Astroloji

Astrolog Mine Ayman'a göre bu haftanın şanslı burçları

Astrolog Mine Ayman, 25 Haziran-1 Temmuz haftasının astroloji yorumunu yaptı ve şanslı burçlarını açıkladı.

Astrolog Mine Aymana göre bu haftanın şanslı burçları

Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki etkisi ile enerji dolu ve meraklı bir başlangıç yapabilir, etrafımızda olan biten her şeyi araştırmak isteyebiliriz.

Yeni bir eğitime ya da spora başlamak için harika bir zaman, açık havada yapılan her türlü organizasyon iyi gelebilir. Bu etki Salı ve Çarşamba günleri de devam edecek, seyahat etmek ya da plan yapmak için uygun günlerdeyiz.

Gündemimizde din, felsefe ve astroloji gibi derin konular olabilir. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

27 Haziran Çarşamba itibariyle Mars Kova burcunda geri hareketine başlayacak, 27 Ağustos’a kadar sürecek olan bu dönemde girişimlerimizle ilgili sıkıntılar yaşayabilir ve istediğimiz gibi özgürce hareket etmekte zorlanabiliriz.

Özellikle çevremizdeki erkeklerin sorunları artabilir, erkeklerle anlaşmakta zorlanabiliriz çünkü kafaları çok karışık olabilir, hangi yöne gideceklerini bilemeyebilirler. Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Kova ve Aslan olanlar bu dönemde çok fazla zorluk yaşayabilirler!

28 Haziran Perşembe saat 07:51’de Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatımızın bir alanında bitiş ya da başlangıç yapabilir, belirsiz olan bir konuyu netleştirebiliriz. Gizli bir konu ortaya çıkabilir ve dostumuzu düşmanımızı daha doğru bir şekilde anlayabiliriz.

Bu etki Cuma günü de devam edeceği için, hafta boyunca gerginliklere karşı dikkatli olmamız gerekebilir, özellikle aile ya da maddi konularda sorunlar yaşayabiliriz. Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Hafta sonu ise Ay çılgın Kova burcunda ilerleyecek; aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Teknolojiyle ilgili konular gündemimizde olabilir. Sürpriz gelişmeler yaşayabilir ve şaşırabiliriz.

Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

AKREP, BALIK, YENGEÇ, BAŞAK, BOĞA, OĞLAK

Posta

Yorumlar