Anasayfa | Astroloji | Aslan Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Aslan Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font
Aslan Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Astrolog İremSu astroloji verilerine göre Aslan Burcunun 2001 yılındaki mali durumunu yorumladı. İşte aslan burcunun parasal açıdan 2014 yılı burç yorumu:

ASLAN BURCU OCAK AYI PARA DURUMU

1-5 Ocak haftası: Bu hafta maddi konularda güven içinde yaşama arzumuz bir hayli fazlalaşacak. Para hesabımızı bilmek zorunda kalacağız. Hatta enerjiler nedeniyle ister istemez cimrileşeceğiz. Biriktirmeye, geleceğimizi garanti almaya önem vereceğiz.

6-12 Ocak haftası: Parasal konularda gizliliklerimizi koruyacağız. Hesabımızı iyi yapmalı, çıkarlarımızı gözetmeliyiz. İşimizin getirisi bizim için önemli. Hayatımızı garanti altına almak istiyoruz. Buna göre maaşımızda bir artış bekleyeceğiz veya bunu bize sağlayacak bir iş düşüneceğiz.

13-19 Ocak haftası: Bu hafta, maddi konularda görüştüğümüz kişiler veya ortaklaşa bir yaşam sürdüğümüz insanlarla, geleceğimizi ilgilendiren konularda konuşabiliriz. Ailemiz, yuvamız, ilerisi adına bize ilginç fikirler sunabilecek insanlara ihtiyacımız var. Hafta sonuna doğru, daha aktif ve kendimize güvenli olacağız. Parasal konularda yaratıcı düşünen kişilerle fikirlerimizi paylaşacağız.

20-26 Ocak haftası: Parasal konularda yenilikçi görüş sahibinde olan kişilerle bir araya gelebiliriz. Görüşmelerde bulunabiliriz. Bizi destekleyecek insanlarla karşılaşabiliriz. Kararsız kaldığımız konularda önümüzü görebiliriz.

27-31 Ocak haftası: Maddi konularda dikkatli olmamızı gerektiren Merkür-Balık burcunda seyrine başlıyor. Gerçekçi düşünmemizde yarar var. Özellikle mali konularda hesabımızı bilmemiz, herkesin sözüne itimat etmememiz lazım.

ASLAN BURCU ŞUBAT AYI PARA DURUMU

3-9 Şubat haftası: Bir mülkün satışı, devri veya yenilenmesiyle ilgili konular üzerinde durabilirsiniz. Maddi konularda hesaplarınızı ve yapmak istediklerinizi uzman kişilere danışmanızda yarar var. Hafta sonunda Merkür, Balık burcunda geri hareketine başlıyor. Bütün iş ortaklıkları, finansal konularda hesabınızı iyi yapınız ve mutlaka kontrol ediniz. Güvenmediğiniz kişilere borç vermeyiniz ve siz de mali anlamda gözünüzü dört açınız.

10-16 Şubat haftası: Bu haftanın etkili görünümleri altında, hem ortaklaşa kazançlar, hem partneriniz veya parasal ilişkilerde durumumuzu çok dikkatle incelemeden kararlar vermeyelim. Hani derler ya, evdeki hesap çarşıya uymaz diye, aynen biz de birileri veya bağlantılarımız nedeniyle yanlış yararlar vermeyelim. Konuşuruz, tamam denir, ancak bir bakarız ki, verilen sözler tutulmamış veya aynı şekilde biz de verdiğimiz sözden dönmek zorunda kalmışız. Geri hareket dönemindeyiz. Oturacağız, düşüneceğiz. Gerektiğinde bekleyeceğiz, inceleyeceğiz.

17-23 Şubat haftası: Bu hafta yine mali konularda hesabımızı iyi yapalım. İyi niyetimiz veya hesap dışı işler nedeniyle kendimizi zor durumda bırakmayacağız. İleriye yönelik düşünelim. Ancak aklımız başımızda olsun. Özellikle yatırım, alış-satış, bankalarla ilgili konularda hesabımızı iyi yapalım.

24-28 Şubat haftası: Merkür geri hareketi bu hafta sona erecek. Böylece maddi konularda iş ortağımız, partnerimiz veya bağlantımız olan insanlarla alakalı konularda bir araya gelip konuşmamız, ne yapacağımıza karar vermemiz mümkün.

