Astroloji

9 - 15 Ekim haftalık burç yorumlarınız

Astrolog Demet Hoşman, 9 - 15 Ekim haftasında tüm burçları, astrolojik verilere göre nelerin beklediğini yorumladı.

9 - 15 Ekim haftalık burç yorumlarınız

Koç Burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta kendinizi birtakım sıkıntılı durumların içinde bulabilirsiniz. Bu talihsiz durumlar başta sağlık sorunlarınız olmak üzere yakın bir arkadaşınızın ciddi sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye rağmen hayatın getirdiği her tür olumsuzluğu kabul ederek işinize daha fazla odaklanırsınız. Duygularınızı geri planda bırakarak daha fazla maddiyata odaklandığınız bir zaman dilimidir. Ayrıca küçük para geçişleri ve maddesel girişimlerle alakalı fırsatlar da yakalayabilirsiniz. Finansal konularda şans ve şansızlıklarınızı iyi değerlendirerek tüm hatalarınızı ve doğru yaptıklarınızı analiz edersiniz. Paranın yaşamınızın iyi şekilde devam etmesi ve başkalarına el uzatmak adına da çok önemli olduğunun farkına varırsınız. Kazancınızdan maddi durumu iyi olmayanlara da belli yardımlarda bulunarak korunacağınızı hissedersiniz. Fakat size çıkar uğruna yaklaşan kişilere de adeta bir görünmez kalkan takarak kendinizi korumaya alırsınız.Sahip olduğunuz kaynaklarınızı korumanız gerektiğinin bilincinde olduğunuz bir dönemdir.

Boğa Burcu haftalık burç yorumu

Kendinize dair plan ve projelerinizi tüm çevrenize aktarabilme derdinde olursunuz. Birçok insanın dikkatini bu süreçte zekâ ve konuşma anlamında çekebilirsiniz. Yakın çevrenizden önemli haberler alırsınız. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar ve imza atmak için oldukça uygun bir süreçtir. Sıcak ve sevgi dolu olduğunuz için aranızın açık olduğu kişilerle uzlaşma sağlamak da oldukça kolaydır. Arkadaşlık kurmak, tatile çıkmak, aşk ve sosyal ilişkileri canlandırmak için fırsatlar kendiliğinden doğar. Eskiye oranla daha sakin, sağduyulu ve uzlaşmacı davranırsınız. Mücadele ettiğiniz halde başaramadığınız konulardan uzaklaşır ve zamana bırakırsınız. Hayatın güzelliklerine yönelir ve bunları elde etmek için iyimser davranmanız gerektiğine yürekten inanırsınız. İş hayatınızı da ihmal etmez fakat eğlenmek adına da her fırsatı değerlendirirsiniz. Kendinizle daha yakından ilgilenir fiziksel olarak bazı değişimler de yapmak istersiniz. Savaşmak yerine sevgiyi ve uzlaşmayı tercih ettiğiniz bir süreçtir. Bu dönemde neyi başarabileceğinizi neyi isteyip elde edeceğinizi çok iyi bilirsiniz.

İkizler Burcu haftalık burç yorumu

İçsel sıkıntılarınız artar, boğuluyormuş hissine kapılırsınız. Ağlama krizleri, sebepsiz bağırmalar, tartışmaya hazır olma hali haftaya damgasını vurur. Korkular, takıntılar ve endişeler artar. Gizli düşmanlarınız başroldedir, açığınızı ararlar. Bugüne kadar arkanızdan kuyunuzu kazan kişileri bir anda yeniden sahneye çıkartır. Gizli düşmanlarınızın bu kadar çoğalması sizi yalnızlığa ve öncelikle kendinizi çözmeye itebilir. Düşmanlarınız sizi izlediğinden her sözünüz kulaktan kulağa üstüne eklemeler yapılarak yayılabilir. Bilinçaltınıza dönme, kendinizi çözmeye çalışma, takıntılarınızın ne olduğunu bulma sürecidir. Duygularınızı daha aza indirip mantığınızı öne çıkarabilirseniz korkularınızdan sıyrılmanız olasıdır. Dalgınlığınız ve unutkanlığınız da artabilir, düşünceler dağılır ve konsantre olmakta zorlanırsınız. Aşka, sevgiye, duygusal yoğunluğa çok fazla ihtiyaç duyarsınız. İlgi duyduğunuz kişilerden ve partnerinizden sevgi görme isteği içinde yaklaşmak istersiniz. İlginç ve uyarıcı rüyalarda da artış olur rüyalar yolu ile verilen mesajları tarafsızca okumaya başlarsınız.

