Yapıları itibari ile kararlı olamayan Yengeç'ler için her şey göründüğünden kolay çözümlenecek bu ay. Her çözdüğü sorun ile yeteneklerini ve yeteneklerine olan güvenleri ile ilgili kendine inançları artacaktır. Daha önce zor gelen konularda kolaylıkla başarıya ulaşabilirler. Kırmızı Akik kullanabilirler. 

ASLAN BURCU MART AYI YORUMU: Bu ay Aslan'lar hırslı ve kazanma odaklı hareket edebilirler. Hayallerini gerçekleştirmek üzere karar alabilirler, birden fazla işle uğraşabilirler. Ayrıca duygusal bir dönemden geçecekleri için fervi davranışlara dikkat etmelidirler. Dumanlı Kuvars kullanmanız faydalı olacaktır. 

BAŞAK BURCU MART AYI YORUMU : Kişisel veya mesleki eğitimler almaları için uygun bir döneme giriyorlar. Bu dönemde öğrenmeye karşı meyilli olacaklar ve çok hızlı öğreneceklerdir. Öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek için mutlaka uygulamaya geçmelisiniz. Labradorit kullanmanız faydalı olacaktır. 

TERAZİ BURCU MART AYI YORUMU: Hayatlarında dengeyi kurmaları faydalı olacakktır. Evinizde, alienizle, arkadaş veya tanıdıklarınızla da dengeli bir ilişki kurmalısınız. Tüm negatif düşüncelerden uzak durmalısınız. Bitmemiş yarım kalan işlerinizi bitirmek için uygun bir dönem. Oniks taşı kullanabilirsiniz.

AKREP BURCU MART AYI YORUMU : Bu ay uzak akrabalar ve yeni tanıştıkları insanlar  ile sık görüşebilirsiniz. Mesleğinizi sorgulayabilir derin hayallere dalabilirsiniz. Bazı Akrep'ler evlenme teklifi alabilir bazıları ise başkasına karşı olan duygularını samimi olarak açabilir. Bu süreçte Pembe Kuvars kullanabilirsiniz

YAY BURCU MART AYI YORUMU:  Bu dönemde kalkışacakları işlerin sonunu getiremeyebilirler. Bu süreçte daha çok fikirlerinizi, önerilerinizi paylaşarak istişarelerde bulunmanız iyi olabilir. Yay'lar bu dönemde akraba ve meslektaşlarına karşı ön yargılardan kurtulmak isteyebilir. Özgürlük isteyecekleri bu dönemde Moldavit kullanabilirler. 

OĞLAK BURCU MART AYI YORUMU : Oğlak'lar bu dönemde kendi sınırlarını dahi zorlayan planlarının gerçekleşebileceğini görecekler. Bu ayın sonunda başarılı olacaklar. Akraba ilişkilerine özen göstermelisiniz. Bu süreçte Obsidyen Kullanabilirsiniz. 

KOVA BURCU MART AYI YORUMU : İşleriyle daha çok ilgilenecekler. İşkolik hale gelerek sevdiklerinize vakit ayırmayı göz ardı edebilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu yolculuklar sizin için faydalı olabilir. Bu süreçte Kaplangözü kullanabilirsiniz. 

BALIK BURCU MART AYI YORUMU : İşlerinden memnun olmayan Balıklar iş değişikliği yapabilirler. Hayatlarını yeniden düzenlemeye karar verebilirler. Kaynaklarınızı doğru şekilde kullanmaya çalışın. Günlük işlerinizi planlayarak istenmeyen aksiliklere karşı tedbirli olabilirsiniz. Kendinizi yorgun hissettiğinizde sorumluluklarınız paylaşmaktan çekinmeyin. Sağduyulu olmaya çalışın. Bu süreçte Ametist kullanmanız faydalı olabilir. 

                                                                                                Havvanur İncekara - Mistikalem.com

Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                    incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                       twitter : @havvanurincekara

                                                                                           

Yorumlar