Astroloji

16-22 Ekim haftalık burç yorumlarınız

Astrolog demet hoşman, astrolojik verilere göre burçları bu hafta bekleyen olası halleri yorumları.

16-22 Ekim haftalık burç yorumlarınız

Koç burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Çevrenize karşı daha fazla ilgi göstermeniz Jüpiter gezegeninde desteği sayesinde kazançlı çıkaracak. Hem iş hem de sosyal hayatınızda güçlü bağlantılar kurabileceksiniz. Satürn gezegeninin oğlak burcundan yapacağı kare açıyı hiçe sayarak muhteşem olaylardan ve güçlü sağlıktan söz edemeyiz ama Jüpiter gezegeni güçlü durmanız ve iyileşmeniz için sizden desteğini esirgemeyecek. Dişleriniz, kemikleriniz ve romatizma sorunları can sıkıcı olabilir ama aralık ayı gelmeden ön tedaviye başlayabilirseniz hastalıklarınıza müdahale edebilirsiniz. Romantizm ve cinsel istekleriniz artacak fakat bu konularda daha sağlamcı davranarak var olan ilişkinizi sonuca erdirmek isteyeceksiniz. Jüpiter geçişi partnerinizin gelirini arttırabilir ve size de eşinizin, (sevgilinizin) imkanlarından faydalanma fırsatları çıkarabilir. Ayrıca uzun yıllardır oyalandığınız ve bir türlü ilerleme elde edemediğiniz miras konuları hızla gündeme gelebilir ve düşünülenin üstünde bir gelir sahibi olabilirsiniz. Yaşadığınız çevreyi ve insanları duyarlılığınızla daha iyi anlamanız sayesinde dünyevi başarılara yüksek konsantrasyon sağlayarak ulaşabileceksiniz. Duygusal açıdan duyarlı, güvenilir ve memnun edici davranışlar içinde olacaksınız.

Boğa burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Zıt burcunuzda başlayan Jüpiter transiti nedeni ile umutsuzluğa kapılmayın. Mars uzun bir süre oğlak burcundan Satürn ve Pluton gezegeni ile beraber desteğini sürdürecek. O nedenle okuduğunuz olumsuz yorumları bir kenara bırakın. Jüpiter transiti boyunca özellikle erkek boğalar kimseye borç vermeyin, riskli yatırımlardan kaçın ve yediklerinize dikkat edin çünkü kilo alımınızda artış görülebilir. Mali açıdan şanslı olacaksınız, yılların emeğini almanız gayet kolay hale gelecek sadece kazanç ve harcamalar konusunda dikkatli olun. Jüpiter gezegeni olumsuz açı yaptığı zaman kişiyi müsrif hale getirebilir. Para size kolaylıkla gelecek ama elinizde kalması ve yatırım yapmanız için nefsinizle uğraşmanız gerekecek. Yardım etmekten, birinin elinden tutmaktan vazgeçmeyin bu sayede yokluktan korunuyorsunuz. Hem dilinizi kullanarak hem de yazı yazma alanlarında etkili ve güzel sözler söyleme yeteneğinizi arttıracak ve bu durumun size birçok kapıyı kolaylıkla açacağını göreceksiniz. Bu süreçte popüler bir prestij elde etmeyi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Sahnede olacak ve alkış alacak bundan da çok hoşlanacaksınız. Kibirli olmamaya gayret etmelisiniz. Sizi başkaları övecek ama bunun egonuzu aşırı beslemesine izin vermeyin.

