Astrolog Zeynep Değirmencioğlu'nun 2017 burç yorumları

Değirmencioğlu'na göre 2017 umut vadeden bir yıl. Şu anda içinde bulunulan kaotik durumdan mayıs ayında aydınlık günlere kavuşabiliriz.

Astrolog Zeynep Değirmencioğlu'nun 2017 burç yorumları
İlginizi çekebilir

İnsanoğlu, gökyüzünü hep merak etmiştir. Astroloji uzmanı Zeynep Değirmencioğlu, astrolojik verilerle 2017'ye ışık tutuyor. Değirmencioğlu, 2017'nin umut vadeden bir yıl olduğunun altını çizerek "Şu anda içinde bulunulan kaotik durumdan mayıs ayında aydınlık günlere kavuşabiliriz. Alınan tedbirlerle terör, hız kesecek. Fakat tam olarak bitmiş değildir. Yapılan Fırat Kalkanı Operasyonu'ndan Türkiye başarılı bir mücadele ile çıkacaktır" dedi.

2017 UMUT VERİYOR

'Kainat Sensin' adlı kitabının da yazarı olan Değirmencioğlu, 'Dünya nereye gidiyor, ülkemiz nereye gidiyor, gelecekte ülkemizi neler bekliyor, ekonomide ve günlük hayatta hangi değişiklikler yaşanacak?" sorularına astrolojinin diliyle yanıt verdi.

TÜRKİYE DÜNYANIN MERKEZİ OLMAYA ADAY

Sadece 2017 değil 2050'li yıllıra bile ışık tutan Değirmencioğlu, birçok kişiye ütopik görünse de 2050'li yıllarda dünya dışı varlıklarla temasın kurulacağını, polis, jandarma gibi kolluk kuvvetlerinin ortadan kalkıp, hapishanelerin bile gelecek yıllarda yaşamımızda olmayacağını, devlet yönetimlerinin sembolik hale geleceğine söylüyor. 2020'de dünyanın buz tutacağına işaret eden Değirmencioğlu, aşk çağının da başlayacağına işaret ediyor. Sağlıkta ise büyük buluşlarların gerçekleşeceğini bunun da amansız hastalıklardan kurtulmamıza işaret olduğunu belirtiyor.,Akrep burcundaki Türkiye'nin 2026'da Uranüs'ün enerjisi ile hem ülkemizde hem Amerika ve Orta Avrupa ülkelerinde ciddi törer eylemlerinin görüleceğine işaret eden Değirmencioğlu, "Dünya dışı varlıklarla ilk temas kurulacak. AB, NATO gibi uluslararası kuruluşların da yeniden yapılanmak üzere işlevleri bitecek. 2033'te Türkiye, neredeyse tüm dünyanın merkezi olmaya aday olacak" diyor.2017 UMUT VERİYOR
Ama bir de yepyeni bir yıl var önümüzde. Değirmencioğlu 2017'nin ülkemiz eve dünyaya getireceklerini şöyle açıklıyor:
*Şu anda biraz kafalar karışık olsa da mayıs ayından itaberen aydınlığa kavuyacağız.
*Mart-Nisan'da duygusal sorgulamalar yaşamamız olası. Hata yapmamak ve pişman olmamak için duygu düşünce kararlarımıza dikkat etmeliyiz. Özellikle Koç ve Teraziler, Oğlak ve Yengeçler... Mücadeleden yorgun olan bu burçlar, bıkkınlıkla karar alırlarsa yılın ilk aylarında bazı şeylerden pişmanlık duyabilirler.
*Şu anda içinde bulunulan kaotik durumdan mayıs ayında aydınlık günlere kavuşabiliriz. Alınan tedbirlerle terör hız kesecek. Fakat tam olarak bitmiş değil.

FIRAT KALKANI OPERASYONU'NDAN BAŞARIYLA ÇIKACAĞIZ

*Fırat Kalkanı Operasyonu'ndan Türkiye başarıyla çıkacak.
*Türkiye mart, nisan, ağustos ve eylülün ilk haftası çok karışık. Yap-boz kararsızlıklar olacak. Kararsızlığa karşı tedbir alıp, şaşkın olmamız gerekiyor. Daha kararlı, daha geleceği düşünen tutum alınması iç karışıklığı önleyecektir. 2017 umut veriyor. Ağustos-Eylül başı, tekrar karışıklığı getirecek. İç karışıklığa dikkat etmemiz gerekir. Birliği kurmamız şart. Türkiye yükselişte.
*Ekonomide iniş çıkış gösterecek. Dış güçlerin uyguladığı finansal programlardan daralabiliriz. Yatırımlara, fırsatlardan yararlanmaya odaklanırsak eğer çok büyük bir krizle karşılaşmayız.
*2016, 2017 ve 2018 yılları içinde ABD ile Çin arasında tedirginlik veren bir anlaşmazlık olacak. Bu anlaşmazlığa Rusya ve diğer güçlü ülkelerde dahil oluyor. Taraflar ABD'nin yanında yer almayı seçebilir. Diğerleri yalnız kalmayı tercih edebilir.

AŞK, PARA, HUZUR HANGİ BURÇTA

2017'nin burçlara göre etkisini de anlatan Değirmencioğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:*Koç: Ani kararlara dikkat ederse hayatının başarısını, mutluluğunu, aşkını yakalama fırsatını bulacak.

*Boğa: Fırsatları yakaladığında aşk-iş-para arzu ettiklerini elde edecek.

*İkizler: Disiplinli olma ve baskıyla başa çıkma problemi ile karşılaşacak. Çok başarılı toplumsal hizmetlerde sesini duyaracak.

*Yengeç: Dikkatli olmaları gereken bir süreçten geçiyorlar. Evliliklerini veya birlikteliklerini korusunlar. Bekarlar için ise 2017 sonbaharı evliliğe kapı açıyor.

*Aslan: Girişimlerinden büyük başarı, kazanç, aşk ve uyum yakalayacaklar.

*Başak: Makul hayallerini hayata geçirecekler. Bunun içinde iş başarısı, para ve aşk söz konusu.

*Terazi: Bu yıl terazilerin yılı . Son derece ahenkli ve dengeli bir süreçteler. Bu devam edecek.

*Akrep: Tüm kilitlenmiş, düğümlenmiş işlerinin açılması ile huzurlu bir yıl yaşacaklar. Yoğun faaliyetlerin olduğu bir yıl olacak.

*Yay: Para olaylarına, yatırımlarına her zamankinden daha fazla dikkat etsinler. Çok şanslı bir yıla giriyorlar. Hesapsız işler bu şansın ters tepmesine neden olabilir.

*Oğlak: Ocak ortası doğumlular yeni koşullar, yeni şartlarla karşılaşacaklar. Şimdiden eskimiş şeyleri geride bırakmaya yönelmeliler. Heyecanlı bir yıl.

*Kova: Hayatlarının başarısını yakalamak üzere yılın ilk aylarını Ocak-Şubat'ı çok iyi değerlendirmeliler. Grup, takım çalışmaları başarı, huzur ve ahenk getirecek.

*Balık: Kazançlı bir yıl. Ağustos ortasından eylül'ün ilk haftasına kadar olan süreci dikkatli yönetirlerse tüm düşlerini gerçekleştirecekler.

Gül Kireklo - Sabah

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