Alışveriş

Alışveriş

Remington’ın Yeni Saç Kurutması Makinesi AIR3D

Remington, yeni ürünü AIR3D'ü çığır açan yeni saç kurutma makinesi olarak tanımlıyor ve saç bakımında en son teknolojiyi evinize taşıdığını ifade ediyor.

Alışveriş

Pera Müzesi Artshop'ta babalar günü indirimi

Pera Müzesi, Babalar Günü’nü kutluyor! 10 - 17 Haziran tarihleri arasında Pera Müzesi Artshop’ta %15 indirimli alışveriş ziyaretçileri bekliyor. 17 Haziran Pazar günü ise müze erkek ziyaretçilere...

Alışveriş

Hangi yaşta, ne tür yapboz almalı?

Çocukların yetişkinlikteki zihinsel becerileri, problem çözme yetenekleri, empati kurma, iletişimi devam ettirme gibi duygusal ve sosyal becerileri oyunla gelişiyor.

Alışveriş

Maximum Kart ile Petrol Ofisi'nde öde-geç başladı

İş Bankası Maximum Kart ve Petrol Ofisi iş birliği

Alışveriş

E-ticarette kullanılan kredi kartı sayısı artıyor

Türkiye’de her yıl ortalama yüzde 30-35 gibi inanılmaz bir hızla büyüyen e-ticarette kullanılan kredi kartı sayısı 25,5 milyona ulaştı.

Alışveriş

Toyota C-HR modeli satışları yüzde 60 artırdı

Toyota Türkiye, Türkiye'nin ilk hibrit ve crossover modeli Toyota C-HR'ın katkısıyla üretimden satışlar bazında 2016 yılına göre yüzde 60 artış gerçekleştirdi.

Alışveriş

En çevre dostu ambalaj olarak cama güveniliyor

Avrupa’da Türkiye’nin de dahil olduğu 12 ülke tüketicilerinin katıldığı ankete göre; Avrupalıların yüzde 73’ü camı en çevre dostu ambalaj olarak değerlendiriyor.

Alışveriş

Yataş Bedding'den Ramazan’ı daha zinde geçirmek isteyenlere tavsiyeler

Ramazan’ı Uykusuz Geçirmeyin. Ramazan ayında günde 18 saate varan açlık süresi, yeme düzenimizin yanı sıra uyku düzenini de etkiliyor.

Alışveriş

Biletall: İstanbul’a seyahat için en uygun zaman

Biletall CEO’su Yaşar Çelik,” İstanbul’a seyahat etmek için en uygun zaman çünkü bu dönemde hem uçak şirketleri hem de oteller kampanyalar düzenliyor.

Alışveriş

Vadistanbul AVM uluslararası ödül sayısını 10’a çıkardı

Vadistanbul Uluslararası bir ödül daha kazandı.