İkizler burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Satürn gezegeninin olumsuz etkilerinden kurtulacaksınız ve Jüpiter gezegeni yaralarınızı sarmaya fayda sağlayacak. Yeni fikirler ve yeni düşünceler ile sürekli kendinizi ifade etmek isteyecek ve başarılı bir şekilde kendinizi anlatabileceksiniz. Yolculuk planları yapmak ve bu süreçte özellikle iş ile alakalı yolculuklara çıkmanız için fırsatlar kendiliğinden gelişir. Başarma hırsınız, heyecanınız ve şevkiniz yıllardır ortaya çıkmıyordu şimdi toparlanarak kendinizi doğru ifade edebilecek ve hızlı bir toparlanma sürecine gireceksiniz. Zihinsel kararlarınız, olaylar hakkında ki muhakeme gücünüz doğru şekilde çalışır. Plan yaptığınız her konu başarı ile yürür. Her olayın içindeki tüm detayları net bir şekilde görürsünüz. Uzun vadeli planlar yapmak için kanuni meseleler ve önemli sözleşmeler için hızlı kararlar alacaksınız. Sizi uzun vadede rahatsız eden konuları ele alarak mutlaka çözüme ulaştırırsınız. Kangren haline gelmiş bitmeyen konular bu süreçte çözüme kavuşur. İş hayatınızda önemli ve sizin lehinize olacak güzel değişimler söz konusudur. Sağlık olarak da ihmal ettiğiniz hastalıklarınızı Jüpiter ortaya çıkarır ve iyileşmeniz için tedavi yollarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yengeç burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Neptün gezegeninde olumlu açıları sayesinde muhteşem bir süreç sizi bekliyor olacak. Merhamet hisleriniz artar. Yardım etmek için adeta fırsat kollarsınız. Kişiliğiniz her anlamda güçlenir, kararlarınızı iyi niyet içinde yeniden değerlendirmeye başlarsınız. Mal, mülk, para konularında şansınız artar. Düşünülmeyen fırsatlar da kendiliğinden doğar. Bastırılmış yetenekleriniz daha fazla ortaya çıkarak kazanç elde etmenize fayda sağlar. Sizi zorlayan sağlık sorunlarınıza uygun tedavi yollarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sürecin tek olumsuz yanı kilo almaya yatkın olmanız ve diş, kemik, mide ve romatizmal sorunlar olacaktır. Sağlığınızın hassas olması can sıkıcı olabilir ama aralık ayı gelmeden ön tedaviye başlayabilirseniz hastalıklarınıza müdahale edebilirsiniz. Öncelikle kendinizle alakalı sorunlarınızı ortadan kaldıracaksınız bu sayede düşmanlık hisleriniz de körelir. Geçmişte yaptığınız bazı hatalarınızdaki rolünüzü masaya yatırır ve ilk affetmeyi kendinize uygularsınız. Bebek sahibi olmak isteyenlere de Jüpiter bu anlamda büyük destek verecektir. Bu süreçte ebeveynlerinizin rahatlığı için de daha fazla uğraş vereceksiniz. İlişkileriniz daha yakın ve candan gelişecektir.

Aslan burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Jüpiter akrep burcundan size kare açı yapacak. Bu açı nedeni ile hayatınız biraz zorlaşabilir. Özellikle yakınınız olan erkeklerle alakalı sorun ve sıkıntı zamanıdır. Aranızdaki ilişkiler sertleşir ve halledilmesi güç sorunlara yol açabilir. Her zamankinden daha sert davranışlar içinde olur yakınlarınızın kırılacağını düşünmeden hatalarını sert sözlerle söyler ve üstelik pişmanlık da duymazsınız. Etrafınızı mutlu etmeye çalışarak yıllarca kendi mutluluğunuzu unuttuğunuzu ve tüm fedakarlıklarınızın boşa gittiği düşüncesine kapılırsınız. Çevrenizdeki birçok kişi ve aile fertleri ile maddesel konular veya bir miras paylaşımı konusunda muhalif duruma düşebilir, tartışmalara meydan verirsiniz. Ne yaparsanız yapın bazı yakınlarınıza iyiliğin ve barışın yaramadığı düşüncesi ile uzun vadeli dargınlıkları tercih edersiniz. Artık yaşamınıza karışan kişilere aile fertlerinizde olsa hesap vermeye, hayatınızın gidişatı ile alakalı bilgilendirme yapmaya niyetiniz yoktur. Yıllar boyu sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışırken verdiğiniz ödünlerden büyük pişmanlıklar duyarsınız. Her şeye onay vermek, herkesin isteklerini yerine getirmek adına kendi hayatınızda neler kaybettiğinizin hesabını yaparsınız.

