Anasayfa | Astroloji | Mart 2014 Burç Yorumları - Filiz Özkol

Mart 2014 Burç Yorumları - Filiz Özkol

Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font
Mart 2014 Burç Yorumları - Filiz Özkol

Mart ayında burçları bekleyen olası haller. Ünlü astrolog Filiz Özkol'un Mart ayı burç yorumları...

Astrolojik verilere göre Mart ayında gökyüzündeki gelişmelerin burçları etkileyecek olası hallerini astrolog Filiz Özkol yorumladı:

Koç Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Satürn 2 martta 9. Evinizde geri hareketine başlıyor.. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz. Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor, düzen içinde yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz. Öğrencilik döneminden öğretmeliğe terfi ederken, geçiş döneminin sancılarını hafifletmek için Jüpiter size gerekli kozmik desteği verecektir.

2 Martta Mars 8. Evinizde geri hareketine başlıyor. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beklenti içinde olduğunuz miras veya bir para meselenizde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, tercih yapmak zorunda kalabilir ve güç durumlarda kalabilirsiniz. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Organizasyon çalışmalarınızdan küçük ölçülerde para kazanabilirsiniz. Fakat Mars'ın geri hareketi size problemler yaratacaktır. Mesleki konularınızda temkinli gitmelisiniz. Bu dönemde adımlarınızı iyice düşünerek atın.
Geri giden "Mars " sizin masraf hanenizi abartabilir. Genel anlamda ekonomik bir zorluk yaşamanıza neden olacaktır. Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergilemelisiniz.
Güneş kişilik evinizde sizi keskin görüşlü yapmasına rağmen; Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir ve beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş sorunları ve yavaşlamalar canınızı sıkacaktır.

Aşk

8 Aralık'tan sonra Venüs 12. Ruhsal evinizde Merkür'le birlikte hareket etmeye başlayacak. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz...

Venüs ve Merkür sizi oldukça cazip yapacaktır. İş arkadaşlarınızla aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim oluşacaktır. Çünkü karşılaşacağınız kişiden büyük etki alacaksınız. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belki de, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Bu dönem çalışma hayatınızı ihmal etmeyeceksiniz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Gizlediğiniz hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.. Bu dönemde sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dostlarınız olacaktır.

21 Nisan'a kadar Güneş kişisel evinizde. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Aynı evde Neptün uzun transitini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Güven duygusuna her zamankinden fazla ihtiyacınız olacak. Yakınlarınızdan bile düşüncelerinizi saklayacaksınız. Kendinizden yaşlı kişilerle ortak çalışmalar içinde olabilir veya aşk ilişkileri yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin farklı sorumlulukları nedeniyle, kendinizi gereğinden fazla üzebilirsiniz. Bu dönemde duygusal kısıtlamalara da maruz kalabilirsiniz.

Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız.

Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

6 Marttan sonra geri giden Jüpiter ileri hareket etmeye başlayacak. Muhteşem günleriniz başlıyor. Neptün ve Jüpiter uyumunu aşk ve sosyal hayatınıza yansıtacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Mars'ın geri gittiğini unutmamalısınız..Yeni atılımlarınızı ve girişimlerinizi yavaşlatarak, eski işlerinizi tamamlamalısınız. Özelikle, bitiremediğiniz bir işiniz varsa onu hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. O günlerden beri belirsizliğini koruyarak aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra bu soruların cevabını bulacaksınız. Bu dönemde; araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız.

Sağlık

Mars Geri giderken enerjinizi düşürebilir. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir. Düşüncelerinizi bu konuda yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerle kronik duygusal bağlar kurabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalarak, kendinizle ilgili yetersizlik duygusuna kapılabilirsiniz. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz.

Boğa Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Bu ay ufuk çizgisinin batısında ve yukarıda bulunan gezegen topluluğunun etkin olduğu güçlü bir süreç içine giriyorsunuz. Bu ay genel olarak; duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem; çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.
Yönetici Gezegeniniz Venüs, Plüton'la birlikte kariyer evinizde; çalışma ve aşk yaşamınızı canlandırıyor. İlişkilerinizdeki yüksek potansiyel size aktivite kazandıracak. Ayrıca, ortaklıklar ve aşk gezegeniniz Mars'ın Jüpiter'le olumlu açıları, ilişkilerinize şans ve güçlülük verecek. Başlattığınız çalışmalarda kesin sonuçlara ulaşırken, Finans Gezegeniniz Merkür'ün de yardımıyla büyük kazançlar elde edeceksiniz.

