Astroloji

Astrolog Mine Ayman'a göre haftanın şanslı burçları

12 Mart – 18 Mart 2018 haftasında Astrolog Mine Ayman'a göre haftanın astrolojik yorumu ve şanslı burçlar.

Astrolog Mine Aymana göre haftanın şanslı burçları

Haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş odaklı başlayabilir ve geleceğimizi daha fazla düşünebiliriz. Düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz.

Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. Salı ve Çarşamba günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek; aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi Ay Balık burcunda ilerleyecek ve Cumartesi 16:12’de Yeni Ay Balık burcunda gerçekleşecek. Bu günlerde duygusal olabilir ve geçmişteki bir konuyla ilgili tamamlanma ya da bitiş yaşayıp, kendimize yeni bir sayfa açma kararı alabiliriz.

Ay Balık burcunda ilerlerken; sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz.

Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir.

Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. 17 Mart Cumartesi 19:40 itibariyle mücadele gezegeni Mars artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, 16 Mayıs’a kadar sürecek olan bu dönemde kafamıza koyduğumuz bir konuda daha hırslı ve kararlı olabilir, kendimizi yoğun bir şekilde aklımızdaki işe verip başarılı olabiliriz.

18 Mart Pazar günü ise Ay Koç burcunda ilerleyecek, enerjimiz artabilir ve yeni haftaya başlarken cesur girişimlerde bulunabiliriz. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

HAFTANIN ŞANSLI BURÇLARI

Oğlak, Boğa, Başak, Akrep, Yengeç, Balık

Yorumlar