Başak burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Jüpiter akrep burcundan size büyük destekler sunacak. Yaklaşık 3 yıla yakın bir süredir hayatınızı bir hayli zorlaştıran Satürn gezegeni de artık zorlu sınavları bırakarak önünüzü açmaya başlayacak. Hayattaki birinci amacınız olmamakla birlikte bu süreç içinde ekonomik güvenceye kolaylıkla kavuşacaksınız. El attığınız her işi para akışına kolaylıkla döndürebileceksiniz. Oldukça rahat geçecek bu süreç içinde keşke hayat hep böyle olsa diyeceksiniz. Fiziksel ve duygusal olarak yeniden eski halinize dönecek ve oldukça güçlü ve dinamik olacaksınız. Başarma azminize katkı sağlayacak bazı şanslar elde etmenizde olasıdır. Kendinize ait görüşlerinizi savunurken karşınızdaki olumsuz ve kavgaya hazır kişilere dahi empati yeteneğinizi kullanarak yaklaşır ve hatalarını da yapıcı bir dille anlatmaya çalışırsınız. Maddi gelirinizin artması, işlerin yolunda gitmesi moralinizi daha da güçlendirir. Bütçenizin gelirinizle aynı orantıda gitmesi ile üzerinizdeki maddi kaygılar azalır ve etrafınıza pozitif enerji gönderirsiniz. Zorda olanın elini tutar küçük yardımlarla geliri az olanlara fayda sağlarsınız. Kardeşlerinizle alakalı da harika bir süreç başlayacak ve onların mutlu haberleri sayesinde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

Terazi burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Jüpiter burcunuzu terk ederek artık akrep burcunda seyrine devam edecek. Aynı zamanda Satürn gezegeni de kare burcunuzda yaklaşık üç yıllık misafirliğine başlayacak. Öncelikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecektir. Dişler, kemikler, cildiniz ve böbrekleriniz bir hayli hassas olacağından tıbbi tedaviyi göz ardı etmeyin ve hastalıklarınızın kendiliğinden geçeceğini düşünmeyin. Maddi konularda da olası bazı zararları aza indirmek için kimseye kefil olmayın. Maddi sorunlara bazı erkek yakınlarınız sebep olacağı için hibe edebileceğiniz paralar dışında hiç kimseye büyük paralar vermeyerek bütçenizi kontrol altına almalısınız. Jüpiter akrep geçişinde size bazı maddi imkanlarda getirebilir, geliriniz artabilir ama risk içeren her şeyden uzak durmalısınız. Spekülasyon, kumar, borsa, borçlanmak iyi şekilde sonuçlanmayacaktır. Kumar ve borsaya meraklı kişilerin bu süreçte aşırı dikkatli olmaları gerekmektedir. İçinizden bir ses sürekli kazanacağınıza inandırır oysa sonuç büyük kayıplar olabilir. Mars kova burcunda geri hareketine başlayacak ve eski sevgililer aniden gündeme gelecek. Bazı konuların ters gittiği ve enerjinizi düşük hissettiğiniz süreçte eski partnerin ilgisi ruhunuzu okşayacak ve aşka kayıtsız, şartsız teslim olmaya hazırlanacaksınız.