Yengeç Burcu haftalık burç yorumu

Dostluk, arkadaşlık ilişkileri öne çıkar, sosyal ilişkileriniz yaptığınız olumlu paylaşımların sayesinde yeniden canlanır. Gruplar içinde olma, kalabalıklarla beraber hareket etme isteği doğar. Bu tip konularda olumsuz olan herhangi bir durum varsa onu ortadan kaldırarak daha rahat ve huzurlu bir ortam kurmaya çalışırsınız. Ayrıca bugüne kadar kurduğunuz hayallerinize daha sistemli bir şekilde odaklanmaya çalışırsınız. Hayallerinizin neden gerçekleşmediği konusunda kendinizi eleştirir ve hatalarınızı ortadan kaldırırsınız. Yardımlaşmayı içeren sosyal gruplarda bir şekilde hayatınıza girerek bu topluluklarda önde rol almanızı ve yardıma muhtaç insanlar için büyük bir özveri ile çalışmanıza sebep olur. Bugünlerdeyalnız kalmak istemez, ayrıca birçok plan, proje ve faaliyet dolayısıyla yalnız kalmanız da imkânsız hale gelir. Herkes için eşitlik ister ve bu eşitliği yaymak için elinizden geleni yaparsınız. Hayata dair beklentileriniz ve hayallerinize daha kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Zorda olanların sesi olmaya çalışır birçok kişiye el uzatırsınız. 

Aslan Burcu haftalık burç yorumu

Hedeflerinize ulaşmak adına sağlam bağlantılar kurmaya, araştırma yapmaya çalışarak belirlediğiniz hedefe doğru yılmadan ilerlersiniz. İşiniz ile ilgili olumlu kararlar aldığınız bu süreçte görüşmeler toplantılar, yeni iş anlaşmaları ve imzalar bir hayli artar. Uzun zamandır iş arayan iş sıkıntısı çeken kişiler bir anda oluşacak haberler ve girişim ile yeni bir işe olumlu başlangıçlar yapabilirler. İşsizlere iş müjdesi yakın arkadaşlarından gelebilir. Mesleki konularda ve işinizle ilgili yaratıcılığınızın en yüksek noktaya ulaştığı bir zaman dilimidir. Kariyerinizi sağlamlaştırmak ve geliştirmek için uğraşılar içine girersiniz. Mesleki geziler, eğlenceler ve partiler de gündeme gelebilir.Fakat eğlenirken dahi işinizi asla ihmal etmezsiniz.Terfi sosyal yükseliş ve mesleğinizde size saygı duyulması bu süreçte oldukça kolaylaşır. Kendinizi yeniden keşfeder, güçlü ve zayıf yönlerinizi görür, hangi konuda başarılı, hangi konuda başarısız olacağınızı çok iyi bilirsiniz. Bu durumun bilincinde olarak hatasız ilerlemeye çalışırsınız.  

Başak Burcu haftalık burç yorumu

Kurs alma, ders verme, öğrenme ve öğretme yeteneğinin yoğun olarak ortaya çıktığı bir zaman dilimidir. Öğrenme ve öğretme zamanıdır. Ufkunuzun açıldığı, bilginizin arttığı, öğrenmeye doymadığınız bu zaman diliminde tüm birikiminizi eğitiminizi arttırmak ve kendinizi daha güçlü bir şekilde ifade edebilmek için kullanırsınız. Ayrıca eş ailesi ve dolaylı akrabalarla ilişkiler de gündeme gelir. Aileyi ilgilendiren bir konuda onlarla fikir alışverişinde bulunur, önemli konuşma ve görüşmeler yapabilirsiniz. Sizin yetişemediğiniz bir konuda onlar ellerinden geleni yaparlar ve ilişkileriniz memnuniyet verici bir şekilde gelişir. Eğitim, öğrenim, din, dil, felsefe, astroloji gibi konularla derinden ilgilenme ve her şeyi öğrenme isteği ile adeta kendiniz ile yarışırsınız. Yabancı ülkeler, yurtdışı bağlantılı iş ve görüşmeler bir anda gündeme gelebilir. Uzun süredir yalnızlığa teslim olan başaklar bu süreçte yolculuklarda yeni birileri ile tanışabilir. Yazım yeteneği olanlar ya da yıllardır kitap hazırlığında olanlar bu isteklerini uğraşmadan ve kolaylıkla gerçekleştireceklerdir.