ASLAN BURCU MART AYI PARA DURUMU

1-2 Mart arası: Parasal tüm bölüşümlerde, başkalarının sizi yanıltmasına izin vermeden, durumları kontrol ediniz. İyi niyetinizin çıkar maksatlı kullanılmaması için, hesabınızı iyi biliniz. Dürüst olmayan fakat çok da iyi kamufle edildiği için, anlamanızın zor olacağı davranışlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Mali konularda aklımız yine başımızda olsun. Balık burcunda oluşacak Yeniay, mali konularda tespitlerde bulunmamızda ve hesaplarımızı kontrol etmemizde önem taşıyor. Kimlerle finansal yönde paylaşımlarımız varsa bunları gözden geçirmemizin faydalı olacağının işaretçisidir.

3-9 Mart haftası: Çalışma hayatınızdan elde ettiğiniz gelir, sizi tatmin etmediği için, hafta başında biraz sıkılabilirsiniz. Bilinçli bir şekilde durumunuzu gözden geçiriniz.

10-16 Mart haftası: Maddi konularda dikkatli olacağız. Kimlerden finansal anlamda destek bekliyorsak veya bağlantı içindeysek mutlaka aklımız başımızda hesaplamamızı yapmalıyız. Başkaları kendine göre bir teklif sunar ancak bu sizin şimdilik kaydıyla çözüm bulmanız demektir. Oysaki yetersizdir ve tatmin edici olmayabilir. Bu hafta Başak burcunda oluşacak Dolunay, işte bu konuları bir hayli vurgulayıcıdır.

17-23 Mart haftası: Haftanın ilk etkili enerjisi başkalarıyla bölüşülen kıymetlerimiz ve ortak kazançlarımız yönünde bizi dikkatli olmaya çağıran Merkür-Balık burcu seyridir. Hesap anlaşmazlıkları, iyi niyetin çoğu zaman kullanılabileceğini, gözden kaçanların sıkıntı yaratabileceği ve zihnimizi yorabileceğini bilerek lütfen iyi düşünelim. Özellikle ailevi bölüşümler, ev konularında uzman görüşü alalım. Yavaş yavaş çevre değişimleri gerçekleşecek. Yeni bir yere taşınmak isteyenler, bu hesap kitap işlerine dikkat etsinler.

24-30 Mart haftası: Parasal konularda güven içinde olmak istiyoruz. Herhangi bir durum olduğunda zorda kalmamak için birkaç kuruş kenarımızda bulunması fikri gayet yararlı olacaktır. Ancak bakmak zorunda olduğumuz veya ödememiz gerekenler, ihtiyaçlarımız bizi bazen zorluyor. İşte bu nedenle gelir miktarımıza göre hareket etmek durumundayız. Bu hafta bunlara dikkat edeceğiz.

ASLAN BURCU NİSAN AYI PARA DURUMU

1-6 Nisan haftası: Parasal konularda hesabımızı bilmemiz iyi olacak. Özellikle ailevi konularda mutlaka ortaklaşa hareket etmek ve bilinçli düşünmek zorundayız. Venüs-Balık burcunda seyrine başlayacak. Bu güzellik, bakım ve estetik alanındaki çalışmalar için gayet yararlıdır. Ayrıca yardımseverlik bir hayli yükselir. Fakat eğer bir ortaklık söz konusuysa, lütfen iyi niyetinizin kullanılmasına izin vermeyiniz. Alacağınızı vereceğinizi, paylaştığınızı iyi biliniz.

7-13 Nisan haftası: Maddi konularda hafta sonunda dikkatli bir şekilde hesaplarımızı gözden geçirelim. Her şey makul, olumlu gibi gözükebilir. Biz yine de tedbirli olmayı bilelim.

14-20 Nisan haftası: Finansal konularda da bir hayli etkili haftadayız. Özellikle ailevi bölüşümler, miras ve hisseli paralar, ortaklaşa kazançlar yönünde bazı tatsız durumlar oluşabilir. Biz iki deriz başkaları dört. Tabii ki işimize gelmeyebilir. Ancak piyasa şartlarına göre durumlara bakmak lazım. Bir malın alışı satışı, bir mülk ile alakalı her türlü konunun uzman görüşleri de alarak halledilmesinde yarar görüyorum.