Güneş; arkadaş çevrenize destek verecek. Özellikle, kendinizden büyük kişilerde olumlu destekler alacaksınız. Aynı zamanda, Merkür, Neptün'ün Güneş'le yaptığı olumlu açı ve 'in bu yöndeki kozmik etkisi de sizi etkileyecek. Bu nedenle; önemli kişilerle tanışacak, kariyerinize katkısı olacak kişilerle birlikte çalışacaksınız. İlişkilerinizde inatla kendi düşünceleriniz savunurken, güçlü kişilerle işbirliği içinde ideallerinizi gerçekleştirmeyi amaçlayacaksınız.
Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.

Aşk

Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir dönem.. Venüs'ten olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır..İi ve aşkı birbirine karıştırabilirisniz.

Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz. Bekarlar gidecekleri partilerde etraflarını iyice izlesinler. Çünkü sosyal hayatları sayesinde birçok aşk fırsatı kapılarını çalacak. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyeceksiniz. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor.
2 martta Mars ve Satürn geri hareketine başlıyor. Geçmiş duygularınızla içsel hesaplamalar söz konusu. Karamsar olmamaya çalışın. Kimseyle paylaşmadığınız içsel savaşlarınız size kısır döngüler yaşatacak. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen, yapmanız gereken konularda farklı bir şekilde davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz.

Sağlık

Sağlığınız konusunda bu ay dikkatli olmalsınız.. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavileriniz gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

İkizler Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizden emin tavırlar içindesiniz ve çevrenize hakim durumdasınız. Israrcı tavrınız sizi olumsuz gibi gösterse de, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde götüreceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır. Yaşlı ve gençlerin bir arada olduğu topluluklarda, her kesimden arkadaşlarınız olacaktır. Panellerin ve konferansların olduğu kitleler sizi bekliyor. Konuşmacı veya dinleyici olarak katılsanız da, yaşam kalitenizde belli bir yükselme görülecektir.

Finans evinizde "Jüpiter'in , Neptünle yaptığı uyumlu açı sayesinde birçok iş imkanı ortaya çıkacak, yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Medya ve iletişim konusuyla ilgileniyorsanız, bu ay en güzel yazılarınızı yazabilir veya yeni bir kitap çıkarmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz.. 2 Martta Satürn geri hareketine başladı. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz.Bu arada, kırgınlık yaşadığınız kardeşlerle bir araya gelebilirsiniz. Bu ay, kendinizden daha yaşlı kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar.

18 Martta kariyer eviniz hayallerinize hizmet edecek. Yönetici Gezegeninizin 10. Evinizde olması tutkularınızı ortaya çıkacak ve ideallerinizle ilgili iddialı isteklerinizi yaşama geçireceksiniz. Duygusallığınızın temelinde; ön olanda görünmeyen gizli bir cinsel çekicilik bulunuyor ve siz duygularınızı saklamak istiyorsunuz.
Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş gurubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz.

Aşk

Uranüs ay boyunca sürprizler getirmeye devam ediyor. Yeni sosyal çevreler içinde, yeni arkadaşlıklar sizi bekliyor. Bu ilişkilerde tanışacağınız kişilerle duygusal anlamda etkileşimler olabilir. Yaşça sizden büyük olan kişiler konusunda dikkatli olun. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz.
Mars'ın da ay boyunca sosyal ve aşk evinizi etkilemesi sonucunda, güçlü bir potansiyeliniz var. 2 Martta geri hareketine başlamasına rağmen; İlişkilerinizde yine de, baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz.

Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

Sağlık

Sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. 6 Eylül'den sonra kalbinize özen gösterin. Daha sonra neşeniz yerine gelecektir. Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapisel konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.

Yengeç Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

6 -17 mart arası Venüs ve Merkür sekizinci evinizde birlikte hareket edecekler ve 8. evinizden size olumlu açılarla yatırım konusunda size destek verecekler. . Ailenizin mallarından veya gelirlerinden faydalanabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla güzel bir performans sağlayacaksınız. Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Bu ay, batıda bulunan gezegen topluluğunun etkin olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli olacak. Çok fazla efor sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Gelirlerinizin artışı karşısında keyfiniz yerine gelecek. Yakın çevrenizle güven duygusu çerçevesi içinde yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz.. Şimdiye kadar sorun olan maddi konularınızla ilgili çözüm yolunda yoğunlaşacak ve istediğiniz sonucu elde edeceksiniz...

Bu ay oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle paylaşım içinde olacaksınız. . Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da, neden olacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerle kuracağınız ortaklıklar uzun vadeli potansiyele sahip olacaktır. Kendinizden büyük biriyle güçlü bir duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz.

