Astroloji

Astrolog Filiz Özkol’un Kasım ayı burç yorumları

Astrolog Filiz Özkol'un kasım ayı burç yorumlarında hangi burçlar daha şanslı hangileri şanssız? Hangi burçlar ekonomik fırsatlara daha yakın olacak? Hangi burçlar ilişkiler açısında şanslı veya şanssız olacak?

Astrolog Filiz Özkol’un Kasım ayı burç yorumları

KOÇ BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Mars, Venüs ve karşıt evinizde ilerliyor. Cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz. Siz kurallarla yaşamaya alışkın bir kişisiniz. Sürekli kendinizi denetim altında tutmaktan hoşlandığınız için, duygularınızı da belli bir kural dahilinde yaşamak istersiniz. Yaşınızdan büyük biri ile aşk yaşayabilirsiniz.

Satürn ruhsallığınızı denetliyor. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz..

Satürn dokuzuncu ruhsal evinizde ilerliyor. Yapacağınız başarılı seyahatler kariyerinize olumlu katkılar getirecek. Bu arada güçlü ve yönetici yönlerinizi abartabilir, çevrenize baskıcı davranabilirsiniz. Çünkü, güçlü gezegenler, duygularınız üzerinde yoğun baskı kuracak.

Çoğu kez arzuların yüksek seyretmesi ve işlek bir aktiviteye sahip olmanız, günü birlik dengelerinizin bozulmasına neden olacaktır.

Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bu dönemde kendinizi herkesten daha çok seveceksiniz

BOĞA BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Jüpiter, Merkür ve Güneş tam karşıt evinizde ilerliyor.. Bu aşk hayatınız çok karışık fakat tam istediğiniz şartlarda gelişiyor. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişileri gereğinden fazla abartmamalısınız. Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz.

8. Evinizdeki Satürn Jüpiter’le olumlu iletişim içinde olacak. Bu ay, çok istediğiniz bir mala veya gayrimenkule kavuşabilirsiniz. Partnerinizin de desteğiyle emlak ve yatırım konusunda başarılı bir tablo çizecek ve size fayda sağlayacak yatırımlara yöneleceksiniz.

Bu arada, hatalar konusunda da sizi uyarıyoruz. Jüpiter algılarınız abartabilir. Ve gereksiz gözünüzde büyütebilirsiniz. Bir emlak satın almak istiyorsanız; dış görünüşünüzün güzelliğinden çok, sağlam ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak. Duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. İlişkilerinizdeki pürüzleri fazla büyütmemeli ve olayları kendi akışı içinde değerlendirmelisiniz. Proje ürettiğiniz konularda açılma ve büyüme söz konusu olacak..

Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz.

İKİZLER BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLAR

Satürn karşıt evinizde ilişkilerinizi sağlamlaştırıyor. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz.

Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor..

Ay boyunca Mars aşk ve sosyal evinizde ilerleyecek. Bazıları müthiş aşkların altına imza atacaklar. Sosyal ortamlarda tanıştığınız kişilerle yepyeni aşkların ve heyecanlı ortamların alt yapısını oluşturacaksınız. İlginç bir dönem. Gerçek anlamda bir aşk hayatı sizi bekliyor.. Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz..Yeni kazançlar ilginizi çekmeye başlayacak.

Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz konularda başarılı olacaksınız. .

YENGEÇ BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.

Birlikte çalışacağınız kişilerin farklı potansiyellere sahip olmasına dikkat edeceksiniz. Şartlarınızı zorlayacak fakat asla sıkı çalışmaktan sıkılmayacaksınız. Çalışma arkadaşlarınıza fazla baskıcı davranmaktan kaçının. Daha çok çalışarak onlara örnek olmaya çalışabilirsiniz. Venüs’ten olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır.. Venüs aile ve yuva evinizde bulunacak.

Bu dönemde, birçok iş konusunda istekli davranacak, yoğun başarı arzusu içinde olacaksınız. Temeli sağlam ve ciddi çalışmaları tercih ederken; evinizle ilgilenecek, bulunduğunuz yeri güzelleştirmek isteyeceksiniz. Bu konuda aşırıya kaçabilir ve harcamaları gereksiz yere arttırabilirsiniz. Yeni bir ev yapmak isteyenler; inşaata başlamak için uygun bir zaman.