Akrep burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Yaklaşık 13 ay boyunca burcunuzda transit geçişe başlayan Jüpiter gezegeni Satürn ve Neptün den de aldığınız olumlu açılar sayesinde tek kelime ile her tür yaranızı kolaylıkla saracaksınız. Kısa süreli mars geri hareketi ailevi konularda bazı sorunlar yaşatsa bile kısa süre içinde var olan sorunu halledebilecek ve aşk konuları da dahil olmak üzere hayatın getireceği güzel sürprizleri karşılamaya çalışacaksınız. Hiç olmadığınız kadar orijinal buluş yapmaya yatkın, kendinizi sıra dışı ve yeniden doğmuş gibi güçlü bir kişilik içinde bulabilirsiniz. Jüpiter desteği sayesinde insanların yüzüne bakarak düşüncelerini okuyacak, hiç kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyeceksiniz. Hayatınız için büyük gelişmelerin başlama tarihidir. Bu dönemde neyi başarabileceğinizi neyi isteyip elde edeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Bu süreçte sürekli olarak gelişeceksiniz ilerde ki gelişmeniz için bilgi toplayarak deneyim kazanacaksınız. Hayatınızın psikolojik ve ruhsal yönü de olumlu bir şekilde genişler. Kavgadan ve sorunlardan kaçacak, kimse ile kötü olmak istemeyeceksiniz. İyimserliğiniz ve cömertliğiniz çoğaldıkça her tür kaynakta size akmaya başlayacaktır.

Yay burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Jüpiter desteğinden öte burcunuzda uzun süredir bulunan Satürn gezegeninin olumsuz etkilerinden de artık kurtulacaksınız. Canınıza yettiği, hayattan bıktığınızı düşündüğünüz anda Satürn burcunuzu terk ediyor. Yavaş bir toparlanma görülse de birkaç sonra hızlanmaya başlayacaksınız. Mal, mülk, gelir elde etme ve var olan geliri arttırma yolunda önemli adımlar atacak ve düşünülmeyen gelir kapıları önünüzde açılacak. Materyal anlamda hayali kurulan isteklere ulaşma çabalarında artış görülür. Nelerden gelir sahibi olacağınızı çok iyi bilirsiniz. Doğru zamanda, doğru yere ekilen ağaçların meyveleri yıllar boyu alınır. Para konusuna yoğunlaşsanız bile Satürn den aldığınız dersler sayesinde manevi değerleri asla unutmazsınız. Zor da olanın elinden tutulur, paylaşımlar ve yardımlar da artar. Yardım ettikçe evrendeki tüm kaynaklarda size kolaylıkla akmaya başlar. Bu süreçte başlanılan işler uzun yıllar boyunca size ekmek getiren başlangıçlar olacaktır. Kazançlarınızın artması ile etrafınızdaki kalabalıklarda çoğalır. Duraklamada olan çevre ve sosyal ilişkileriniz hızlı bir tempoya girer. Pürüzlü ve sıkıntılı aşk ilişkilerini ani kararlarla bitirirsiniz.

Oğlak burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Satürn den bağımsız olarak Jüpiter gezegeninin olumlu getirilerinden söz edemeyiz. Satürn jüpiter gezegeninden daha uzun bir süre burcunuzda misafirliğe başlayacağı için sizi hangi konularda sınava sokacağını bilirseniz önlemlerinizi de ona göre alabilirsiniz. Öncelikle sağlığınız diğer zamanlara oranla daha hassas olacak. Üreme organlarınız, cildiniz, dişler, kemikler ve romatizmaya bağlı hastalıklara karşı hemen önlem almaya başlarsınız yağmur öncesi şemsiyenizi almış ve yağmuru fazla ıslanmadan karşılamış olursunuz. Jüpiter maddi ve iş konularında yükselmeniz için desteğini sürdürecek ama bazı ailevi sorunlar ve hassaslaşan sağlığınız ile elinize geçen nimetlerin kıymetini bilemez hale gelebilirsiniz. Kadınlar için tam anlamı ile depresyon zamanıdır. Satürn duygularınızı, mal, mülk durumunuzu, etkilediğinden bu konularda sorun zamanıdır. Erkin Koray’ın şarkısında ki “arkası gelmez dertlerin bıktım illallah” sözlerinin Satürn kavuşumunda yazılmış olma ihtimali çok yüksektir. Evlilikte dâhil olmak üzere yakın ilişkide olduğunuz herkes problem çıkaracaktır. Yaşanılan sorunlarda kendi ihmalleriniz olduğunu da göz ardı etmemelisiniz.