Bu ay "Merkür " karşıt finans evinizde ilerliyor. Para kazanacak ve bol bol harcayacaksınız. Birçok yerden maddi değerler gelecek ve isteklerinizde büyük bir artış olacak. Planladığınız projelerde, parasal konularda istediğiniz bolluğa kavuşacaksınız. Fakat harcamalarınızdaki artışları da düzenlemek zorundasınız.

Aşk

Güneş ve Neptün size ilginç yolculuk fırsatları veriyor. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevrenizin içinde bulunduğu mevcut şartlara uyum göstermelisiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda, hazırlıksız bir şekilde gelen teklifler karşısında kafanız karışacaktır. "Hayır" demeden önce iyi düşünün, çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz.Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bu dönemde; kişisel a araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.

Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Ayın ikinci yarısında seyahat gerektiren işler sizi bekliyor. Yeni bir ev yapmak isteyenler, inşaata başlamak için uygun bir ay. Mars aşk ve sosyal evinizde ilerlerken; Nostaljik duygular ortaya çıkacak.. Beklediğiniz ve tarzınıza uygun bir ev ve yaşam alanı tam isteğinize göre çıkacak ve siz bu fırsatlardan memnun kalacaksınız. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Ay ortasında temponuz artıyor. Ayrıca bu ay, iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak ta etkileyici olmak istiyorsunuz. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın.

Sağlık

Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli kendinize dikkat etmelisiniz. 16 Martta "Dolunay" ruhsal ve fiziksel yönlerinizi ön plana çıkarıyor. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.

Ani hareketlerden etkilenme sonucunda, bacak kaslarında kramp sorunu yaşayabilirsiniz. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Dengeleri korumak zorunda kalabilirsiniz. Arzu ettiğiniz meseleleri, çevre faktörlerinizin desteklemediğini görmek canınızı sıkacaktır. Kadınların süt bezi ve yumurtalık problemi yaşamaları mümkün. Baş ve boğaz bölgesini korumalı ve troidlerle ilgili sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Aslan Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

16 mart pazar günü 2. finans evinizde dolunay gerçekleşiyor. 18 Martta Merkür karşıt finans evinizde ilerlemeye başlayacak. Hırslarınızı ve para harcama tutkunuzu dizginlemek zorundasınız. Kazançlarınız konusunda daha da atılımcı olmanızı sağlayacak. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken, zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz.

Ay boyunca para konusunda odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak kalmalısınız. Güven duygunuzun artması ile para kazanma konusunda olanaklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz. Hevesle aldığınız bir eşyayı ertesi günü değiştirebilirsiniz.

Güneş Gezegeninin etkisiyle, güçlü dostlardan yardım alacaksınız. Bazı Aslanlar aile büyüklerinden destek görecekler ve kariyer sahibi olan kişilerden alacakları takviye ile önemli adımlar atacaklar. İş yeri dostlukları ve arkadaşlıkları pekişirken, şirket içi aşklar filizlenebilir.. Çevrenin desteğiyle güçlü organizasyonların altına imza atacaklar ve yeni yapıtlar ortaya çıkaracaklar.. Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız. Geçen aydan kalan işlerinizi tamamlayacak, önemli kararlar alacaksınız. Ayın son günleri kendi inisiyatifiniz tamamen baskın olacak.

Aşk

17 temmuza kadar Jüpiter 12. evinizden sizi korumaya devam ediyor . 6-17 mart arasında Venüs ve Finans gezgeniniz Merkür , ortaklık ve aşk evinizde birlikte hareket ediyorlar. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız ve çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde kullanma yeteneğiniz; amaçladığınız yolda işinizi kolaylaştıracak. İlişkilerinizdeki yüksek potansiyel size aktivite kazandıracak. Ayrıca, ortaklıklar ve aşk gezegeniniz… Merkür ve Venüs'ün olumlu açıları, ilişkilerinize şans ve güçlülük verecek. Başlattığınız çalışmalarda kesin sonuçlara ulaşırken, Finans Gezegeniniz Merkür'ün de yardımıyla büyük kazançlar elde edeceksiniz…

2 Martta aile ve yuva evinizde Satürn geri hareketini yapıyor. Ailenizle ilgili olayları tıpkı geçen ay olduğu gibi önemseyeceksiniz. Onlara bütünleşmek ve zamanınızın bir çoğunu onlarla paylaşmak istiyorsunuz. Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. Aktif yönlerinizi saklayarak, çabalarınızın sonucunu beklemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Duygularınızı bazı durumlarda pasife edin. Bu arada ailenizin yaşlılarını da ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık

Sağlık Gezegeniniz Jüpiter iskelet sisteminizi korumanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Kol ve bacaklarınız hassaslaşacak. Ağır yük taşımamalı ve bileklerinizi zorlamamalısınız. Dişleriniz kontrol etmeli ve kalp ve dolaşım sisteminizle ilgili rahatsızlıklarınızı önemsemelisiniz. Yine tansiyon problemleri olanların, genel bir kontrolden geçmeleri yerinde olacaktır. Hava şartlarına uygun giyinmeli ve beslenme konusunda aşırıya kaçmamak gerekiyor. Alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak sizin için önemli olacaktır. Bazılarınızın romatizma şikayetleri gündeme gelecektir...

Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. . Gerginliklere hazır olmalısınız. İnatçı davranışlarınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız.

Başak Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

21 martta kadar enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.Karşıt burcunuzda Neptün ve Güneş birlikte hareket edecekler. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Neptün, sezgilerinizi her zaman desteklemeye hazır olduğunu içsel sinyalleriyle belli edecektir. Son anda fark edeceğiniz bazı hatalı adımlardan yapacağınız geriye dönüşler evrensel bir korunma içinde olduğunuzu hatırlatacaktır. Yeni tanışacağınız kişilerin size zarara uğratmasını istemiyorsanız, aklınızı daima tetikte tutmalısınız. Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz

Mars Finans evinizden ay boyunca size destek vermeye devam ediyor. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir. Mantıklı işler beraberce yapabilirsiniz. Gelir kaynaklarınız artıyor. Size gelecek öneriler, bilgi dağarcığınızın artmasına neden olacak ve önünüzü açacak. Paranızla ilgili hiç kimseye sır vermek istemeyeceksiniz. . Geçmişten bu yana beklediğiniz fırsatların birden bire ortaya çıktığını göreceksiniz. Eski bir arkadaşınızla barışacak veya tamir edilmesi zor olan ve bir kenarda unuttuğunuz bir cihazınızın işe yaradığını göreceksiniz. Bazı eşyalarınızı sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Aşk

İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük biriyle aşk yaşayacaksınız. Plüton duygular konusunda sıkıntı verebilir.Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırları konusunda ketum davranacaksınız. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz.

Plüton ve Venüs sizi gerçeklerle yüzleştiriyor. Yaşadığınız olay ne olursa olsun; yaşantınızda bir dönüm noktasıdır.. Artık geriye bakmak istemiyorsunuz. Uzun süredir yaşam adına çok mücadele verdiniz bir çok karmaşadan geçtiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıkları çoğu kez yerlerde sürünmenize nende oldu. Neptün'le birlikte hareket eden Güneş'ten güç alacaksınız.. Siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla bir çok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız.

Sağlık

Sağlığınız size sorun yaratmasa da, bazı incelikleri unutmamalısınız.

Terazi Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Mars hala kişisel evinizde fakat 2 martta geri gitmeye başlıyor. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.

Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor.
Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Aktif zekanızla becerikli yönlerinizi birleştiriyor ve yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz.

2 Martta Satürn finans evinizde geri hareketine başlıyor. Aslında Satürn'ün geri gidişleri beklendiği kadar olumsuz değildir. Bildiğiniz konuları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmeye çalışacak, yolunuzdan dönmek istemeyeceksiniz. Kozmik etkiler, ay boyunca size gereken disiplini vererek zorlu anlarda aşmanız gereken sabrı göstermenizi sağlayacak.
İşinizle ilgili kendinizi yetiştirmeniz gereken konularda kurs ve seminer gibi aktivitelere katılacaksınız. "Satürn" sayesinde dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Ayni düşünceye sahip olmadığınız grupların size cephe aldığını göreceksiniz.

20 Martta kadar güneş 6. Çalışma evinizde ilerliyor. Bu dönemde düşündüklerinizi yapma konusunda dengeli ve yapıcı olacaksınız. Güçlü ve özgürce kararlar alırken, duygusal anlamda zarar görmek istemeyeceğiniz için; yapacağınız işleri son anda ortaya çıkarmayı yeğleyeceksiniz. Bu sizin için son derece olumlu bir açılım sağlayacak. İç yapınızın ne kadar güçlü olduğunu çevrenize ispat etmek zorunda değilsiniz. Kişisel evinizdeki Mars sizi güçlü kılarken, Güneşten aldığınız etkiyle de sorumluluğunuz artıyor.

Aşk

Aşk ve sosyal evinizde ilerleyen Merkür ve Venüs aşk ve sosyal alanında sizi destekliyor. 6-17 mart arasında Merkür ve Venüs iletişim konusunda size güçlü etkiler verecektir. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alış verişleri içine gireceksiniz.

Aşk ve ilşkiler için uygun bir dönem, fakat kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun!
Çünkü siz; yüksek enerjinizi ilişkilerinize yansıtan bir kişisiniz. Karşınızdaki kişilerin içlerini rahatça okuyabiliyorsunuz.