Terazi Burcu haftalık burç yorumu

Bu günlerde daha fazla iç yapınıza yönelir ve kendinizi çözmenin başkalarını çözmekten daha zor olduğu bilincinde kendinizle yüzleşirsiniz. Bu süreçte okunan kitaplar ve izlenen filmler bile diğer zamanlardan daha faklı olacaktır. Bu dönemde sezgiler çok fazla çalışır. Evrenin nasıl işlediği, yaşam, ölüm ve mistik konular ilgisini çeker. Bu tip konular ile ilgili uğraşılar artarak bu tip işlerle uğraşanlarla daha fazla birlikte olmak istersiniz. Ruhsal boyutta huzura erebilmek amacı ile sürekli olarak bilinçaltınız, takıntı ve korkularınız ile uğraşırsınız. Bugüne kadar bilinmeyen sizden saklanan sırlar araştırmaya girmeseniz dahi birileri tarafından söylenerek gizli saklı olan her şeyi öğrenirsiniz. İlginç tecrübeler edinme zamanıdır. Psikolojinizde farklı hissedişler ve değişimler yaşanır. Yenilenmek ve canınızı acıtan olayları ortadan kaldırmak için kolları sıvarsınız. Yakın ilişkilerde göz ardı ettiğiniz konuları da ortaya koyar ve çözüme ulaştırırsınız. İnsanlara ve olaylara en fazla da kendinize olan bakış açınızı derinleştirir ve empati yaparak bakmaya başlarsınız.

Akrep Burcu haftalık burç yorumu

Özel ilişkilere daha fazla odaklanılan bir zaman dilimidir. Yakın ilişkide bulunduğunuz sevdiğiniz kişiler ve partner ile olan ilişkileriniz öne çıkar. Onlardan haberler ve bilgiler alırsınız. Önemli konuşmalar ve kararlar zamanıdır. Ortak işlerle ilgili de sizi rahatlatacak imzalar atılabilir. Etrafınızdaki herkes ile anlaşma yoluna gitmek için fikirlerinizi ve isteklerinizi açıkça ortaya koyar, rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Partnere ve sorunlu ilişkiler içinde olduğunuz kişilere kendinizi ifade etme ortamı yaratarak sorunları karşılıklı konuşmak istersiniz. İlişkilerin düzelmesi adına büyük uğraşılar içine girersiniz. Kendinizi ve partnerinizi adalet ile eleştirip aynı şeyi partnerinizin de yapmasına olanaklar yaratırsınız. Eş ile iletişim artar, sorunlar sevgi dolu sözlerle kolaylıkla çözülür. Hukuksal sorunları olanların mahkeme işleri olumlu sonuca oluşarak uzun süren bekleyişleri mutlu olarak sonlanır. Tümkarşıt görüşlere ılımlı yaklaşımlar sergilersiniz. Eskiye oranla oldukça hoş görülü ve merhametli olduğunuz için siz fazla çaba göstermeden tüm sorunlar yolunuzdan çekilir.  

Yay Burcu haftalık burç yorumu

Her türlü sorumluluk için oldukça güzel bir dönemdir. Yaptığınız işlerinizi daha güzel ve kolay yaşanabilir bir hale kolaylıkla sokabileceğiniz bir zaman dilimidir. Görevler, sorumluluk, iş yerindeki çalışma şartlarınızı düzeltme çabaları daha önde olmaya başlar. Kendinizde dâhil her meseleyi ve herkesi kontrol altında tutmak istersiniz. Yaşamın devamı için mesleki gerekliliklerin ve para kazanmanın bilincinde olursunuz. Mesleki anlamda tüm tecrübe bilgi ve birikiminizi en iyi şekilde ortaya koyabileceğiniz zaman dilimidir. Görev bilinciniz ve sorumluluğunuz artar, daha detaycı ve analizci olursunuz. Çalışma hayatınızı kolaylaştırma, düzenleme ve uzun vadede daha fazla verim almak için olumlu çalışmalar içine girersiniz. Daha önce gözünüzden kaçan dikkate almadığınız her şeye daha fazla önem vererek yoğun ve sistemli bir çalışmanın içine girersiniz. İşsiz yaylara eskiden birlikte çalıştıkları birinden iş teklifi gelebilir. Bu sayede iş bulmanın sevincini yaşarken bazı insanlarda hala vefa duygusunun olmasına sevinirsiniz. 