Kova burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Jüpiter transiti riskli her tür atılımdan uzak durmanız gerektiği konusunda sizi uyarmaktadır. Atacağınız imzalar, kefillik durumları gibi konularda olumlu sonucu almanız zorlaşacaktır. Kısa süreli mars ve Uranüs etkisi de sizi bir çok konuda kışkırtabilir. Özgür olmaya zorlayıcı enerjileri ile aşk, iş, sosyal yaşamda ender rastlanan tarzda güçlüklerle karşılaştıran, hayatınızı karıştıran bir transittir. Normalde aklınıza gelmeyecek aşk ilişkileri yaşayabilirsiniz. Heyecanı sönük bir ilişkiden uyanarak “ben buna neden katlanıyorum?” öncelikle kendinize sorabilir ve ilişkinizi sonlandırma fikrine kapılabilirsiniz. Aile hayatınız da bir süreliğine karışabilir. Yakınlarınıza karşı pembe gözlüklerle baktığınızı fark ederek gerçekçi yaklaşımlar sergilersiniz. Bu durum da sizi anlamayan bazı yakınlarınızla soğukluklara ve dargınlıklara neden olabilir. Bazı yakınlarınız tarafından dahi kandırılabilir, aldatılabilir, bir anda kendinizi büyük maddi zararlar içinde bulabilme ihtimaliniz yüksek olduğundan para konularında gözünüz sürekli olarak açık olmalıdır. En sevdikleriniz dahi olsa gözyaşları içinde borç para, kefil olma ya da herhangi bir iş için imza istiyorlarsa gözü kara hiçbir şeye atlamamanız gerekmektedir.

Balık burcu 16-22 Ekim haftalık burç yorumu

Hayatta yeni sayfaların açıldığı bekârlar için evlilik ve aşka dair adımlar getirebilecek bir süreçtir. Merhametiniz ve vericiliğiniz yoğunlaşır ve verdikçe çoğalırsınız. Sizden yardım istenmesi gerekmez, etrafınızı kollar ve yardıma muhtaç kişileri seçmeye çalışırsınız. Başka yaraları sararak kendi yaralarınızdan arınma zamanıdır. İlgi duyduğunuz fakat geliştirme imkanı bulamadığınız konuları da yeniden ele alır ve yüksek bir motivasyon içinde gerçeğe dönüştürmeye çalışırsınız. Başkalarına yol gösterici olmayı da kendinize bahşedilmiş bir görev sayarsınız. Liderlik üstlenme, adınızdan söz ettirme ve zor projelerde yer alma gibi konular da kendiliğinden önünüze gelir. Mutluluğunuzu arttıran güzel hissedişler içinde olursunuz. Olumlu enerji depolar ve kendinizi motive edebilme yeteneğinizi geliştirirsiniz. Ortaya çıkarmakta zorlandığınız potansiyeliniz kolaylıkla ortaya çıkar ve yapmak istediklerinize odaklanırsınız. İstenilen hedeflere ulaşmak diğer zamanlara oranla daha kolaydır. Başkaları üzerinde de önemli izler bırakır, sözünüzü dinletir, fikirlerinize destekçiler kolaylıkla bulabilirsiniz. Sosyalleşme artar, evde vakit geçirmekten ziyade bulduğunuz her fırsatı yakınlarınızla ve arkadaşlarınızla geçirmek istersiniz. Yeni arkadaşlıklarda söz konusudur.

Yorumlar