7-14 Ocak haftalık burç yorumları

Astrolog Olgu Ilgın'ın haftalık burç yorumları

7-14 Ocak haftalık burç yorumları
İlginizi çekebilir

Koç Burcu haftalık burç yorumu

Sosyal çevrenizde geçmişten gelen bazı kopuklukları ve yanlış anlaşılmaları düzeltme zamanı. Eski arkadaş gruplarınızla bir araya gelerek değişik organizasyonlar yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda epeydir devam eden gerginlik sona eriyor. Bazılarınız gizli ya da platonik bir aşk her an başlayabilir. Devam eden bir ilişkiniz varsa romantik zamanlar.

Boğa Burcu haftalık burç yorumu

Ortaklaşa gelir/giderlerinizde ilgili atlanan, unutulan bir borç kriz yaratabilir ve sizi sıkıntıya sokabilir. Eşinizle ilgili bir vergi, kredi ya da miras konusuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutmalısınız. Bu dönemi sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bazı organizasyon ve davetlere katılarak atlatacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

İkizler Burcu haftalık burç yorumu 

İlişkilerinizde eski defterlerin açıldığı ve konuşulmayan her şeyin konuşulacağı bir dönemdesiniz. Karşı tarafı yanlış değerlendirebilirsiniz ya da karşı taraf sizi yanlış anlayabilir. İlişkilerinize biraz da karşı tarafın gözünden bakmalısınız. Kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekârsanız zorlu ama duygusal bir aşk olabilir. 

Yengeç Burcu haftalık burç yorumu 

Çevrenizdeki kişiler ya da iş arkadaşlarınızla bazı konularda yanlış anlaşılmalar, problemler yaşayabilirsiniz. Bir şeylerin üstünden sanki tekrar geçmeniz gerekecek gibi. Tedavi edilmeyen eski bir rahatsızlığınız tekrar nüksedebilir. Yurtdışı konuları açılıyor ve beklediğiniz haberler geliyor. Yalnızsanız uzaklarda bir aşk başlayabilir.

Aslan Burcu haftalık burç yorumu

Eski aşkla yeniden görüşebilirsiniz. Bazılarınız çocuklarıyla problemleri düzeltebilir. Varsa yanlış anlaşılmalar bu dönem düzeltmek için çok uygun. Yapamadığınız ya da atladığınız bir konu bu aralar size ilham vererek yaratıcılık geliştireceğiniz ve başarı sağlayacağınız bir duruma yol açabilir. Parasal krizlere çözümler geliyor.

Başak Burcu haftalık burç yorumu

Ev ve aile içinde iletişim aletlerinde bazı sıkıntılar olabilir. Aile üyeleriyle eski anlaşmazlıklar tekrar gündeme gelerek sizi enerjisiz bırakabilir dikkat edin. Tadilat ve tamirat için uygun zamanlar. İlişkiler açısından gayet 
elverişli ve güzel zamanlar. Bazılarınız için belirsizlikler olsa da bir ilişkinin tohumları atılabilir.

Terazi Burcu haftalık burç yorumu

İlişkilerle ilgili beklenmedik gelişmelerin olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle iletişim sorunlarını çözmek için adım atın. Eksik kalan eğitim konularını tamamlamak için fırsatları değerlendirin. Günlük yaşamınız, sağlığınız ve çalışma koşullarınız bu hafta sizi meşgul edecek. Sıkıntılı durumların üstesinden geleceksiniz. 

Akrep Burcu haftalık burç yorumu

Eski bir para konusu yeniden açılabilir. Almak isteyip alamadığınız bir şeyi bu hafta alabilirsiniz. Ödenmeyen bir borç size geri ödenebilir. Duygusal derinliği olan bir ilişki başlayabilir. Bazılarınız çocuklarıyla ilgili sevindirici gelişmeler yaşarken, bazılarınız aşkla yaratıcılık geliştirerek dikkatleri üzerine çekebilir. Şans oyunlarında kısmetli bir dönem.

Yay Burcu haftalık burç yorumu

Haftaya adeta geriye sarıyor hissiyle başlayabilirsiniz. Bu biraz canınızı sıksa da sonucunun mükemmel olması için değer. Düşüncelerinizde bazı kısıtlanmalar hissedebilirsiniz ve iletişim kurmanız zorlaşabilir. Ancak aile içinde ve evde oluşan güzel gelişmeler sizi biraz rahatlatacaktır. Evdeki gerginlikler biraz çabayla giderilecek.

Oğlak Burcu haftalık burç yorumu

Üzerinden geçtiğiniz her konunun sindirilme zamanı. Bilinçaltınızda neyin ne kadar doğru olduğunu düşünecek ve daha iyisinin nasıl yapılacağı konusunda fikir üreteceksiniz. Bazılarınız için yazma zamanı başlıyor. Yakın çevreniz ve akrabalarınızla kısa seyahatler ve geziler keyfinizi yerine getirebilir. İnternet yoluyla kazanç imkânı doğuyor.

Olgu Ilgın - Akşam

olguilgin@gmail.com

Tüm yorumlar
BURÇ YORUMLARI
NAMAZ VAKİTLERİ