21-27 Nisan haftası: Evimiz, kişisel ihtiyaçlarımızı kredi kartıyla karşılama veya taksit erteleme şeklinde yapabiliriz. Dozunu ayarlamamızda yarar var. Bazılarımız iş görüşmesinde özellikle parasal şartları tercihimizde baş sıraya alacağız. Kariyer tamam da, karnım da doymalı diye düşüneceğiz.

28-30 Nisan arası: Hem iş hem de maddi açıdan etkili, güvenli, geleceği olan, biraz da rahat edeceğimiz şartlara uygun işlere yöneleceğiz. Paraya bir hayli önem vereceğiz. Riskli işlerden uzak durmamız gerektiğini bileceğiz.

 

ASLAN BURCU MAYIS AYI PARA DURUMU

1-4 Mayıs arası: Bu hafta parasal konularda dikkatli hesaplamalarda bulunmak gerekecek. Bir yandan elinize geçen miktarla ekonomik şekilde hareket etmek gerekiyor ancak diğer yandan ailevi veya kişisel anlamdaki ihtiyaçlarınızın karşılanması lazım. Hesaplar yapacak, bir şeyleri toparlamaya çalışacak ancak belli bir parayla idare etmenin kolay olmadığını düşüneceksiniz. Eğer ailenize destek olan birisiyseniz, durum biraz daha zor olabilir.

5-11 Mayıs haftası: Bu hafta çok akıllıca düşünmek ve bilmediğimiz insanlarla maddi alışverişte bulunmamak lazım. Merkür ikizler burcunda tabii ki akıllıca düşünmenizde yardımcıdır. İleriye dönük yatırımlar için iyi bir hesaplamada bulunulmasını sağlar. Çıkarlarınızı kollamanızda da yardımcıdır.

12-18 Mayıs haftası: Kazanç anlamında olumlu bir gelişmeyle haftaya adım atacağız. Mali konularda başkalarıyla olan bağlantılarımız kazandırıcı olabilir. Görüşmelerde olumlu sonuçlar alabiliriz. 15 Mayıs tarihlerinde kazanç evinizin yöneticisi olan Merkür’ün olumlu ve heveslendirici görünümleri var. Ancak yine de bu hoş etkiler, harcamaların dikkatli bir şekilde yapılmasının iyi olacağını gösteriyor.

19-25 Mayıs haftası 25 Mayıs tarihinde iş ortaklıkları veya başkalarıyla olan her türlü parasal alışverişte karşımıza fırsatlar çıkabilir ve elimize paralar geçebilir. Ayrıca geleceğe dönük umutlandırıcı gelişmeler de yaşanır. Güzel haberler alabiliriz.

26-31 Mayıs haftası: 28 Mayıs tarihinde kazanç anlamında yine aktif enerjilerimiz var. Fakat bir yandan da hoşumuza giden bir şey varsa, hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAZİRAN AYI PARA DURUMU

2-8 Haziran haftası: Maddi konularda mesleği sanat, mistik, yazı, edebiyat, danışmanlık, yaşam koçluğu gibi olanlar için enerjiler parasal anlamda destekleyicidir. Ancak Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Yatırımda bulunmak, borçlanmak, kredi çekmek gibi meselelerde dikkatli olmakta yarar vardır. Ortaklaşa işlerde para hesabını iyi yapınız. Ödemelerinizi de bu hafta geciktirmeyiniz.

9-15 Haziran haftası: Maddi konular tabii ki işimize bağlı olduğu için, bu haftaki görünümler altında eğer bir sorun meydana gelirse parasal anlamda da bizi etkileyici olur. genelde aileyle ilgili bir maddi konu bu hafta epeyce gündemi işgal eder. Mal paylaşımı, satış-alış, yatırım, borçlarımız gibi geniş alanda akıllıca hesaplamalarda bulunmak lazım. İlerisi adına güven verir mi veyahut bizi sıkıştırıcı olabilir mi diyerek düşünmek gerekiyor.

16-22 Haziran haftası: Merkür 17 Haziran-1 Temmuz arasında İkizler burcuna gerileyecek. Mali işlerinizi, hesaplarınızı, alacaklarınızı ve kazanç konularını dikkatli bir şekilde gözden geçirmekte yarar var. Parasal hiçbir meselede, ani karar vermeyiniz. Risk altına girmeyiniz.

23-29 Haziran haftası: Maddi konularda iki yönlü enerji söz konusu. 29 Haziran tarihinde öncelikle hiç kafanızı karıştırmadan maddi konularda akıllıca bir analiz şart. Kaygan bir zemin üzerindeyiz. Mali anlamda bir belirsizliğe adım atmamak lazım. Hele ki ortaklaşa kazançlarda, yatırım konularında, mutlaka iyi bir hesaplama şart.

