Anasayfa | Astroloji | Başak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Başak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font
Başak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Astrolog İremSu astroloji verilerine göre Başak Burcunun 2001 yılındaki mali durumunu yorumladı. İşte başak burcunun parasal açıdan 2014 yılı burç yorumu:

BAŞAK BURCU OCAK AYI PARA DURUMU

1-5 Ocak haftası: Hafta ortasında, maddi kazancımızı ilgilendiren konularda gayet ciddi düşüneceğiz. Ancak şunu da eklemek isterim ki, yeri geldiğinde bazı kişilerle uyum içinde olmamız lazım. Lüks ve güzel olan her şeye düşkünlüğümüz nedeniyle hesabımızı şaşırmayalım.

6-12 Ocak haftası: Venüs hala geri hareketini sürdürdüğü için, özellikle maddi konularda dikkatli bir şekilde hesabımızı yapmalıyız. Bütçemizi şaşırmayalım. Birkaç kuruş olsun, bir kenarımıza koyalım. Alışverişler hoş gelebilir ancak daha sonra bizi zorlayabilir. Eğer yatırım düşünenler varsa, şu aralar çok dikkatli olmak lazım. Şu geri hareket ay sonunda bitene kadar neye yatırım yapacağımızı araştıralım.

13-19 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, maddi konularda hem hesabımızı iyi bileceğiz hem de bütçemizi aşmayacak şekilde ihtiyaçlarımızı karşılayacağız. Bu çok önemli! Sevdiklerimizi memnun edeyim derken, hesabı şaşmayalım.

20-26 Ocak haftası: Maddi konularda hafta ortasında yapılacak iş görüşmelerinde, kurulacak bağlantılarda hem bize sunulan şartlara iyice bakalım hem de kabullenici tarzda bir duruş sergilemeyelim. Ne istediğimizi, bize gerekli olanın ne olduğunu mantıklı bir şekilde ifade edelim.

27-31 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru Venüs geri hareketi bitiyor. Maddi konularda ciddi şekilde düşünecek ve ne yapmamız gerektiğini tespit ederek, yönümüzü belirleyeceğiz.

BAŞAK BURCU ŞUBAT AYI PARA DURUMU

3-9 Şubat haftası: Mali konularda hem büyüme hedefli hem de gerçekten işbirliği yaparak güçlenebileceğimiz ortaklık arayışında bulunabiliriz. Bizimle aynı sektörde çalışan kişiler veya bizim alanımıza ilgi duyan kişilerle bağlantılarda bulunabiliriz.

10-16 Şubat haftası: Mevcut işimizden elde ettiğimiz gelir yetersiz veya beklentilerimizi karşılamadığı için, bu hafta yeni iş arayışlarında bulunmak veya otoritelerle konuşmak isteyebiliriz. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu konuşmaların çok dikkatle yapılması veya bekleyelim görelim tarzında hareket etmemiz mantıklı olacaktır. Hafta ortasındaki bazı meseleler tekrar gündeme gelebilir. Bizim üzerinde en fazla durduğumuz nokta iş koşullarının düzensizliği ve istikrarsız gelir. Bu yüzden de alternatif bir başka iş arayışında bulunmayı düşünebiliriz.

17-23 Şubat haftası: Bu hafta mali konulardan ziyade işimiz ve ilişkimizle ilgili konular çok daha ön planda olacaktır.

24-28 Şubat haftası: Kazanç anlamında haftanın başında olumlu enerjiler mevcut. Biz de paramızın kıymetini bileceğiz. Elimize geçenle ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Hafta sonuna doğru oluşan önemli bir görünüm, uzun vadeli düşünmemiz ve riskli işlerden uzak durmamız gerektiğini işaret ediyor.

 

BAŞAK BURCU MART AYI PARA DURUMU

1-2 Mart arası: Mars geri hareketi nedeniyle maddi konularda hesabı bilmek gerekiyor. Kazancınızı risk altına alacak yatırımlardan kaçınmak veya atılacak adımları çok iyi düşünmek lazım. Durgunluk, yavaşlama, gecikmeler doğal karşılanmalıdır. Bunlar, para konusunda daha dikkatli düşünmenizi sağlar. Ancak ortaklık, eş kaynaklı mali konular üzerinde veya beklediğiniz gelirleri elde etme anlamında zorlanmalar yaşanabilir. Hafta sonunda parasal konularda hesabımızı bilelim.

