Astroloji

Astrolojik verilere göre 2018'de Türkiye'yi neler bekliyor?

Astrolog Havvanur İncekara, Türkiye'nin 2018 astroloji haritasını yorumladı. Mevcut yönetim içerisinde sürpriz gelişmeler ön plana çıkan haritada ülke gündemini yeni davalar, gizli gerçekler, gizli anlaşmalar meşgul edecek görünüyor.

Astrolojik verilere göre 2018de Türkiyeyi neler bekliyor?

Türkiye’yi bu yıl değişim dönüşüm rüzgarları sarsmaya devam ederken, 2018 yılının başlıklarına göz atmak belki de bizleri de atacağımız adımları da daha dikkatli hale getirecektir.

İşte bunlardan bazıları;

Yılın bütününe baktığımızda siyaset, iş dünyası ve magazin ile ilgili spekülasyonların artarak devam edeceği görülüyor. Bu çevreler ile ilgili vefat haberleri kurumlar yeniden şekillenme sürecine girebileceği gibi; ülke ekonomisi ile paralel ilişkide olan bu çevrelerin değişimleri halkın durumu üzerinde çeşitli etkilere yol açabilir.

Ülkenin yatırımcılarının 2018 yılında daha da küçülmeye gitmesi, yeni iş fikirlerinin ertelenmesi söz konusu olabilir. Halkın kendi ekonomilerini planlamaları gelişen ve devamlılık arz eden bu süreçte tedbir olması açısından faydalı olmakla birlikte bazı kurumların aldatıcı beyanatlarının ortaya çıkması ve duyulması sonucunda ekonomik olarak zarara uğraması muhtemel görülmekte.

Ülkemizdeki siyasiler ve iş adamları yurt dışı bağlantılı yeni anlaşmalar yapabilir. Bu açık anlaşmaların sonuçları ülkenin beklentisini karşılamayarak hayal kırıklığı yaratsa da bütüne bakıldığında olumlu bir adım olarak değerlendirilinebilir.

Bankalar kendi kurum politikalarını değiştirme yoluna gidebilirler.

Ülkemizde yaşayan insanların din inançları ve ideolojileri üzerinde değişim rüzgarları esecek, temelsiz olan görüş ve olgular yavaş yavaş silinmeye başlayacak. Özellikle gençler bu konularda araştırmaya veya farklı görüşlere yönlenebilirler. Temelleri yeni atılacak olan farklı görüşler ile köklenmiş yanlış bidatlar arasında kutuplaşma söz konusu olabilir.  Gençlerin bu dönemde sağlıklı bilgilere ulaşmasında katkıda bulunmak doğru olacaktır.

İletişimde bilgi kirliliği ve manüpilatif eylemler ortaya çıkacak; ulaşılan bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi bu dönemde çok önemli görülecek.

Ülkemiz üzerinde kapalı kapılar arkasında yapılan gizli anlaşmalar, gizli örgütler ile sınanmaya devam edecek. Şeffaflaşma yolunda krizlerle dönüşmemiz olası görünüyor.

Ülke gündemini yeni davalar, gizli gerçekler meşgul etmeye devam edecek. ( Ülkenin diğer ülkeler ile ilişkilerinde bilinçli ve b planı odaklı iletişim kurmasında faydalı olacak.)

 Mevcut yönetim içerisinde sürpriz gelişmeler ön plana çıkabilir.

Kadın ve çocuklarla ilgili şiddet olayları duymaya devam edeleceğiz fakat hayata geçirilecek yeni düzenlemelerle bu konuda önemli adım atılacak. Yine de bu alanda şiddet hafifletmeyecek, çünkü düzenlemelerde göz ardı edilen hatalı detaylar söz konusu olacak.

                                                                                                      Havvanur İncekara - Mistikalem.com

                                                                                                          Astrolog ve Şifalı Taşlar Uzmanı

                                                                                                             Oğuzhan Ceyhan Akademisi

                                                                                                            incekarahavvanur@gmail.com

                                                                                                              twitter : @havvanurincekara

                                                                                              instagram: @havvanurincekara_sifali_taslar/  

Yorumlar