Ayrıca, karşınıza çıkacak kişilerle meditasyon niteliğinde sıra dışı algılamalar yaşayabilir, onu kendi dünyanıza kolayca çekebilirsiniz. Eğer karşılaşacağınız kişi zayıf nitelikte bir kişi ise, sizden çok kolay etkilenecektir. Fakat kısa süre içinde ondan bıkabilir ve arkanızda yaralı bir kalp bırakabilirsiniz.

7.Ortaklık ve aşk evinizde 20 martta Güneş ilerlemeye başlayacak.7. evinizin yöneticisi ve evliliği simgeleyen "Mars" tan etki alması, bazı sıra dışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında, beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz.

Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz.
İş çevrenizden bir yöneticiye karşı hisleriniz veya güçlü bir kişi ile gizli ve yasak duygularınız, sakıncalı beraberliklerin gelişmesine neden olacaktır. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız.

Sağlık

Ailenizdeki bireylerin sağlık sorunlarının olumlu olacağı günlerdesiniz. Hoş-sohbet günler sizİ bekliyor. Bu ay yeme-içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dost toplantıları rejim listenizi unutturabilir.

Ay boyunca sağlık eviniz size büyük bir şans verirken, iştahınız konusunda da size abartılı ortamlar sunacaktır. Bu durumda, birbirinize destek olabileceğiniz arkadaşlarınızla ortak diyet programları ve kitlesel rejimlere girebilirsiniz. 2 martta Mars kişisel evinizde geri gidiyor. Tansiyon sorununda istatiksel kontrolleri kendiniz takip ediniz.

Yeteneklerinizi fark ederek meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsılıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuz başvurmalısınız.

Akrep Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Komşularınızla ve dostlarınızla tartışma ortamlarından uzak kalmalısınız. Geleneksel kalıplar içinde sıkışan ve koşullarını değiştirmeye çalışan gençler de, yaş olarak daha büyük kişilerin tepkilerine maruz kalabilirler. Bu pozisyonda olanlar; iğneleyici sözlerinizle durumu daha da derinleştirmeyin, öfkenizi kontrol altına alın. Yatırımlarınız konusunda yakınlarınızın size vereceği destekler ve iş birlikleri önem kazanacak. Artı ve eksileri bir arada görebileceğiniz anları yaşayacaksınız.

Venüs sizi oldukça romantik ve duygulu yapacak Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız. Partnerinizde bu konuda sevgi ve mutluluk paylaşımı içinde olacaksınız. Yine bu ay, düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek.

6 Marttan sonra; kendi istekleriniz doğrultusunda hedefleriniz ve aile ilişkileriniz konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Önemli değişimler yaşarken, bu arada sizi sıkan koşullarla savaşmayı da öğreniyorsunuz. Cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Ailenizi arzuladığınız gibi yönlendireceksiniz. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalayacaksınız. İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz.

Aşk

Bu ay yollar ve seyahatler konusunda çok şanslısınız. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek...

Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor.

Plüton ve Venüs İletişim evinizde sizi farklı etkiliyor. 2 Martta Satürn ve Mars geri hareketine başlıyor. Bu ay duygusal konularda eski alışkanlıklarınızı özleyebilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, özel işlerinizle ilgileneceksiniz. Evinizi güzelleştirirken, duygularınızın yoğunluğunu içten bir şekilde ailenize yansıtacaksınız. Geçmiş aşklara özlem var. Bu dönemde karşınıza çıkacak kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Sizin duyarlı ve sevecen yapınızdan faydalanmaya kalkabilirler.
Kalabalık ortamlarda bile kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler. Duygularınızı dengelemeniz gerekecektir. . Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız..

18 marttan sonra Merkür sosyal ve çalışma evinize geçiyor. Aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm aşklara açık olacaksınız. Partnerinizle ortak çalışmalar içinde olacak ve onunla birlikte başlangıçta imkansız gelen bir çok şeyi gerçekleştirebileceksiniz.. Duygusal ilişkileriniz ve iş birliklerinizin yoğunluğu geçen aydan bu yana temposunu arttırarak devam etmektedir. Eşinizle yoğun duygu alış-verişi içinde olmanız; yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Sosyal statünüz artıyor. Bazılarınızın sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük veya küçük biriyle aşk yaşarken, ilişkinizle ilgili ciddi kararlar alacaksınız.