10-16 Mart haftası: Çalışma hayatınız veya günlük hayatta uğraştığınız işlerden ne gibi kazançlar elde etmektesiniz? Bu kazanç yeterli mi? Bunlar üzerinde duracağız. Mars para evinizde geri harekette olduğu için, tabii ki ani kararlardan kaçınıyoruz.

17-23 Mart haftası: Parasal konularda Güneş-Koç burcu geçişi önemlidir. Birileri kendi payını daha fazla önemseyebilir. Bizim de gözümüzün açık olması lazım. Bu arada karmik gelişimin işaretçisi olan Kuzey düğüm Terazi burcunda etkili olmaya başlıyor. Bu size kazanç anlamında ortaklar, destekler, ilişkiler kazandıracaktır. Bencil ortaklar, sırf kendi payını düşünenlerden uzak duracaksınız. Maddi kazanç anlamında doğru kişilerle iş yapmayı, herkesin kazançlı çıkabileceği ortaklıkları önemseyeceksiniz. İşte böyle insanlarla karşılaşma şansınız yükselecek. Tercihlerinizi artık çok akıllı yapmayı öğreneceksiniz.

24-30 Mart haftası: Maddi konularda hafta ortasında biraz zorlanabiliriz. Getiri-götürü hesabı yaptığımızda hesap dışı durumlarla karşılaşabiliriz. Koç burcunda ortak kazançlar evinde oluşacak Yeniay, kimlerle bölüşümde bulunuyorsak, ne gibi mali yükümlüler içindeysek bunları mutlaka ele almamız gerekecek.

BAŞAK BURCU NİSAN AYI PARA DURUMU

1-6 Nisan haftası: Maddi konularda bu hafta hesaplarımızı bir gözden geçirelim. Atak davranmak isterken, evdeki hesabın çarşıya uyması gerekiyor. Kredi alımı, ortaklaşa işlerde, kazanç anlamındaki tüm konular üzerinde bir daha düşününüz. Hiç kimseye kefil olmayınız. Çok ani kararlar vermeye kalkışmayınız. Mutlaka enine boyuna hesaplamalarda bulunmak gerekiyor. 5 Nisan tarihi bu anlamda olumludur. Şöyle bir durumunuza bakarsınız. Eğer uygunsa mali konularda adım atarsınız.

7-13 Nisan haftası: Bu hafta özellikle ortaklar yoluyla elde edilen kazançlar, hisse anlamında bölüşülen mallar, evlilik, iş veya bir nedenle kurulan finansal ilişkiler, üzerinde bir başkasının hak iddia edebileceği kıymetler gibi geniş alanda zorlayıcı, dengelerin kolayca sarsılabileceği bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bizim bütün mali ilişkilerimizi yeniden ele almamız gerekiyor. Mars geri hareketi gösteriyor ki, bu meseleler eskiye dayalı konular ve bunlar sizi bir hayli yoracağa benziyor ve epeyce de uzayabilir. Karşı taraf bir hayli baskın ve haklı olduğunu iddia edebilir. Hırslı davranabilir. Anlaşmaya çalışmamız veya alttan almamız da bir çare olmayabilir. Sadece bunlar değil bireysel borçlarımız, kredi kartları, harcamalarımız gibi konularda da etkili olabilir. Nafaka davaları, miras meselelerinde de baskılar bir hayli yoğun.

14-20 Nisan haftası: 15 Nisan tarihinde gerçekleşecek Koç burcundaki Ay Tutulması, tüm burçlar için olduğu gibi sizin için bilhassa finansal konularda bir hayli önem taşıyor. Ortaklaşa bölüşümde bulunduğunuz insanlarla maddi ilişkinizin zorlanması, kopması, borçlanma yönünde sıkıntı ve krizler yaşanmasına sebep olabilir. Herkes kendi payına düşeni almak ister ve birbirinin hakkını gözetmeyebilir.