ASLAN BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu nedenle, bağımsız iş yapmaya yöneleceksiniz. Merkür-Uranüs karşıt etkileşimi size büyük bir cesaret veriyor. Başarma konusunda size sunacağı avantajı, kişisel hedeflerinizin yapıcı bir başlangıcı olarak kullanabilirsiniz. Karşı tarafı rahatsız edici etkilere neden olmadan, arzuladığınız konulara işlerlik kazandırabilirsiniz.

Bu dönem oldukça cazip bir konumdasınız. Sözleriniz ışık saçacak. Parasal hedeflerinizle ile ilgili hırslarınız artacak, cesaretle konuların üzerine gideceksiniz. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak.

Ortak projeler içinde, ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Patronunuz size destek verecek. Hiç kimsenin cesaret edemediği konuları rahatça ifade edebileceksiniz. Amirlerinizin ve Müdürlerinizin desteğini almanız nedeniyle daha cesur olacaksınız.

Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Paranın gücüne inanıyorsunuz.

Satürn'den alacağınız olumlu etkiler sizi hoş ve zarif yapacak. Merkür aklınızı karıştırabilir.. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız ve çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde kullanma yeteneğiniz; amaçladığınız yolda işinizi kolaylaştıracak. Bu dönemde iç sesinizi dinlemeli, özellikle para kazanma ve harcama konusunda dengeyi kurmaya çalışmalısınız.

Duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin Güçlü duygularınız sizi yanıltabilir.

BAŞAK BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Para kazanacak ve bol bol harcayacaksınız. Birçok yerden maddi değerler gelecek ve isteklerinizde büyük bir artış olacak. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak.

Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz konularda başarılı olacaksınız. . Tüm bu olumlu gelişmelerle birlikte koştururken, ara molalarla harcamalarınızda ki artışlara dikkat etmeyi unutmayın.

Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Plüton aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Yakın dostluklar arasında duygusal yakınlaşmalar veya uzun süredir arkadaşlık ettiğiniz bir kişiyle aranızda farklı bir çekim oluşabilir.

Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınız koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız.

Satürn uyumu size büyük bir cesaret veriyor. Başarma konusunda size sunacağı avantajı, kişisel hedeflerinizin yapıcı bir başlangıcı olarak kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Mars 1. Kişilik evinizde ve finans evinizde, Mars enerjisi sizler için özellikle maddi konularda, güvence oluşturmak adına girişimde bulunmanızı sağlayacak para evinizdeki transitine başlayacaktır. Bunun anlamı değerlerinize sahip çıkmak, maddi ve manevi anlamda yaşamınızı kurgulamak için yoğun bir dönem geçireceğinizdir. Şimdi bu süreçte en öncelikle, zekanız, konuşmanız, meraklı oluşunuz ve yeteneklerinizi hayata geçirecek kadar hareketli olmanız gerekiyor. Biliyorsunuz ki, sizler öyle çok enerjik ve çok çabuk girişimde bulunmaktan hoşlanmayan kişilersiniz. Partnerinizle birlikte alacağınız ortak kararlar önemli olacak. Mal ve mülk edinme konusunda hemfikir olacaksınız. Takıntılı aşklar gündeme gelebilir. Kafanızdaki kişiyi gözünüzde fazla abartabilir ve gereksiz düşünceler içinde size uygun olmayan aşklar yaşayabilirsiniz. Kendinize karşı hoşgörülü olabilir ve bazı gerçekleri saptırabilirsiniz. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. 

Partnerinizle ilgili aranızda netleştirmeniz gereken sorunlarınız için hala zamanınız var. Geçen aydan kalan olaylara çözüm getireceksiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık problem yaratan konuları çözmeniz gerekiyor. Bu nedenle, sorunların üstüne giderken, sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız.

Zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Yönetici pozisyonunda iseniz, çevrenizi yeniden koordine edecek gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız. Tüm bunlara rağmen, içinizdeki huzursuzluğu yenmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Paneller ve konferanslara katılabilirsiniz.

AKREP BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız.

Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece tek bir yöne konsantre olmayın.Ba zılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Ayın ikinci yarısında, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir döneme gireceksiniz.

Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar.

Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. Kıskançlık duygularınıza hakim olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

22 Kasıma kadar güneş sizi güçlü kılmaya devam ediyor.. İlişkilerde ben egosu çok yoğun. Bazılarınız ilişkilerini yeniden sorgulayacaklar ve ortaklık kararını bozabileceklerdir. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız.

YAY BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Kişisel evinizde ilerleyen Satürn ve Merkür ayın büyük bir kısmı yeni fikirler konusunda önemli aşamalar veriyor..

Başarılarınızı ve maddi sorumluluklarınızı kendiniz belirlemek istemenize rağmen, birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız dostluklar sizin için önemli olacaktır. İsteklerinizi içinizde bastırarak, sosyal ve iş yaşamınız içinde yoğunlaşacaksınız. Hırslarınız konusunda engel tanımayarak, gizli projeler içinde olacaksınız. Bu konuda planlarınıza yardımcı olacak kişileri seçmek istiyorsunuz.

Yatırımlarınızı gizli tutabilirsiniz. Sizinle ayni fikirler içinde olan gruplarla ilişkilerinizi geliştirirken, çabuk gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz.. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Fakat konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacak, çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz.

Fantezi haline getirdiğiniz konuların gerçeğe dönüşümü için çaba içinde olacaksınız. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki, vizyonunuzun değişmesine neden olacak. Akıllıca yapacağınız planlar yaşamınızda önemli bir yer tutacak.

Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. Kendinizle ilgili sorgulamalarınız artarken, kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Aklın ve doğruluğun size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız.

 OĞLAK BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Sezgisel yeteneklerinizi ortaya çıkarıyor. İçgüdüsel bir şekilde çevrenizle paylaştığınız yorum yeteneğinizle; insanların adeta içini okurken, yardımseverlik duygularınız da atakta.

Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz.

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler. Konuşmalarınızda baskıcı ve kışkırtıcı bir durum söz konusu olacaktır. Fikirlerinizdeki açıklık ve berraklık bazılarının kafalarında yanlış düşünceler yaratabilir. Kariyerinizi ilgilendiren, arkadaşlarınızla mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Plüton kişisel evinizde. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Güven duygusuna her zamankinden fazla ihtiyacınız olacak. Yakınlarınızdan bile düşüncelerinizi saklayacaksınız. Kendinizden yaşlı kişilerle ortak çalışmalar içinde olabilir veya aşk ilişkileri yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin farklı sorumlulukları nedeniyle, kendinizi gereğinden fazla üzebilirsiniz. Bu dönemde duygusal kısıtlamalara da maruz kalabilirsiniz.

Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz.

KOVA BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Tüm gezegenleriniz horoskopunuzun üst tarafında toplanmış durumda.. Geciken terfilerinize kavuşurken, işyerinizde önemli bir konuma transfer olacak, şimdiye kadar gücünüzü gösteremediğiniz bir konuda başarı elde edeceksiniz.

Toplumda ses getireceksiniz. İşyerinizle ilgili değişimlerden olumlu yansımalar alacaksınız. Uranüs iletişim evinizde geri gitmeye devam ediyor. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sürpriz olaylar yaşayacaksınız.

Belki de babadan kalan bir işyerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olursunuz. Politikaya atılmak isteyenler için, olumlu dönemlerdesiniz. Çevresel koşullar sizi desteklerken, bilinçaltınızda şekillendirdiğiniz konular ön plana çıkacak. Bilinçaltı değerlerinizin aktif olmasına rağmen, içinize kapanarak olayların yorumlarını içinizden yapacaksınız. Çevresel faktörler nedeniyle, yaşama karşı çekimser olabilirsiniz. Fakat bu dönemde yardım etme duygularınız çok yoğun. Yardım etme konusunda kurumsal yardım almanız mümkün. Çevrenizdeki sivil toplum örgütlerine destek vermeniz; çevreniz tarafından hayranlıkla izlenmenize neden olacak. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız.. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz.

BALIK BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Bu ay dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz..

Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir.

Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun. Güneş’in güçlü etkileri Venüs, Uranüs ve Mars’la etkileşim üzerinizde baskıyı arttırıyor.. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz.

Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapacak. Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.

Satürn 10. Kariyer evinizde.. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme gelecektir. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL / MEDYABEY.COM

Twitter: @fozkol

Instagram: filizozkol

Yorumlar