Sağlık

Ay boyunca Satürn 2 martta geri hareketine başlıyor. Sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.
Sakin ortamları tercih etmelisiniz. 'Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. 9. Evinizde Jüpiter size olumlu şansını veriyor. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

Yay Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. Olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımınız, sizi istediğiniz şartlara getirecektir. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Çevrenizdeki kişilerle maddi ve manevi güzel işbirlikleri kuracaksınız. Sonuçsuz kalan ve takdir edilmeyen fedakarlıklarınız için kendinizi üzmeyin, çalışmanızın karşılığını fazlasıyla göreceksiniz. Disiplinli yönleriniz daha pekişecek ve şaşırtıcı bir biçimde kurallı ve düzenli çalışacaksınız.

Jüpiter finans evinizde…Güneş aile ve yuva evinizde.. Evinizde köklü değişimlere gidebilirsiniz. 4. ev aynı zamanda köklü düşüncelerinizi ve aileden gelen geleneksel alışkanlıklarınız da simgeler. Burada biriken yoğun gezegenler topluluğu; içsel olarak yaşadığınız bir sürü karmaşadan dolayı alacağınız kararların oldukça önemli olacağını gösteriyor. Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirirken, kendinizle ilgili vereceğiniz radikal kararlar yaşamınıza farklı bir perspektif sunacaktır. Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınız zaman, yaşamınızı zorlaştıran ve kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız.

Aşk

Ay boyunca Satürn geri gidiyor. Eski aşklarınızdan hala vazgeçememe durumları mevcut. Kişisel gezegeniniz Jüpiter 6 Martta kadar 8. evinizde geri gidiyor ve sizi gizemli yapmaya devam ediyor. Gizli buluşmalar ve saklı düşünceleriniz yüzünden aşk hayatınızda bir karışıklık mevcut.. Duygularınızda abartılmış eğilimler içine girmenizi tetikleyebilir. Bu nedenle, bugün yapacağınız işleri her yönüyle uzun uzadıya tartarak uygulamaya koyun. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizde sorunlar başınızı ağrıtacaktır. Partnerinizle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz.

21 martta kadar Güneş aile ve yuva evinizde ilerleyecek..Yine bu ay kardeşler veya dargın olduğunuz komşularınızla barışabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan ve kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Güneş sizi kaprisli ve huzursuz yapabilir.

Sağlık

Bu ay, sağlık konusu geçen ay olduğu şekilde devam ediyor. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Stres ve olumsuz şartların midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilenmesinden kendinizi korumalı ve uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar dikkatli olsunlar. Sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalısınız. Özellikle yolculuklarda ani kayıplar yaşayabilirler. Yola çıkmadan önce, valizlerini çantalarını, pasaportlarını kontrol etmelisiniz. Kemiklerinizi korumalı ve diş kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Oğlak Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

9 -17 mart tarihlerinde Merkür Venüs finans evinizde.. Kariyerinizi ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konuların sizin istekleriniz dahilinde gerçekleşmesini istiyorsanız, sabırlı olmanız gerektiğini öğrenmeli ve kendinizle ilgili kararlarınızı ertelemelisiniz...

Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı dostlarınızın desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finans evinizdeki Venüs ve Merkür Gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Para kaynaklarına kolay bir şekilde ulaşacak, hatta eşinizin ve ortağınızın maddi imkanlarından faydalanacaksınız İçsel sezgileriniz sayesinde bazı engelleri çok kolay aşacaksınız…

Kariyer evinizde Mars'ın etkisiyle birçok projeyle yakından ilgilenecek, iş sahasında ilerlemek adına birçok insanla tanışacak, yeni ortamlara girecek, zekanızı ve cesaretinizi gösterebilecek deneyimler yaşayacaksınız. İş görüşmeleri gündeme gelecektir. Bu hareketlilik o denli fazla olacaktır ki, sizler bu dönemde sürekli yollarda, görüşmeler yapan, elinde ajandasıyla notlarını karıştıran bir hale gelebilirsiniz. İşte benim size tavsiyem bu dönemde girişimci olmanız fakat bunu yaparken de, dağılmadan, kendinizi odaklamayı bilerek, kafanızın içindeki fikirleri ve yaşamınız adına olumlu adımlar atmasını bilerek gerçekleştiriniz.

3. evinizde Merkür İletişim ve yazım kabiliyetinizi arttırıcı çalışmalar içinde olacaksınız. Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Uzak yollar ve seyahatlerle ilgili planlarınız gündeme gelecektir. Eğer kardeş ve yakınlarınızla ortak çalışmalar yapıyorsanız, ilişkilerinizi kesebilir veya daha yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Merkür, size gereken her türlü desteği verecektir. Başkalarının fikirlerine ihtiyaç duymayarak; fırsatları değerlendirirken, daha sıcak ve aktif bir performans sergileyeceksiniz.