21-27 Nisan haftası: Haftaya baktığımızda hem maddi kazanç hem de bu anlamda kendimizi iyi hissetmek arzumuz yoğun. Kafamızın içinde çoğu zaman paranın sağladığı konfor ve rahatlık duygusu hakim olacak. Mars geri hareketi devam ettiği için, mali konularda tam olarak önümüzü görmekte zorlanıyoruz. Ancak ödemelerimiz veya ihtiyaçlarımız da bizi düşündürüyor. Harekete geçmek istiyoruz ancak beklemede kalmak sıkıyor.

28-30 Nisan arası: Tutumlu olacağız. Yatırım yatmayı, yeteneklerimize göre girişimlerde bulunarak para kazanmayı, huzur içinde yaşamayı düşüneceğiz. Ticari kazanç anlamında destekleyici enerjilerimiz mevcut.

BAŞAK BURCU MAYIS AYI PARA DURUMU

1-4 Mayıs arası: Bu hafta Koç burcunda ilerleyecek Venüs etkisi altında, düşünmeden, her şeyiyle incelemeden bir ortaklık kurmak, ortaklığı devre dışı bırakmak zamansız bir karar olabilir. Mars geri hareketi 20 Mayıs tarihinde sona erecek. Ancak biz, Mayıs sonuna kadar beklemede kalarak durumumuza bir bakmamız lazım. Parasal konularda da ölçüp biçmeden, tartmadan, piyasa koşullarını gözden geçirmeden hareket etmeyelim. Bu geçiş her ne kadar cesaretlilik veya gerginlik sonucu aceleci hareket etmemize sebep olabilir. Bizim mutlaka geçmiş meseleleri, borçları, ortaklıkları bir daha ele almamız gerekiyor. Tedbirli olalım.

5-11 Mayıs haftası: Bu hafta parasal konularda yine dikkatli olmamız gerekecek. Hafta sonuna doğru zorlayıcı birkaç enerjimiz var. Bunlar mali konularda bir çekişmenin, bazı kişilerle anlaşmazlıkların işaretçisidir. Özellikle eski borçlar, eski ortaklıklar, bir türlü sonuçlanmayan davalar bizi sıkıştırabilir.

12-18 Mayıs haftası: Ben bu haftayı da mali konularda dikkatli hareket etme şeklinde yorumlayacağım. Bir yanıyla hadi şu işi hallet, kur şu ortaklığı veya bitir şu ortaklığı dememize yol açan enerjiler var. Ancak böyle güdüsel hareketlerle bir başka zorlayıcı durumun içine gireriz. Güven, istikrar, geri ödeme koşullarının önemi, her türlü parasal meselede ön planda tutulmalı. İşlevini kaybetmiş olanlar zaten devre dışı kalacaktır. Fakat burada asıl mesele bir işe yaramadığı halde, düzelir diye sürdürülen ortaklıklar. İşte bunları önümüzdeki hafta Mars geri hareketinin bitimiyle daha net bir şekilde ele alacağız.

19-25 Mayıs haftası: Kazanç evinizde aylardır devam eden Mars geri hareketi sona eriyor. Bu durum kişisel kazanç ve yatırımlarımız, ortaklıklar konusunun yeni bir bakış açısıyla ele alınmasını sağlayacak. Ancak ben 29 Mayıs sonrasını olumlu bulmaktayım. O zaman bu hafta yine gözlemlerde bulunmamız, akışa göre tedbirli davranmamız iyi olacaktır.

26-31 Mayıs haftası: Venüs Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu sayede hem mali konularda sağlam ve doğru kararlar alabilmek kolaylaşacak. Hem de kazancımızı arttırıcı yeni ve güçlü girişimlerde bulunmak, bağlantılar kurmak mümkün hale gelecek.

BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI PARA DURUMU

2-8 Haziran haftası: Maddi konularda şansımız 4 Haziran civarında olumlu gözükmekte. Eşimizden veya daha önceki bağlantılarımızdan kazanç elde edebiliriz. Ödemelerimizi yapabiliriz. Gereksinimlerimizi alabiliriz. Venüs, burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, sizi maddi açıdan destekleyecektir. Ancak Merkür 7-17 Haziran tarihlerinde Yengeçte gerileyecek. Bizim de hesabımızı bilmemizde yarar var.