 

ASLAN BURCU TEMMUZ AYI PARA DURUMU

1-6 Temmuz haftası: Merkür geri hareketinin bitişi, maddi konularda aktif olmamızı sağlayacak. Şimdi daha akıllıca düşünebileceğiz. Hızlı bir şekilde parasal meseleleri halletmeye çalışacağız.

7-13 Temmuz haftası:13 Temmuz tarihinde kazanç evimizin yöneticisi Merkür-Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Mali konularda mantıklı, çözümcü düşünmemiz gerekiyor. Kendimizi geriye çekerek veya aşırı duyarlı düşünerek sorunları çözemeyiz. Hesap yapmalı, incelemede bulunmalı ve mali konularda aklımız başımızda hareket etmeliyiz.

14-20 Temmuz haftası: 19 Temmuz tarihi gerek işinizden elde ettiğiniz gelir gerekse ortaklaşa kazançlar anlamında önem taşıyor. Hesaplarınızı tekrar bir gözden geçirmekte yarar var. Bir yandan akıllıca düşünmek lazım diğer taraftan parayla alakalı konularda duygusallığı bir yana bırakarak gerçekçi olmak gerekiyor. Nasıl bir dağılım, bölüşüm veya planlama düşünüyorsanız, mutlaka uzman kişilere danışmakta yarar var.

21-27 Temmuz haftası: 22 Temmuz tarihinde mali konularda beklenmedik harcamalar veya bir takım sıkıntılar nedeniyle stres oluşabilir. Aynı gün burcunuzda ilerleyecek Güneş, tüm sıkıntıları bir yana koyarak kendinize itina göstermeniz gerektiğini hatırlatacak. Hafta içinde evet stresli görünümler epey fazla. Ancak olumlu geçişler var. Demek oluyor ki, artık eskiyi, geçmişi bir yana bırakmak ve akıllıca kendimize bir yol çizmek gerekiyor. Sağlık çok önemli. Bunu asla ihmal etmeyiniz lütfen. Hiç kimse için, kendinizden vazgeçmeyiniz. Mars, 26 Temmuz tarihinde ev, aile ve yerleşim yerinizle ilgili konularda çok güçlü kararların, dönüşümlerin işaretçisidir. Artık yeni bir sayfa açılacak. Başka bir yere taşınabilirsiniz. Evinizi satabilirsiniz. Bir mirası paylaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU AĞUSTOS AYI PARA DURUMU

1-3 Ağustos arası: Maddi konularda da Merkür-Aslan geçişi haftanın etkili enerjisidir. Kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz. Bunlar kazandırıcıdır. 2 Ağustos tarihi bu anlamda etkili. 3 Ağustos tarihinde ev ve ailevi konulardaki harcamalara dikkat etmek lazım. Yanlış kararlar vermemek için çok iyi düşününüz. Masraflar artabilir.

4-10 Ağustos haftası: 5 Ağustos tarihinde ev, emlak, ortaklaşa kazanç veya yatırım anlamındaki her türlü finansal işinizde seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Artıları ve eksileriyle tüm bilgileri öğrenerek karar veriniz. Birileri sizi etkilemeye çalışabilir, buna karşı dikkatli olalım. Parasal bir ihtiyacınız olup, kredi çekmeyi düşünüyorsanız mutlaka konusunda uzman kişilere danışınız. Bu sizi yanlış yönlendirmelerden korur.

11-17 Ağustos haftası: 15 Ağustos tarihinde Merkür, kazanç evinizde seyrine başlayacak. Maddi konularda bir hayli hesap kitap yapma zamanıdır. Paranızı nereye yatırdığınızdan, nasıl kazandığınıza kadar her girişimde mükemmele ulaşma çabanız yükselir. Bir muhasebeci gibi oturup bütçenizi ayarlama vaktidir. Nereye ne verdiğiniz, ne alacağınız, hangi alanlarda çalışıp kazanabileceğinizi düşünürsünüz.