Merkür, 2. evde (para ve finans evi) yer alacak Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz. Yine, bu üç gün içinde finans konularında cesur ve atak davranacaksınız. Radyo, televizyon, medya, reklam, öğretmenlik gibi mesleklerdeyseniz; bu dönemde iyi bir anlaşma yapacaksınız, kurnaz ve zekice davranıyorsunuz. Güven içinde olmak istediğiniz için, bazı işlerin kazanç ve para durumlarını hesaplıyorsunuz. Yanınızda çalışanlara cimri davranabilirsiniz. Sizin iyi niyetli olduğunuz bilenler bile, bu dönemde size şaşırabilirler.

Aşk

5 Martta kadar Venüs kişisel evinizde. Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında, beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. İş çevrenizden bir yöneticiye karşı hisleriniz veya güçlü bir kişi ile gizli ve yasak duygularınız, sakıncalı beraberliklerin gelişmesine neden olacaktır. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız.
18 marttan sonra Merkür 3. İletişim evinizde ilerliyor… Süprizler beklenmedik anda oluşabilir. Bunlara şimdiden hazırlıklı olunuz. Bu dönemde fazla bağımsız halinizle tek bir konuya odaklanmaz ve her ilişkinin bir şekilde ayrılıkla biteceğini düşünerek güvensiz ve kuşkucu hale gelebilirsiniz. Durum böyle olunca kimseye tam güvenemez ve kimseyi de sevemezsiniz. Sonuçta hayal kırıklığına uğramanız mümkün olduğu kadar, siz daha fazla hayal kırıklıkları yaşatabilirsiniz. Ve sonunda yalnızlıklar hissedebilirsiniz…

Sağlık

Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz.

Kova Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Bu ay enerjiniz daha da yükselecek. . Satürn kariyer evinizde başarınızı yüceltiyor. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız mesleklerde başarılı olacaksınız. İş vereninizle ilişkileriniz yoğun ve uyumlu ilerleyecek. Bazılarınız mesleki evlilikler yapabilirsiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. Yazarlık, basın, yayın ve öğretmenlik mesleğinde olanlar için olumlu bir dönem. Politika ile ilgileniyorsanız, bu dönem istediğiniz başarıyı yakalayacaksınız. Her şeye rağmen tercihlerinizi doğru kullanmalısınız..Mars 9. Evinizde sizi yorabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği sıkıntıları atlatma konusunda sabırlı davranmalısınız.


6-17 Mart tarihlerinde Merkr,Venüs kişik evinizde siz çarpıcı ve özel yapıyor. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişim konusunda sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak.

Bu ay müthiş bir enerji içindesiniz.İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Merkür, güçlü bir performans sergilemenize neden olacak. Yeteneklerinize güveniyorsunuz. Kendinizi ispat edecek çalışmalar içindesiniz ve egonuzu ön plana çıkaran tavırlarınızın alkışlanması için çevrenizden olumlu tepkiler bekliyorsunuz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve maddi konulardan elde ettiğiniz donelerle yaşam standartınızı sağlayacaksınız..Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız.

18-21 Mart tarihlerinde Neptün ve Güneş 2. Finans evinizde. İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız. İş ilişkileriniz; yaşamınızın diğer kesitleri yanında ön plana gelirken, aktif bir şekilde somut olaylarla ilgileneceksiniz. Para kazanma yollarını hissedeceksiniz. Jüpiter çalışma evinzden size destek vermeye devam ediyor. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz. Girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Fiziksel gücünüzü ve enerjinizi ortaya çıkaracak işler peşinde olacaksınız. Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak. Sorunların üstesinden gelebilecek bir enerjiye sahip olmanız rağmen dikkatli olmalısınız.

2 martta Mars geri hareketine başlıyor. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Satın alma duygunuzun yoğun olmasından dolayı düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz fakat yine de dikkatli olmalısınız.. Satürn kariyer evinizden size destek ve güç veriyor. Ticaretle uğraşıyorsanız; işinizle ilgili atılımları gerçekleştireceksiniz. Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Babanız veya aile büyüklerinizin tavsiyelerine kulak asmıyor, kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrar ediyorsunuz.

Aşk

21 Marttan sonra aşk hayatınız çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Bazı Kovalar, komşularıyla ortak çalışmalar içine girerken, bazıları da kardeşlerle, kuzenlerle ticari ilişkiler içinde bulunacak. Yakın çevrenizdeki kişilerin nişan, düğün gibi aktivitelerinde ön planda olabilirsiniz. Bu hareketlenme içinde siz de duygusal etkileşimler yaşayabilirsiniz. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Yine aşk ilişkilerinizde yoğun bir tempo var. Partnerinizle önemli kararlar alacak, birçokları evlenecek. Hatta bazıları gecikmiş evlilik tarihlerini öne alacaksınız.