9-15 Haziran haftası: Bu hafta genel olarak tüm burçlar için bir dikkat içermekte. Maddi açıdan işimizin durumu, yeni kararlar veya sorun çıkartan meseleler keyifsizlik yaratabilir. Maddi konularda karar vermekte zorlanabiliriz. Bazen oldukça çelişkili düşünürüz. Dengeli bir bütçe yapmak, buna uymak zor olabilir. Kafamız karışabilir. İşimizden elde ettiğimiz geliri arttırmak amaçlı faaliyetler zamanla yerine oturacaktır.

16-22 Haziran haftası: Ortaklaşa kazançlar ve işinizden elde ettiğiniz gelirle alakalı olarak çok iyi bir analiz yapmak gerekecek. 18 Haziran tarihinde olumlu bir görünüm var. Bu mali anlamda rahatlatıcıdır. Ancak bir iş bağlantısı kuruluyorsa, bir proje önünüze gelirse veya siz yeni bir değişim düşünüyorsanız, lütfen çok dikkatlice analiz ediniz.

23-29 Haziran haftası: 23, 25 Haziran tarihleri zorlayıcı gözüküyor. Bir yandan nakit para ihtiyacımız var diğer taraftan bir borcun altına girsek, iş durumumuz veya elimize geçenle ödemek kolay olmayabilir. Finansal anlamda ölçümüzü kaçıran, bizi sıkıştıran insanlarla konuşmamız, anlaşmamız gerekecek. Buna zorunluyuz. Bu da bizi rahatsız edebilir.

BAŞAK BURCU TEMMUZ AYI PARA DURUMU

1-6 Temmuz haftası: Merkür geri hareketi sona eriyor. Geçtiğimiz ay, çözümsüz kalan, ertelenen maddi görüşmeler tekrarlanabilir. Açık ve net şekilde talebimizi ortaya koyabiliriz. Ek bir iş için harekete geçebiliriz. İş alacaklarımızı tahsil edebiliriz. Bitmiş bir ortaklığımız varsa mali anlamda durumumuza bir bakarız. İş girişimlerinde parayı önemseriz. Bir iş yaptığımızda paranın zamanında ödenmesini isteriz.

7-13 Temmuz haftası: Hem başkalarıyla uyum içinde hem de hesabımızı bilerek maddi konularda hareket etmek faydalıdır. Finansal dalgalanmalar hafta başında yine etkili olabilir. Alacağımız vereceğimiz derken elimize pek bir şey kalmaz. Hafta sonunda harcamalar biraz artabilir. İhtiyaçlar için belli bir bütçe yapmak yararlıdır.

14-20 Temmuz haftası: 14 Temmuz tarihindeki görünüm, parasal konularda hem aktif şekilde girişimde bulunmanın hem de başkalarıyla ortaklaşa uyum içinde çalışmanın yararlı olacağını göstermektedir. 18 Temmuz tarihindeki görünüm, insanlarla kurulan bağlantıların, ilişkilerin koruyucu ve sahiplenici yönlerinizin mali anlamda getirisini işaret ediyor.

21-27 Temmuz haftası: 25 Temmuz tarihinde ihtiyaçlarınıza göre bir bütçe düzenlemesinde bulununuz. Çünkü plansız alışverişler daha sonra ödemelerde zorlanmalara neden olabilir. İş ortaklıklarında da tarafların mali konularda birbirlerinin kararlarına uygun şekilde hareket etmeleri iyi olacaktır. 26 Temmuz tarihinde Mars-Akrep burcunda ilerleyecek. Finansal konularda güçlenme arzumuz artacak. Durumunuzu iyice gözden geçiriniz. Eğer iş çevreniz, ortağınız, mevcut işiniz gelir sağlamıyorsa geride bırakınız. Seçeneklere bir göz atınız.

BAŞAK BURCU AĞUSTOS AYI PARA DURUMU

1-3 Ağustos arası: Bu hafta maddi konularda hesabı bilerek hareket etmek gerekiyor. Harcamalar yaparken, satın aldığınız ürünün dayanıklı olmasına dikkat ediniz. Arkadaşlarınıza veya aileniz için minik alışverişler yapabilirsiniz. Fakat bunlar bütçenizi aşmasın. Finansal konularda, güvenilir yatırım araçlarını tercih ediniz.

4-10 Ağustos haftası: 6 Ağustos tarihindeki görünüm, hedefine varmak, güven içinde yaşamak isteyen kişinin paraya duyduğu ilginin göstergesidir. Ancak bu bencil bir istek değil, tam tersine bir insanla veya sevdikleriyle üleşmek içindir.