18-24 Ağustos haftası: Maddi konularda gayet aktif günleri işaret ediyor. 19 Ağustos tarihinde paranızı uygun bir alanda değerlendirmek üzere karar verebilirsiniz. Bu karar gayet akıllı ve üretime dönük, yatırım anlamında önem taşır. Bir ev satışından gelecek para, bir mirasın pay edilişi, emekliye ayrılmak, bir kredi çekimi, uzun zamandır bekletilen bir satışın gerçekleşmesi v.b. 21 Ağustos tarihindeki görünüm, hem parasal hem de iş konularında odaklanmanızı sağlar. Yaratıcı yeteneklerin, akıllıca yapılan saptamaların, araştırmaların, projelerin mali anlamda gözden geçirilmesi zamanıdır. 23 Ağustos tarihinde Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş enerjinizi, finansal konularda incelemeye, düzenlemelere, işler hale getirmeye dönük kullanmanızı sağlar.

25-31 Ağustos haftası: Maddi konularda da etkin bir hafta olacak. Yeni gelişmelere göre bütçemizi ele alacağız. Ailemiz, evimizle ilgili ihtiyaçları belirleyeceğiz. Ortaklaşa mal, mülk ve para konuları üzerinde duracağız. Yeniay-Başak burcu oluşumu da zaten bunun göstergesidir. Bir ayıklama dönemi gibi düşünelim. İşler olanla işlemeyeni birbirinden ayıralım. Borçlarımızı temizleyelim, alacaklarımızı tahsil edelim. Elimize geçenlere göre ayarlamalarda bulunalım.

 

ASLAN BURCU EYLÜL AYI PARA DURUMU

1-7 Eylül haftası: Bu hafta mali konularda da etkili olacak Venüs-Başak burcu geçişinde, ortaklaşa işlerden para kazanabiliriz. Maddi konularda gelir getirici ufak tefek işler yapabiliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz.

8-14 Eylül haftası: Balık burcunda 3 Eylül tarihinde oluşacak Dolunay, miras, gelirler, hayatınızı garanti altına almanızı sağlayacak destekler konusunda mutlaka akıllıca düşünülmesi gerektiği yolunda yardımcıdır. Kanuni işlerinizin, sigortayla alakalı konuların, merak ettiğiniz bir takım durumların sonuçlanmasında destekleyicidir. Metafizik, spritüel konular üzerinde çalışma arzunuzu yükselticidir. Nafaka, kredi ve ortak kazançlarınızı değerlendirmeniz yolunda ışıklandırıcıdır. 10 Eylül tarihinde, finansal tüm konularda lütfen ani kararlar vermeyin. Mali konularda bütçenize uygun hareket edin. Risk faktörünü gözetin. . 11 Eylül tarihinde, parasal konular başta olmak üzere ailevi meselelerde bilinçli şekilde düşünebilirsiniz.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta finansal konularda endişeli düşünebilirsiniz. Ne yönde bir karar alacağınızı tam olarak bilemeyebilirsiniz. Öyle bir gün ki, hem ilişki, iş ortaklıkları ve hem de mali konularda önem taşıyor. 21 Eylül tarihindeki görünüm, maddi konularda bilinçli ve titiz bir şekilde düşüneceğimizi işaret ediyor. Hesabımızı bilerek hareket edeceğiz.

22-28 Eylül haftası: 28 Eylül tarihinde Akrep burcunda ilerleyecek Merkür aileniz veya aileye ait bir mülkün satışından elde edilecek paranın veya bir mülk satın almanın işaretçisidir.

ASLAN BURCU EKİM AYI PARA DURUMU

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süre içinde eviniz ve ailenizi ilgilendiren konular üzerinde odaklanarak, durumunuzu gözden geçiriniz. Ailenizle aranızda geçmişe dönük yaşanmış problemler, kayıplar, ayrılıklar varsa şimdi onları tekrar bir ele alınız. Bu süre içinde yerleşim yerinizle alakalı bir değişim, satış, kiralama, yatırım tarzında bir adım atmak yerine, her açıdan gözden geçiriniz. , bir projenin ofis veya ev ortamında ele alınması, üzerinde düşünülmesi, analiz edilmesi anlamında yararlıdır. Arkadaşlarınızla birlikte bir ortaklaşa bir ofis açmayı düşünüyorsanız bu tarihler arasında uygulamayınız. Üzerinde analiz yapınız. Geri hareketi maddi konularda da etkilidir. Kazancınızı ev yatırımı şeklinde değerlendirmek, ev satışı, aileden kalma miras ve hisseli paralar, aile işi ve ortak kazançlar, evin restore edilmesi, bir binanın temelinin atılması, bir arazide arama yapılması, kazı çalışmaları gibi paraya dayalı işlerde acele kararlar vermeyiniz. İncelemede bulununuz.