Sağlık

Geri giden Mars bazı işlerinizi yavaşlatabilir. Yorgunluk duyabilirsiniz. Fakat mola vererek işinize devam etmelisiniz. Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Çünkü, bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Yoğunlaştığınız felsefi yaklaşımlar doğrultusunda çevrenizdeki kişilerle empati kuracaksınız. Sessiz, sakin bir şekilde fakat kesin yargılarla çalışırken, zor olan işleri başarabileceğinizi göstereceksiniz.
16 Martta kadar Merkür 12. Evinizde ilerleyecek. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz.. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. Kuşkucu yönleriniz ve zeki yönlerinizi atakta olacağı için, de iş yaptığınız kişilerin sizin kadar atak ve akıllı bir kişilikte olmasına dikkat edeceksiniz. . Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şey belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz.

Balık Burcu Mart Ayı Burç Yorumu:

İş

Satürn 2 martta 9. Evinizde geri hareketine başlıyor.. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, detayları daha bireysel değerlendiriyordunuz. Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorluyor. Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Alışkanlıklarınızı yaşamın bütünlüğünü bozmadan katı bir şekilde değerlendirmeyi öğreniyor, düzen içinde yerinizi almaya hazırlanıyorsunuz. Öğrencilik döneminden öğretmeliğe terfi ederken, geçiş döneminin sancılarını hafifletmek için Jüpiter size gerekli kozmik desteği verecektir.
2 Martta Mars 8. Evinizde geri hareketine başlıyor. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beklenti içinde olduğunuz miras veya bir para meselenizde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, tercih yapmak zorunda kalabilir ve güç durumlarda kalabilirsiniz. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Organizasyon çalışmalarınızdan küçük ölçülerde para kazanabilirsiniz. Fakat Mars'ın geri hareketi size problemler yaratacaktır. Mesleki konularınızda temkinli gitmelisiniz. Bu dönemde adımlarınızı iyice düşünerek atın.

Geri giden "Mars " sizin masraf hanenizi abartabilir. Genel anlamda ekonomik bir zorluk yaşamanıza neden olacaktır. Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergilemelisiniz.

Güneş kişilik evinizde sizi keskin görüşlü yapmasına rağmen; Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir ve beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş sorunları ve yavaşlamalar canınızı sıkacaktır.

Aşk

8 Aralık'tan sonra Venüs 12. Ruhsal evinizde Merkür'le birlikte hareket etmeye başlayacak. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. .

Venüs ve Merkür sizi oldukça cazip yapacaktır. İş arkadaşlarınızla aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim oluşacaktır. Çünkü karşılaşacağınız kişiden büyük etki alacaksınız. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belki de, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Bu dönem çalışma hayatınızı ihmal etmeyeceksiniz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Gizlediğiniz hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.. Bu dönemde sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dostlarınız olacaktır.

21 Nisan'a kadar Güneş kişisel evinizde. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Aynı evde Neptün uzun transitini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Güven duygusuna her zamankinden fazla ihtiyacınız olacak. Yakınlarınızdan bile düşüncelerinizi saklayacaksınız. Kendinizden yaşlı kişilerle ortak çalışmalar içinde olabilir veya aşk ilişkileri yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin farklı sorumlulukları nedeniyle, kendinizi gereğinden fazla üzebilirsiniz. Bu dönemde duygusal kısıtlamalara da maruz kalabilirsiniz.

Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız.

Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

6 Marttan sonra geri giden Jüpiter ileri hareket etmeye başlayacak. Muhteşem günleriniz başlıyor. Neptün ve Jüpiter uyumunu aşk ve sosyal hayatınıza yansıtacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Mars'ın geri gittiğini unutmamalısınız..Yeni atılımlarınızı ve girişimlerinizi yavaşlatarak, eski işlerinizi tamamlamalısınız. Özelikle, bitiremediğiniz bir işiniz varsa onu hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. O günlerden beri belirsizliğini koruyarak aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra bu soruların cevabını bulacaksınız. Bu dönemde; araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız.

Sağlık

Mars Geri giderken enerjinizi düşürebilir. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir. Düşüncelerinizi bu konuda yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerle kronik duygusal bağlar kurabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalarak, kendinizle ilgili yetersizlik duygusuna kapılabilirsiniz. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz.

(sabah)

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösteriliyor:

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Etiket:

Astroloji, burçlar, burç, Astrolog, burç yorumları, Filiz Özkol, 2014, mart

Bu yazıyı oyla

2.00

Günlük Burç Yorumu

Powered by Vivvo CMS v4.7