11-17 Ağustos haftası: 11 ve 15 Ağustos tarihlerinde maddi konularda dikkatlice hesaplamalarda bulunalım. Merkür burcunuzda ilerleyeceği için düşünmeden verilecek kararların önüne geçer. Daha dikkatli şekilde alışverişte bulunursunuz. Tabii ki bazen ilişki veya bir başka problem nedeniyle harcama arzusu yükselebilir. Yöneticiniz Merkür, ayarı tutturmanızda yardımcı olacaktır.

18-24 Ağustos haftası: 18 Ağustos tarihi paranın sizin hayatınızdaki yeri ve önemini güçlü bir şekilde hissederken, aslında manevi zenginliğin çok daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Özellikle iç değerlerine önem veren, farkındalık yönü güçlü kişilerde bu çok daha yüksek olur. Bolluk ve bereket insanın gönlündedir. Şekilde değil özdedir diyebilenlerin olumlu yönde mükafatlarla karşılaşması kolaydır. Çünkü onlar edinilen bilginin, güzelliğin, tevazu yolunda ilerlemeleri neticesinde olduğunun farkındadırlar. Hayırlı olanla buluşmanız dileğimle,

25-31 Ağustos haftası: Maddi konularda da etkili olan bu hafta içinde bizi bağlayan borçlar, yanlış kurulan ilişki ve ortaklıklar, gizli saklı ilişkiler ve üzerimizde baskı yaratan her ne varsa bu hafta kendini hatırlatacaktır. Kazandırıcı olana yönelmek kaybettiren ne varsa ondan uzaklaşmak lazım.

BAŞAK BURCU EYLÜL AYI PARA DURUMU

1-7 Eylül haftası: Maddi konularda Merkür-Terazi geçişi, kurulan bağlantıların maddi anlamda faydalı olacağını gösteriyor. Giyim ve kuşama önem vermekte de yarar var. Çünkü mesleğimiz sanatla alakalı ise, kendimizi itina göstermemiz birçok açıdan ye kürküm ye misali bir sözle özetlenebilir. Başak genelde hesabını bildiği için, bunu ekonomik bir şekilde halletmenin yoluna gidecektir.

8-14 Eylül haftası: 10 Eylül tarihindeki görünüm, parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanız çıkarlarınız gereği yararlıdır. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur.

15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde gelirinizle alakalı bir konuda geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Çok iyi düşünmeli, tarafsız bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Bu sizin hayatınızda gelişim yönünde çok önemli bir karardır. Gerçekçi olmanız, konusunda uzman kişilere danışmanız yararlı olur. Karşınıza bir teklif çıktığında mali ve diğer açılardan artı ve eksileriyle ele almalısınız. Hukuk davanızda uzlaşma sağlanabilir.

22-28 Eylül haftası: 23 Eylül tarihindeki Güneş-Terazi geçişi, parasal konularda strateji belirleme zamanıdır. Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz.

BAŞAK BURCU EKİM AYI PARA DURUMU

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu sürede bir iş üzerinde araştırma yapmak, eğitim ile alakalı bir konuda karar vermek, çevre değişimi, yakınlarınızla alakalı ilişkileriniz, dargınlıklar, kıskançlıklar, kötü niyetli sözler bunların hepsine dikkat ediniz. Herkese güvenmeyiniz ve sırlarınızı vermeyiniz. Sezgileriniz ve buna dayalı işleriniz, doğru bilgilenme ve yolculuklarda güvenliğinize özel önem veriniz. Bu süreç, iş hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmeler, bir proje üzerinde düşünmek, iş için bilgilendirmeler, ticari anlamda kurulacak iş ortaklıkları, yeni bir iş için çevre araştırılması gibi konularda da acele edilmemesi, her türlü detayın gözden geçirilmesini gerektirmektedir. Ayrıca yakın çevrenizden birine yapılacak bir maddi yardımın veya kardeşlerinizle aranızdaki bir parasal iş ortaklığının gözden geçirilmesi gerekir. Eğer daha önce yapılmış bir ortaklık finansal anlamda sorun yaratmışsa şimdi bu meselelerin bir daha tetkik edilmesi gerekir.