6-12 Ekim haftası: 8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması yüksek eğitim, bir şehre veya ülkeye yerleşim, hukukla alakalı konular, ticaret, yolculuklar, akademik uzmanlık, sportif faaliyetler gibi konularda girişim arzunuzu ve harekete geçme hırsınızı yükseltir. Bu hırs gözünüzü döndürür ve vaktinden evvel kararlar almanıza sebep olabilir. Onun içindir ki, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi ve iş birliğinizi mutlaka dengeli tutunuz. Olur olmaz hareket etmeyiniz. Bu tutulmanın görünümlerine baktığımızda çevrenizin ve çalışma hayatınızın bir yapılanma sürecinden geçtiğini görüyoruz. Sabır şart. Zamanla oturacak bunlar. Bu tutulma aşk ve sosyal hayatınızda fırsatlar getirecektir size. Yeter ki, aceleci davranmayın. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz.

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür çevrenizle alakalı konular, ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması ev ve ailevi konular, kiralama, satış, miras bölüşümü, yeni bir yuva kurmak gibi konularda 9 Kasım sonrası tekrar bir düşünmekte yarar var. 11 Kasım tarihinde çalışma hayatınızda önemli gelişmeler, güçlenmeler meydana gelecek. Ancak sağlığınızı da ihmal etmeyiniz.

ASLAN BURCU KASIM AYI PARA DURUMU

3-9 Kasım haftası: 9 Kasım tarihindeki Merkür-Akrep burcu geçişi, ailevi yaşamdan, yuvamızla ilgili konulara kadar önem taşıdığı gibi hedefleriniz ve finansal konularda da bir hayli etkilidir. Öncelikle bu süreçte kişi ailesini ilgilendiren meseleler üzerinde bir hayli derinlikli düşünür. Problemler, yapılacaklar, maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar, köklü değişimler gözden geçirilir.

10-16 Kasım haftası: 12 Kasım tarihinde iş ortaklarınızla veya iş yerinizle olan sözleşmenizdeki finansal maddeler üzerinde çok dikkatlice durunuz. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmayınız.

17-23 Kasım haftası: 20 ve 21 Kasım tarihlerinde harcamalar yine ölçülü şekilde yapılmalıdır. Alışveriş isteği doğurucu enerjiler, farkında olmadan limitlerinizi aşmanıza neden olabilir.

24-30 Kasım haftası: 28 Kasım tarihinde kazanç konularında Merkür-Yay burcu geçişi hızlı bir akışın işaretçisidir. Sosyal yaşam canlanır, canlandığı gibi harcamalar da bir hayli artabilir.

ASLAN BURCU ARALIK AYI PARA DURUMU

1-7 Aralık haftası: 1 Aralık tarihinde bir alacağınız için koşturabilirsiniz. Hareketlisiniz. Ancak karşı taraf bir müddet daha sizden isteyebilir. Kredi veya farklı bir yerden destek almanızı gerektiren işiniz varsa, 6 Aralık tarihinde halletmenizi tavsiye ederim.

8-14 Aralık haftası: Mali konularda 8 Aralık tarihi olumludur. 14 Aralık tarihinde tetkik için sağlık raporu alabilir veya sigorta, vergi gibi işlerle ilgilenebilirsiniz.

15-21 Aralık haftası: 17 ve 20 Aralık tarihlerinde yine çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konularda parasal işler ön planda olacaktır.

22-28 Aralık haftası: İşe girmek amaçlı yapılan sağlık masrafları, iş kuruyorsanız yanınızda çalışanların sağlık veya giderleri, bir yolculuğa çıkıyorsanız pasaport ve vize işlemeleri mali açıdan etkili olacaktır.

 

DİĞER BURÇLAR

Koç Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Boğa Burcu 2014 Yılı Para Durumu

İkizler Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yengeç Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Başak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Terazi Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Akrep Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yay Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Oğlak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Kova Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Balık Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösteriliyor:

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Etiket:

Astroloji, para, burç, Aslan, Astrolog, aslan burcu, yorum, İremSu, burç yorumu, 2014, 2014 yılı

Bu yazıyı oyla

0

Günlük Burç Yorumu

Powered by Vivvo CMS v4.7