Alışveriş

Pembe Top 17 Ekim’de Boyner'le tekrar sahada olacak

Meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Pembe Top Sahada projesi, beş yaşında.

Pembe Top 17 Ekim’de Boynerle tekrar sahada olacak

Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle geçtiğimiz yıllarda Beren Saat, Bergüzar Korel, Sinem Kobal ve Elçin Sangu’nun gönüllü destekleriyle gerçekleştirilen proje bu yıl da ünlü bir ismin desteğiyle hayat bulacak. 17 Ekim’de Anadolu Efes ve Zalgiris Kaunas arasında oynanacak Turkish Airlines EuroLeague karşılaşmasının hava atışı yine Pembe Top ile yapılacak. Proje, bu yıl perakende sektörünün lider markalarından Boyner’in de katkılarıyla daha fazla kadına ulaşacak.

Meme kanseri tüm dünyada kadınlarda görülen kanserlerin üçte birini oluşturuyor. Her yıl 1,3 milyon kadına tanısı konan meme kanseri her sekiz kadından birinde görülüyor. Kanserden ölümlerin yüzde 14’ünden sorumlu olan meme kanserinde erken tanı ise hayat kurtarıyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nin Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada, projesi beşinci yılında yeniden “erken tanı hayat kurtarır” diyecek.

Boyner’den projeye büyük destek

Proje bu yıl perakende sektörünün lider markası Boyner’in desteği ile daha fazla kadına ulaşacak. Mağazalarının ve www.boyner.com.tr‘nin kapılarını Pembe Top Sahada projesine açan Boyner, Ekim ayı boyunca meme kanserinde erken tanı farkındalığı için iletişim yapacak.

İstanbul’daki mağazalarında bulunan soyunma kabinlerinde erken tanı mesajlarını posterler aracılığıyla kadınlara ulaştıracak olan Boyner, online alışverişlerde de farkındalık mesajlarını yayacak. Ayrıca Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları, Boyner çalışanlarına farkındalık eğitimi de verecek.

Pembe Top 17 Ekim’de tekrar sahada olaca

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 17 Ekim 2018 Çarşamba günü, saat 20.00’de Zalgiris Kaunas ile oynayacağı sezonun ilk EuroLeague maçının hava atışını dört yıldır olduğu gibi, yine ünlü bir isim Pembe Top ile yapacak.

Yorumlar