6-12 Ekim haftası: 8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması ortaklaşa kazançlar, miras ve hisseli paraların bölüşümü, cinsel yaşamınız, ödenmesi gereken vergileriniz, krediler, partnerinizin mali durumları gibi konular üzerinde bencil düşünmenize, çabucak olsun diye paranızı yanlış değerlendirmenize, bir ortaklığın bozulmasına, taraflar arasında gerginliğe sebep olabilir. Tutulmanın oluştuğu günkü görünümlere baktığımda, maddi konularda bir yapılanma sürecinden geçilmektedir. Sabırlı olmanız lazım. Ev yatırımı, ev borçlanmaları, başka yere yerleşim, yuvadan ayrılma konularında lütfen aklı başında hareket ediniz. Bilmediğiniz kişilerle işlere kalkışmayınız. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Kazanç konularında dengeli, hukuka uygun, uzlaşmaya açık olmak zamanıdır.

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, işinizden elde ettiğiniz gelir veya kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması gerektiğini gösteriyor. Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz.

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması yakın çevrenizle ilişkiniz, eğitim ve ticari girişimlerdeki düzelmeler 9 Kasım itibariyle görülecektir Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda 11 Kasım tarihi çok olumludur. Kuvvetleniyor ve yepyeni, güçlü adımlar atıyorsunuz.

BAŞAK BURCU KASIM AYI PARA DURUMU

3-9 Kasım haftası: 2 Kasım tarihindeki görünümler maddi konularda olumlu bir akışı işaret ediyor. Paramızı neye yatıracağımızı ve nasıl kullanacağımızı gayet iyi bileceğiz. Vakti gelen ihtiyaçlarımızı alacağız ve ödemelerimizi de kolayca yapabileceğiz.

10-16 Kasım haftası: Maddi konularda bu hafta kendimizi gayet güçlü hissedeceğimiz görüşmeler ve gelişmeler söz konusu olacak. 11 ve 13 Kasım bu anlamda olumludur.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım tarihindeki Yay burcunda oluşacak Yeniay, her ne kadar ailevi, ev, yerleşim konularında etkili olsa da, iki hafta içinde özellikle yatırımlar, ortaklaşa kazançlar, borçlar konusunda şimdiden uyarıcıdır. Önünüzü göremediğiniz, iş durumunuzun belli olmadığı veya istikrarlı olmayan bir bütçe ile büyük borçların altına girmeyiniz. Bilip bilmediğiniz insanlarla alışverişte bulunmayınız. Siz bu Yeniayda öncelikle iş durumunuzu gözden geçiriniz.

24-30 Kasım haftası: Harcamalarımızın birçoğu ev ve ofisle ilgili olabilir. Bazı ödemeler sizi sıkıştırabilir.

BAŞAK BURCU ARALIK AYI PARA DURUMU

1-7 Aralık haftası: Haftanın başında mali açıdan 1 Aralık tarihi kısa ancak olumlu bir gelişmeyi işaret ediyor. Para harcamaya dönük enerjiler söz konusu olsa da, siz ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Güven çok önemli. Bu nedenle karmaşık olana prim vermezsiniz. Ev veya sağlıkla ilgili konularla ilgili işleriniz olabilir. Onlara bir miktar para ayırabilirsiniz.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerinde ev için masraflar artabilir. İhtiyaçlarınızı karşılarken fazla açılmayınız. Kiraya çıkmak, ev taşımak, ev satın almak gibi konular üzerinde duracaksınız.

15-21 Aralık haftası: 20 Aralık tarihinde çok hızlı para harcayabilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar var.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihi mali bir konuda gözden kaçmış veya halledilir diyerek ertelenmiş bir borcun ödenmesi veya bir alacağınızın size geri dönmesi anlamına gelebilir.

 

DİĞER BURÇLAR

Koç Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Boğa Burcu 2014 Yılı Para Durumu

İkizler Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yengeç Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Aslan Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Terazi Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Akrep Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yay Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Oğlak Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Kova Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Balık Burcu 2014 Yılı Para Durumu

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösteriliyor:

Yorum gönder

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha

Etiket:

Astroloji, para, burç, Astrolog, yorum, Başak Burcu, İremSu, burç yorumu, 2014, 2014 yılı

Bu yazıyı oyla

0

Günlük Burç Yorumu

Powered by Vivvo CMS v4.7