Oğlak Burcu haftalık burç yorumu

Yaratıcı ifadeniz ve sanatsal yetenekleriniz ortaya çıkacak, gelişecek, hatta hiç sanatsal yeteneği olmayanlar bile bu süreç içinde sanatsal konulara ilgi duymaya başlayacaklardır. Daha çok eğlenmek ve sosyal aktiviteler içinde bulunmak isteyeceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi olumlu bir şekilde kullanır, işinizi neşe içinde yaparsınız. Sergiler, müze, konser gibi sanatsal eğilimlere ilginiz artarak hoş vakitler geçirmek istersiniz. Sevgi hayatınızdan birçok şeyden daha öne geçer. Ayrıca aşk hayatınızda da yeni teklifler ve kişiler gündeme gelebilir. Çocukları olanlar bu dönemde çocukları ile gururlanabilirler. Çocuklarla olan ilişkiler sağlam ve güzel gelişerek sizin için memnuniyet verici bir hal alır. Doğurganlık açısından da çok güçlü açılar aldığımız bir zaman dilimidir. Çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili karar vermeniz gereken konular var ise bu süreçte verilen kararlar ilerleyen süreçlerde de olumlu olarak devam edecektir. Geçmişte ki aşka bakışınızdan tamamen farklı hareket ederek aşk ile ilgili geçmişe ait tüm yaralarınızı sarmaya çalışırsınız.

Kova Burcu haftalık burç yorumu

Evinizin eksikliklerini gidermek adına günlük temizlik işleri yapılır. Mümkün olsa hiç dışarı çıkmak istemediğiniz bu zaman diliminde evin içinde yorulmadan tüm gün uğraşmak isteriniz. Ev, aile, ebeveynler ile alakalı konular da gündeme gelir. Sizin için önem taşıyan aile fertleriniz ile beraber olma ve onları mutlu etme isteği ile onların hoşuna gidecek davranışlar içinde olmaya çalışırsınız. Manevi değerleriniz yükselir yardım etme ve başkalarının yaralarını sarma çabası içinde iyiliğe yönelik davranışlarda bulunursunuz. Yakınlarınız ile daha fazla birlikte olmanız, birlik ve beraberliğinizi sağlamlaştırırken onları kaybettiğinizde yaşayacağınız üzüntüleri size hatırlatarak hüzünlenmenizi sağlar. Yoğun sevgi alıp verme zamanı olduğundan güvenmediğiniz insanlardan uzak kalmaya çalışıp sevgiyi yakınlarımızda bulmaya çalışırsınız. Uysal ve huzurlusunuzdur ve bu ruh halinizi kimsenin bozmasını istemezsiniz. Aile fertlerinizle sorunlar varsa bu süreçte kendiliğinden halledilir. Eskileri yâd edip genelde geçmiş hayatınız ile ilgili olumlu şeyler hatırlarsınız.

Balık Burcu haftalık burç yorumu

Kardeşlerinizle daha yakın iletişimde ve ilişkide bulunduğunuz bir süreçtir. Çevrenizdeki herkes ile ilgili tüm detayları fark etmek ve ilişkinizin artılarını ve eksilerini değerlendirme fırsatları bulursunuz. Eğer eksiler artılardan fazla ise yakın ilişkide bulunduğunuz kardeş ve bazı yakınlarınızdan uzaklaşma kararı alarak kendinizi ve aile düzeninizi korumaya alırsınız. Artılar daha fazla ise aynı şekilde fedakârlıklar da bulunmaya devam ederek koruyup kollamaya yönelik davranışlar sergilersiniz. Bu süreçte fikirlerinizi yazarak da oldukça iyi ifade edersiniz. İletişim, öğrenim ile ilgili eksiklerinizi gidermeye çalışır diğer zamanlara göre daha fazla ve bilinçli bir şekilde kendinizle uğraşırsınız.Susmayan telefonlar, ev ziyaretleri, sürekli olarak bir koşuşturma halinde olmanıza sebep olur. Yakın çevrenizden birilerinin söz nişan düğün gibi olayları da bu sürece denk gelebilir. Onların bu mutlu gününde her tür yardımlarına içinizden gelerek koşarsınız. İletişim ve becerileriniz en yüksek seviyesine ulaşır. Çok sayıda insan ile çok sayıda görüşme yapacaksınız.

Yorumlar